Chrome açılrken donuyor

Bu konuyu okuyanlar

mehmeterdemyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Merhabalar,
Bilgisayarımda chrome açılırken ilk başta yaklaşık 10-15 saniye donuyor daha sonra açılıyor. Sorunum explorer ve firefoxdaq olmuyor sadece chromede oluyor.
Yardımcı olabilirmisiniz ?

Bilgisayarım;

Win 7 Pro (32bit)
i5 3470
4 gb ram
İntel HD Graphics

#quess

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Merhabalar,
Bilgisayarımda chrome açılırken ilk başta yaklaşık 10-15 saniye donuyor daha sonra açılıyor. Sorunum explorer ve firefoxdaq olmuyor sadece chromede oluyor.
Yardımcı olabilirmisiniz ?

Bilgisayarım;

Win 7 Pro (32bit)
i5 3470
4 gb ram
İntel HD Graphics
Aynı hata bendede oluyor chrome sürümündendir deyip aynı sürüme windows 10a kurdum sorun yaşamadım herhalde windows sürümünü yükseltin demeye getiriyorlar

mehmeterdemyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Aynı hata bendede oluyor chrome sürümündendir deyip aynı sürüme windows 10a kurdum sorun yaşamadım herhalde windows sürümünü yükseltin demeye getiriyorlar

Ofis bilgisayarı olduğu için yükseltmiyoruz işletim sistemini o yüzden başka çözüm yolları arıyorum.
Yinede cevabın için teşekkürler :)

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
alakası yok ayni sorunu bende yaşıyorum win 10 kullaniyorum bilgisayar in eski oldugundan dolayi oldugunu dusunuyorum

mehmeterdemyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Edit: Açılırken donma sorunum aynı şekilde opera tarayıcısında da oluyor.

mehmeterdemyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
mehmet o zaman ssd olmadigindan olabilir bilgisayar geç açılıp geçmi kapanıyor? birde virus bulasmis olabilir Malwarebytes ile bi pcyi tarat
Valla bilgisayarın açılıp kapanması iyi çok yavaş değil sorunum sadece chrome ve opera açılırken. Bilgisayarda antivirüs olarak eset var temiz yani

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama bugün bir kere daha taratırım yine

Son düzenleme:

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Valla bilgisayarın açılıp kapanması iyi çok yavaş değil sorunum sadece chrome ve opera açılırken. Bilgisayarda antivirüs olarak eset var temiz yani

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama bugün bir kere daha taratırım yine
birde dediğim programla tarat eset bazen bulamıyo çok boyutu yok tu diye hatırlıyorum