Chrome ' da kaydedilen parolaları görmek..

Bu konuyu okuyanlar

xurar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun sistemleri üzerine bir showroomda çalışmaktayım.. İşyerimde kulladığım bilgisayara format atılması gerekiyor fakat Google Chrome'da önemli parolalarım mevcut.. Maalesefki bir çoğunuda hatırlamıyorum.. Bu kaydedilen parolaları nasıl görebilirim arkadaşlar ?
Yardımlarınız için herkese şimdiden çok teşekkürler.

Felix Dzerjinski

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Oyun sistemleri üzerine bir showroomda çalışmaktayım.. İşyerimde kulladığım bilgisayara format atılması gerekiyor fakat Google Chrome'da önemli parolalarım mevcut.. Maalesefki bir çoğunuda hatırlamıyorum.. Bu kaydedilen parolaları nasıl görebilirim arkadaşlar ?
Yardımlarınız için herkese şimdiden çok teşekkürler.

Sağ üst köşede ingiliz anahtarı şeklide olan simgeye tıkla, Ayarlar de sonra açılan sayfanın en altında Gelişmiş Ayarları göstere tıkla sayfa alta doğru açılacak Şifre ve Formlar kısmında Kaydedilen şifreleri yönetin'e tıkla açılan ekranda şifrelerin var üzerlerine tıklayıp göster dersen tüm şifreleri görebilirsin.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Sağ üst köşede ingiliz anahtarı şeklide olan simgeye tıkla, Ayarlar de sonra açılan sayfanın en altında Gelişmiş Ayarları göstere tıkla sayfa alta doğru açılacak Şifre ve Formlar kısmında Kaydedilen şifreleri yönetin'e tıkla açılan ekranda şifrelerin var üzerlerine tıklayıp göster dersen tüm şifreleri görebilirsin.

Çok teşekkürler hocam :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir şey soracağım bende bir oyun var o şifreyi kaydetti bulamıyorum nasıl bulabilirim onu bundan bazı şeyleri buldum genede eyvallah abi (oyunun adı KOGAMA)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm . bu seçenekte benden parola istiyor . bu parola neyin parolası .

parola göstere tıkladıkta sonra gelen parola neyin nesi

hotmail giriyom kabul etmiyor
g mail giriyom onu da kabul etmiyor . anlamadım bi türlü

Ushbdk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm . bu seçenekte benden parola istiyor . bu parola neyin parolası .

parola göstere tıkladıkta sonra gelen parola neyin nesi

hotmail giriyom kabul etmiyor
g mail giriyom onu da kabul etmiyor . anlamadım bi türlü
Kardeş aynı durumdan ben de muzdaripim herhangi bir çözüm bulabildin mi?

Ushbdk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Parola göster dedikten sonra gelen parola hakkında yardımcı olabilecek kimse yok mu arkadaşlar ?

İstediği parola ekran görüntüsü ekte.

Ekli dosyalar

• şifre.JPG
    şifre.JPG
    22.6 KB · Görüntüleme: 426