Chrome kalkmayan reklam panoları!

Bu konuyu okuyanlar

barisakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, chrome kulanıyorum ve bir program yüklerken virüs yüklemişim.
Ne yaptıysam bunu kaldıramadım.
Chrome sil tekrar yükle
eklentilerin hepsini kaldır.
Eklenti klasörünü sil.
Regeditten eklenti dizinini sil.
Program ekle veya kaldırdan saçma sapan programları kaldır.
Bunların hepsini tek tek yaptım fakat çare olmadı. Son çare format fakat format atmak istemiyorum.
İlk öncelikle resim:

x8pGAn.jpg

Gördüğünüz gibi solda tamamen, alt tabanda ve sağ altta dikdörtgen şeklinde reklam panoları çıkıyor ve sayfanın her hangi bir yerine tıklayınca farklı bir sayfaya gidiyor. Kapatma butonuna tıklayınca farklı bir internet adresine yönlendiriyor. Bıktım bundan lütfen birisi yardım etsin..

apotaha

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bununla yaşamayı öğrenmelisin :(

ennix12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@İSS arkadşımız aşağıdaki gibi bana yardımcı oldu bence sende bunu dene benim sorunum sahte adobe flash player sorunu idi ama temelde virus sorunu olduğu için bence dene

KONU:http://forum.shiftdelete.net/masaus...-flash-plater-pro-virusu-hakkinda-yardim.html

Öncelikle geçmiş olsun. Bu bir virüstür. Sahte Flash Player uyarısı verir.

Öncelikle CCleaner sisteminizde yüklü değilse buraya tıklayıp CCleaner yükleyin.(TABİ SEN GOOGLEDAN İNDİR BURDAKİ LİNKTEN CCLEANER İNMİYOR AŞAĞIDAKİ LİNKDE SORUN YOK) Ve bütün internet geçmişinizi silin.

Daha sonra MalwareBytes programını indirip kurun ve güncelleyin. Daha sonrada sistem taraması yaptırın.

Sorununuz büyük ihtimal çözülecektir.

UmutGüzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ,

Sorununuzun çözümü için aşağıdaki adımları uygular mısınız?
1. Google Chrome açıkken " Ayarlar / Uzantılar " kısmındaki bilmediğiniz programları pasif ederek kaldırınız,
2. Masaüstü üzerindeki Google Chrome kısa yoluna sağ tıklayıp özellikler linkine tıklayarak "HEDEF" kısmındaki adresin " "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" " olduğundan emin olun.Onun haricinde başka bir adres var ise siliniz.

http://

3. Program Ekle /Kaldır listesini açın. Driverler ve kullandığınız programlar hariçgözünüze yabancı gelen bütün programları silin.
4. Görev çubuğunda sabitli ise ( alttaki windows çubuğunda) kaldırın tekrar ekleyin.

Bu adımları deneyip tekrar döner misiniz?

Teşekkürler , İyi Forumlar...

burakbardakci34

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Virüs yemişsin hocam. Fakat antivirüsler bunu virüs diye algılamaz bilgisayarınıza zarar vermediği için arkadaşın yazdığı şeyi uygulayın.