Chrome reklam virüsü yardım

Bu konuyu okuyanlar

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaslar telefona reklam virüsü bulaştı bunu nasıl silebiliriz Chrome silip tekrar yükledim yine geldi napmam lazım lutfen yardım

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Virüs tam olarak nasıl bir şey? Chrome bildirimi olarak reklam geliyorsa onun çözümü çok basit.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Virüs tam olarak nasıl bir şey? Chrome bildirimi olarak reklam geliyorsa onun çözümü çok basit.

Dikkat edersen telefondan sorun yaşadığını söylüyor. Uygulama yöneticisine bir gidin, saçma sapan uygulama vs. ne varsa oradan silin. Ayrıca tedbir için önbellekleri silin ve telefona güzel bir virüs taraması yapın. Bir daha ki seferde https tabanlı sitelere gidin ve bir daha korsan yazılıma bulaşmayın.

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Chrome ayarlarından bilmediğiniz sitelerin bildirim gönderme ayarını kapatacaksınız. Sonraki seferlerde de daha dikkatli olup, güvenmediğiniz sitelerden bir şey indirmemenizi öneriyorum.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Bir ara bende de öyle olmuştu eşim film izleme sitesinde ki reklamlara tıklamış ondan sonra sürekli bildirim gelip duruyordu sinir bozucu bir şeydi. Önbellek temizledim telefonu kapatıp açtım ve Malwarebytes ile de tarama yaptım ondan sonra daha çıkmamıştı birşey.

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
Arkadaslar telefona reklam virüsü bulaştı bunu nasıl silebiliriz Chrome silip tekrar yükledim yine geldi napmam lazım lutfen yardım
bazen google play den yüklediğin uygulamalar yapabiliyor bunu ben tv kumandasını bozdum bir uygulama indirdim kumandayı kullanıyım diye sonra reklamlar gelmeye başladı sildim ve sorun düzeldi buna benzer bir uygulama varsa kaldır

misty rosetta

Profesör
Reaksiyon puanı
1,369
Play store'deki adeta reklam pazarı diyebileceğim saçmasapan uygulamaları indirirseniz olacağı o.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefona reklam virüsü bulaştı diyor, bazen saçma site izinleri yüzünden chrome sürekli reklam bildirimi gönderebiliyor bunun olabileceğini düşündüğüm için sordum chrome bildirimi olarak mı geliyor diye.
TikTok'un telefona zararları xdddd

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Tiktoku kullanmadığım için uygulama hakkında pek bilgim yok tşkler yorumunuz için