Chrome İnternete Bağlanmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
Diğer tüm tarayıcılıar girerken chrome internete girmiyor.

Mozilla bağlanıyor. Comodo var bağlanıyor ( chrome ile ikiside senkronize aynı hesaptan ), İE bile giriyor.

Sorun nedir acaba? Google'dan aradım, kimileri ayarlardan proxy vs demiş, dedikleri gibi bende vs. Geçenlerde de yapmıştı, silip kurdum bi iki gün geçti gene aynı.

Nasıl çözebilirim?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Tarayıcı ayarlarını sıfırla Muhammed.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Söylediklerimi aynen yaparsana olabilir..

Şimdi ben eskiden denemelerimde uninstal programlarını denerken hiçbi uninstal programının Chrome tarayıcısını tamamen sıfır bi şekilde kaldırdığını görmedim.. Yani Chrome arkada illaki bi atık bırakıyordu.

Takii son denemem olan Revo uninstaller pro olana dek. Revo uninstallerin bu sürümü ücretl pro versiyon bunda 64bit desteği var..

Chrome hala kurulu ise Revo uninstaller pro programını indir deneme sürümü senin işini görecektir. Temiz bi şekilde Chrome u kaldır. Sonra sıfırdan tekrar kur. Sorunun düzeleceğini sanıyorum. Burada önemli nokta Chrome u temiz bi şekilde kaldırmak.

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
Söylediklerimi aynen yaparsana olabilir..

Şimdi ben eskiden denemelerimde uninstal programlarını denerken hiçbi uninstal programının Chrome tarayıcısını tamamen sıfır bi şekilde kaldırdığını görmedim.. Yani Chrome arkada illaki bi atık bırakıyordu.

Takii son denemem olan Revo uninstaller pro olana dek. Revo uninstallerin bu sürümü ücretl pro versiyon bunda 64bit desteği var..

Chrome hala kurulu ise Revo uninstaller pro programını indir deneme sürümü senin işini görecektir. Temiz bi şekilde Chrome u kaldır. Sonra sıfırdan tekrar kur. Sorunun düzeleceğini sanıyorum. Burada önemli nokta Chrome u temiz bi şekilde kaldırmak.

Deneyecem abi inşallah yarın.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Gene Ahbari ve gene çözümsüz bir sıkıntı... :)

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
abi sildim sıfırladım gene olmadı. senkronize vs yokken, sıfırken bile girmiyor. bir derdi var bunun. mozilla ve comodo kullanacaz demek ki :)

host dosyasına aç.orada engellenen hiç site varmı. ya da antivirüs programın engelliyor olabilir.güvenlik duvarını devre dışı bırakıp tekrar dene.

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
chromedan sorun da bildir diyemiyorum, o da çalışmıyor. beta sürümü de çalışmıyor. :)

beddua mı ediyorsun fatih abi :p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

host dosyasına aç.orada engellenen hiç site varmı. ya da antivirüs programın engelliyor olabilir.güvenlik duvarını devre dışı bırakıp tekrar dene.
hocam engellenen site yok sanırsam. BİS var. uzun zamandır çalışıyordu. antivirüsler aynı, ayarlar aynı. mozilla, comodo, ie çalışıyor. sıkıntıyı çözemedim.

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
chromedan sorun da bildir diyemiyorum, o da çalışmıyor. beta sürümü de çalışmıyor. :)

beddua mı ediyorsun fatih abi :p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hocam engellenen site yok sanırsam. BİS var. uzun zamandır çalışıyordu. antivirüsler aynı, ayarlar aynı. mozilla, comodo, ie çalışıyor. sıkıntıyı çözemedim.

bu programı indir.kullanmadığın.tanımadığın eklentileri kaldır.en altta restore default browser settings var.ona tıkla.:D başka da ihtimal kalmadı.

Auslogics-Broser-Care.png

http://download.cnet.com/Auslogics-Browser-Care/3000-18512_4-75999159.html

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Senin bir şeyin de düzgün çalışmaz mı be arkadaş? :D

Sen chrome alternatiflerini kullan.
Coolnovo
Comodo
SRWare Iron
Torch
Orbitum

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
comodo ve mozilla var. herşey w8 le başladı :D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
8.1 kullan dicem ama gerçi o da sorun yaratır sende. :D

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
8.1 zaten :D 8 le başladı ve devam ediyor. ah be 7 :D

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=81135]Ahbârî[/MENTION] abi
büyük ihtimalle antivirüs izin vermiyordur. eğer "ağa erişilemiyor" gibi bir hataysa antivirüsü kapatıp dene.
eğer farklı bir hata ise "ad çözümleme" gibi,dns ayarlarını otomatik yap. yada open dns yap.

büyük ihtimalle antivirüs izin vermiyor. antivirüsteki engellenen yazılımlar listesini yada tarayıcı günlüklerini kontrol et.

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
@Ahbârî abi
büyük ihtimalle antivirüs izin vermiyordur. eğer "ağa erişilemiyor" gibi bir hataysa antivirüsü kapatıp dene.
eğer farklı bir hata ise "ad çözümleme" gibi,dns ayarlarını otomatik yap. yada open dns yap.

büyük ihtimalle antivirüs izin vermiyor. antivirüsteki engellenen yazılımlar listesini yada tarayıcı günlüklerini kontrol et.
antivirüsten kaynaklı değil. ona da baktım, kapattım ama gene girmedi. google dns ile de girmedi, otomatikte de :) ateşler saldılar kromuma :D

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Belki de Ahbari bize halimize şükretmemiz için gönderilmiş bir mesaj..
İşin bi de bu yanından bakmaya davet ediyorum sizleri.. :p

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim chorome da internete girmiyor. Antivirüs firewall ını chorome için açtım olmadı, sildim tekrar yükledim olmadı. Chorom un bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba beyler öncelikle virüs programının vermiş olduğu bir hatayla karşı karşıyayız aynı sorunu durduk yere almaya başladım bugun başka kaynaklarda virüs programı falan diyordu denedim;
Norton internet security kullanıyorum, auto- Project var onu etkin yaptığımda , otomatik güvenlik duvarını kapattığımda, internete girebiliyorum, açarsam giremiyorum, fakat kapatırsamda virüslere karşı savunmasız oluyorum buçarede tek format recovery :D tavsiyemdir at format geçsin uğraşmaya değmez

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çözüm Beyler...
Program Falan indirmenize gerek yok.
Chrome dan tanimadigin tüm eklentileri kaldir. tarayiciyi yeniden başlatmadan düzeliyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
chrome sag tıkla özelliklerden uyumluluğa gır ordan bu programı çalıştıracagı uyumluluk modu kutucuğunu bos bırak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cromeda ayarlardan proxy yonetimine gir asagılarda gelişmiş ayarların içinde oradan yerel ag yazan yeri tıkla içindeki yerel ag ayarları için proxy kullan kısmındaki işareti kaldır giriyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede vardı çözümü chrome simgesine sag tıklayıp programın çalışacağı uyumluluk modunu bulmakta

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede vardır antivirüs programının güvenlik duvarı kurallarını sıfırlayınca düzeldi.

R

RED KİNGZZ

SDN Okuru
Abi benim bilgisayar windows 10 home single language. Abi benim bilgisayarda ağ bağlantılı diyor. Ama google chrome ve fb yandex açılmıyor.

• İnternet bağlantısını kontrol edin Kullandığınız tüm yönlendiricileri, modemleri veya diğer ağ cihazlarını yeniden başlatın.
  • Güvenlik duvarınızın veya antivirüsten programınızın ayarlarından Yandex'in ağa erişmesine izin verin. Tarayıcı, ağa erişmesine izin verilmiş programlar listesinde yer alıyorsa listeden kaldırıp tekrar eklemeyi deneyin. DİYOR. Google chrome' da sildim. onun için yükle diyorum. ONDADA : internete bağlanılamıyor. güvenlik duvarı kullanıyorsanız lütfen GOOGLE UPDATE exe. dosyasını beyaz listeye ekleyin... DİYOR BEN SADECE MİCROSOFT EDGE DEN GİREBİLİYORUM yardım edebilirseniz çok sevinirim ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..:)

S. Aydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
google chrome ayarlar [chrome açıldığında sağ üst köşede bulunan 3 nokta üst üste olan kısım) > Gelişmiş (en altta) > proxy ayarlarını aç (alt kısımda) > Yerel Ağ Ayarları açılan pencerede bulunan tüm tikleri kaldırıp tamam diyelim. Sorun düzelecektir.

likedead1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam ben sorunu çözdüm win 10 için explorera filan bağlanıyor chroma bağlanmıyordu format filan hikaye işe yaramıyor. Şimdi öncelikle yandex browserı indiriyoruz daha sonra ''windows defender güvenlik merkezi'' ayarlarını açıyoruz orada ''güvenlik duvarı ve ağ koruması'' buna gelin buradan gelişmiş ayarlar var onu açın sol kısımda gelen giden kurallar göreceksiniz: gelen kurallara gelip en aşağıda bi yerde yandex browser gelen dns trafiği diye bi kısım var o seçeneğe sağ tıklayıp özellikler deyin daha sonra solda yeni kural ekle var gelen kurallar kısmının olduğu yerde yeni kural ekleye tıklayın karşınıza ''program, bağlantı noktası'' gibi seçenekler gelecek programı seçip google chromun yüklü olduğu yerden google chromu seçin daha sonra yandexteki açtığınız özelliklerin aynısını google chrome için açtığınız yeni kural yerinde aynısını yapın ''protokoller ve bağlantı noktaları kısmına gelin'' yandex özelliklerindekinin aynısını oraya yazın ve ordaki aynı seçenekleri oraya yapın sorun çözülüyor arkadaşlar bende baya kurcalaya kurcalaya kendim yaptım oldu çok şükür :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yahu buda işe yaramadı yine aynı eski haline döndü çıldırttı beni yapabilen yok mu bu sıkıntıyı dns mi değişecez ne yapılması gerekiyorsa biri yardım etsin yav..

Son düzenleme: