chip tuning (araca yazılım atma)

Bu konuyu okuyanlar

payisano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ARKADASLAR,

bilgisayar mühendisi olarak kafamı chip tuning yazlım dosyalarına taktım. bu işin esas kaynağının ingiltere oldugunu gördüm.

bir kaç bilgisayar yetenegimi kullanarak iki ingiliz firmasının ki bunların türkiye bayilikleride var. rahatca sistemlerinden her araca ve modele uygun dosyaları çekebiliyorum.

ihtiyacı olan arkadaslar, oto elektrikçiler yada bu işe başlamak isteyen arkadaslara tavsiyem 100 lerce dolarınızı bu firmalara kaptırmayın.herseyden önemlisi ecu nuzun modeli ve kullanılan yazılımın seri nosu, bunlar elinizde ise kolaylıkla dosyaları temin edebilirim.

CHİP TUNİNG İLE İLGİLENENLERE DOSYA KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLİRİM.

İLGİLENEN ARKADASLAR email = [email protected] ile yada 0555 043 78 33 no lu telefondan ulaşabilirler.

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
dosyaları ücretsiz olarak mı paylaşacaksın ?

payisano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ufak bi̇r ücret hakkim deği̇lmi̇ sence. Ama i̇lk yazan sensi̇n senden ücret talep etmeyeceği̇mç bana ulaşabi̇li̇rsi̇n.

Reaksiyon puanı
16,118
sanki dükkanına gidipte ücretsiz olur mu demek yanlış kimse o işi ücretsiz yapmaz mantıklı olalım servisleri hiç bişey yapmasa da servise girdiğinde para yazar...
elini veren kolunu kaptırır gerekmediği halde yağ değişimi yapanlar bile olduğu söyleniyor ...
eski işyerinde kartal vardı 92 model ona hep 444 eklerdik yağ eksildikçe...