Chrome "Shockwave Flash Eklentisi Bozuldu" Hatası

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar merhabalar ben hatayı duzeltttım sanırım.. ayarda gizlilik ayarlarında içerik ayarları icinde eklentiler onun en altındada shockwave yazıyo devredısı derseniz sorun gidecektir :)

tşkler dostum. chrome kullanıcısıyım. sorun halloldu gibi şimidlik

lutfuhoca

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Resimlerin linkleri kırık göremiyoruz hocam :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
size tavsiye chrome//:plugins arakdaşlar anlatmış işte ordan diğer shockwawe uzantılarını bulun günceli etkin bırakın system 32 bağlı olanlar dosyadan silin v düzeliyor tabi denetim masasındakinide siliyorsunuz daha sonra isterseniz gücenli yüklersiniz size kalmış gene hata verirse gene silersiniz

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
şu iki gündür shockwave aşırı çökme hatası verdi bende de.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadas lar chrome:plugins yazarak oradaku adobe shockwave yi devre dısı bırakın

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Sürüm 35.0.1916.114 m de sürekli bu hatayı almaya başladım ve sinirimi bozmaya başladı :cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende oluyordu önceden nasıl geçti hatırlamıyorum. Fakat bu gün tekrar oldu 2 tane olan eklentilerden birini kapattım. Sonra bilgisayarımı kapatıp açtım geçti. Zaten mac'lar bunlarla uğraşmak istemeyenler için var ama bizde yok D:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende de oyunlara girilmiyor. örneğin transformice ye ve videolara girmiyor. kraloyuna da girdim denemek için orada da hata gösteriyor. ( Shockwave Flash. adlı eklenti yüklenmedi yazıyor yukarıda ve yapboz işareti çıkıyor. Çok acil çözüm önerisi olan var mı. ( Chorome ) kullanıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi //plugins yazıyom googlede site listesi var hangisine basmalıyım //plugins yazarsam google' da arıyor ne yapmalı ? .daha ayrıntı verseniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya abi internetten faceye girdim ordan yanlışlıkla kaldırdım :mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya arkadaşlar Ben bi oyun oynuyorum ismi 'Avataria' hep kasıyor 'Shockwave Flash' hatası verip duruyor 'Eklentiyi durdur' diyo Bunun problemini nasıl çözebilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya arkadaşlar Ben bi oyun oynuyorum ismi 'Avataria' hep kasıyor 'Shockwave Flash' hatası verip duruyor 'Eklentiyi durdur' diyo Bunun problemini nasıl çözebilirim ?:blink: