Chrome indirmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Bal10cuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Chrome (android) hiçbir şey indirmiyor lütfen yardım edin nasıl düzeltilir Huawei p9 lite 2017

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
195
.Apk dosyası olarak dış kaynaklardan indirmeyi deneyin eğer olmaz ise google play store'nin önbelliğini veya verilerini temizle yapın.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Chrome (android) hiçbir şey indirmiyor lütfen yardım edin nasıl düzeltilir Huawei p9 lite 2017
hayır çok özür dilerim chrome ile dosya indirilmiyor bir problem var sanırım başka tarayıcı ile indirmek durumundasın telefonunda var ise onu kullan yada firefox focus dene az yer kaplıyor

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
195
hayır çok özür dilerim chrome ile dosya indirilmiyor bir problem var sanırım başka tarayıcı ile indirmek durumundasın telefonunda var ise onu kullan yada firefox focus dene az yer kaplıyor
Arkadaşımız biraz bilgisiz galiba. Telefonun yeni ise google chrome yüklü gelir ve sistemden kaldırılamaz eğer ayarlardan devre dışı bıraktıysan açabilirsin.

Bal10cuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşımız biraz bilgisiz galiba. Telefonun yeni ise google chrome yüklü gelir ve sistemden kaldırılamaz eğer ayarlardan devre dışı bıraktıysan açabilirsin.
Sorunu çözdüm yükleme yapabiliyorum sağolun

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
bilgisiz ? android cihazlara rom derleyebilecek kadar bilgim var ve chrome tarayıcı cihazlara apk,xapk,zip dosyalarını ÇOĞUNLUKLA indiremiyor ve başka tarayıcı ile indirmek zorunda kalabiliyoruz: bir başka kullanıcıdan alıyorum videoyu adam da başka tarayıcı (uygulamanın kendi tarayıcısını) kullanıyor