Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

necromancers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Cumhuriyet Halk Partisi tarafından yapılmış bir reklam. Gençlere yönelik olduğu kesin. Eğlenceli olduğu da aşikar. Bugsız yeni bir dünya reklamı, sizce nasıl? Bug'sız yeni dünya reklamı sizce nasıl olmuş?

Seçime az bir zaman kala, partilerin oy toplamak adına çeşitli reklamlar yaptığını biliyoruz. Bu reklamların bazıları da gençelere yönelik. Çünkü, oy kullanan kitlenin büyük bir kısmı gençlerden oluşuyor.

Bug'sız yeni bir dünya reklamı

Chp'nin yaptığı bu reklamda birbirinden ilginç ve popüler konulara değiniliyor. Reklamın içerisinde oyun, sosyal medya, internet, adil kullanım kotası, download hızı, bug, WhatsApp gibi kelimeler geçiyor. Ayrıca, "gelin, hep birlikte bug'sız yeni bir dünya tasarlayalım! " sloganı ile de reklam, dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Reklamda dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce yerine Kemal Kılıçdaroğlu'nun kullanılması. Bu durum, kullanıcılar tarafından sosyal medya platformlarında eleştirildiği de görülüyor.

Bununla birlikte, dikkat çemesinin en büyük sebebi de reklamın animasyonlu olması. Animasyon ile hedef kitlesine en uygun bir şekilde reklam yapmayı hedefleyen parti, bakalım seçim zamanında durumu nasıl olacak? Son olarak, seçime az bir zaman kaldığı için diğer partiler de reklamlarını artırmış durumda. Bakalım bu durum, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimi'ne ne gibi etkileri olacak.

Merak edenler için de Kılıçdaroğlu, videoda şunları söyledi:

"Ya arkadaşlar, ben istemez miyim download hızları artsın, adil kullanım kotası kalksın, memlekette daha çok bağımsız film yapılsın, kültür sanat çiçek açsın, televizyonda her filme sabah akşam yerli yersiz sansür gelmesin, pasaportumuzun itibarı artsın, gençlerimiz dünyayı doya doya gezsin, Instagram'da filtreler artsın, Snapchat'te efektler çoğalsın... Curling artık hak ettiği ilgiyi görsün, milli gururumuz olabilsin. Oyunda cheat yapılmasın, herkes hak ettiği frag'e kendi emeğiyle ulaşsın istiyorum. İstiyorum ama önce bu seçimi çözmemiz lazım. Gelin geleceğimize sahip çıkalım, hep birlikte bug'sız yeni bir dünya tasarlayalım."

Son düzenleyen moderatör:

KorayKaplan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Ulan tam ben atıcaktım neyse adamsın bence çok güzel olmuş(şimdi internetim değil bayrağım yüksek olsuncular gelmeden)

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Muhalefet bu seçim her anlamda gerçekten çok iyi.

Wiseguy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Muharrem Beyciğim'i seviyorum.

İçlerinde gene en iyisi o ama onun da yapabilecek birşeyi yok!..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...