Chrome: Google'nin Yeni Web Tarayıcısı

Bu konuyu okuyanlar

ChernobyL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
googlechrometh3.jpg

İnternet devi Google boş durmuyor.
Şirket şimdi de yeni web tarayıcısını çok yakında kullanıcılara sunacak.
Google blog sayfalarında yaptığı açıklama ile Google Chrome adlı yeni web tarayıcısını her an kullanıcılara sunabileceğini resmi olarak duyurdu.Google resmi blogundan yapılan bu açıklamaya göre çok yakında Google Chrome
ile tanışacağız.

Yapılan açıklamaya bu linkten ulaşabilirsiniz: Official Google Blog: A fresh take on the browser

Peki Google Chrome bizlere Ne Gibi Yenilikler Sunacak ?
Bu konuda çok fazla bir bilgi yok ancak edinilen bilgilere göre: Web tarayıcısının Javascript kullanacağı ve kullanıcılara daha hızlı bir sörf deneyimi sunacağı, sekmeli tarayıcı olacağı, açık kaynak kodlu olacağı ve diğer tarayıcılardaki gibi bir sekmede oluşan hata tüm sekmelerin kaybolmasına neden olmayacak.

ChernobyL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ismi de bi tuhaf chrome bana çorum u anımsatıyo:D

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Chromeli shakirin browseridir belki :D

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Godzilla mıydı neydi bir tarayıcı şeyi vardı :) ona elveda dedirtir google bu hamle ile explorer ile de davalık olur

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
ChernobyL dedi ki:
Peki Google Chrome bizlere Ne Gibi Yenilikler Sunacak ?
Bu konuda çok fazla bir bilgi yok

Kesinlikle çok fazla bilgi olduğundan emin olabilirsin. Link verdiğin yerdeki karikatürlerin 30 tanesini okudum (daha kaç tane vardı bilmiyorum) ve okuduklarım doğruysa, "tarayıcı" anlayışını neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir yazılım çıkacak ortaya. Yani bize yenilikler sunmak yerine başlı başına kendisi bir yenilik olarak gelecekmiş gibi duruyor. Hem kullanıcı hem de geliştirici (developer) bazında oldukça heyecan verici vaatler var.

(Tabi genç geliştiricilere heyecan verecek, yoksa benim gibi hızlı yaşamış genç ölmüşlere değil.)

wajiguqu0223

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"We're belike acquisition to rerecord them, conscionable cov infamy because the grade isn't as mature, but the guy who's doing them is the synoptic feeling from Diablo II. He's ability to do them official, for trusty."

AhmetArmA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"We're belike acquisition to rerecord them, conscionable cov infamy because the grade isn't as mature, but the guy who's doing them is the synoptic feeling from Diablo II. He's ability to do them official, for trusty."

Ya bu arkadaş BOT mu? her konuya benzer mesajlar atmış ingilizce. Forumlara otomatik olarak üye olup her konuya SPAM yazmaya programlanmış bir bot gibi davranıyor sanki.