Champixle veya kendi yöntemleri ile SİGARAYI BIRAKAN var mı?

Bu konuyu okuyanlar

lawyersü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, sevgili üyeler. Bırakan veya bırakma teşebbüsünde bulunan varsa yaşadıklarını paylaşırsa çok mutlu olurum zira ben de bırakma aşamasındayım 12 gündür içmedim arada bir krizler geliyor, boşluğa düşüyorum (şuan olduğu gibi) özellikle üzüldüğünüz anların son dönemlerde artması mevcutsa daha da zorlu bir dönem olduğunu söyleyebilirim.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Ben kendim bıraktım bana da şaka gibi geliyor o boşluğa düşme zamanlarında ya bir şey iç ya da salatalık ye inan nasıl kolay atlatılıyor anlatamam, (=

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Allen Carr ın yöntemiyle sigaradan kurtuldum. 7 sene olmasına az kaldı. Günümüzde işe yaramayan zararlarını anlatarak bıraktırma , yerine nikotin bandı ,sakızı, tiksindirici toz kullanma dışında
Gerçekçi yöntemlerle sigara dumanı solumaktan kurtulmayı düşünürseniz, Allen Carr yöntemine göz atmanızı şiddetle öneriyorum.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Allen Carr ın yöntemiyle sigaradan kurtuldum. 7 sene olmasına az kaldı. Günümüzde işe yaramayan zararlarını anlatarak bıraktırma , yerine nikotin bandı ,sakızı, tiksindirici toz kullanma dışında
Gerçekçi yöntemlerle sigara dumanı solumaktan kurtulmayı düşünürseniz, Allen Carr yöntemine göz atmanızı şiddetle öneriyorum.
Hocam o yöntem için bir kurumamı başvurdunuz yoksa internet üzerinden videolar şeklinde mi oldu?

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Hocam o yöntem için bir kurumamı başvurdunuz yoksa internet üzerinden videolar şeklinde mi oldu?
Ben kitap ile başladım. Kitap da ki bir paragraf sigara bağımlılığı mın yaşamımın her anını nasıl ele geçirdiğini anlatıyordu.
Derken videosunu kuralına göre izledim.Ardından Türkiye Temsilcisi Emre Üstünücarın tüm videolarıni izledim. Aklım da şüphe ettirecek tek bir soru kalmayınca o son sigaraya dokunmayı durdurarak kurtuldum.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ben kitap ile başladım. Kitap da ki bir paragraf sigara bağımlılığı mın yaşamımın her anını nasıl ele geçirdiğini anlatıyordu.
Derken videosunu kuralına göre izledim.Ardından Türkiye Temsilcisi Emre Üstünücarın tüm videolarıni izledim. Aklım da şüphe ettirecek tek bir soru kalmayınca o son sigaraya dokunmayı durdurarak kurtuldum.

Anladım teşekkür ederim.