Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Geçtiğimiz günlerde Norm Ender; Ezhel ve Ben Fero'ya diss atmış ve Ezhel'den yanıt gecikmemişti. Ezhel'in ardından Killa Hakan sert açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düşmüştü. Daha ortamın ateşi soğumadan ünlü rapçiler bir bomba daha patlattı.

Ceza, Killa Hakan, Ezhel ve Ben Fero birleşti! Rap dünyası yanıyor

Ben Fero, Ezhel, Killa Hakan... Son günlerin en çok anılan isimlerinden biri...

Rap dünyasında son dönemlerde popüler olan bu isimlerle ise Patron ve Norm Ender malum pek iyi anlaşamıyor. Hatta öyle ki bu hal diss savaşlarına katar gitmişti.

Karşılıklı atışmaların ardından Ben Fero, Ezhel, Killa Hakan'a Ceza'dan destek geldi.

Rap camiası diss savaşlarıyla yanıyorken bir de Ben Fero, Ezhel, Killa Hakan ve Ceza 'Fight Kulüp' adında bir şarkıya imza atmasın mı...

Killa Hakan’ın yakın zamanda çıkacak olan "Fight Kulüp" albümüne de adını veren bu parçanın teaser'ı gündemde...

Ceza, pazartesi günü çıkacak olan parçalarını Twitter'dan duyurunca sosyal medyadan hem olumlu hem de olumsuz tepkiler aldı. Bu gidişle Türkçe Rap dünyasında daha çok olay olur gibi...

Kaynak: Mynet

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Geçtiğimiz günlerde Norm Ender; Ezhel ve Ben Fero'ya diss atmış ve Ezhel'den yanıt gecikmemişti. Ezhel'in ardından Killa Hakan sert açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düşmüştü. Daha ortamın ateşi soğumadan ünlü rapçiler bir bomba daha patlattı.

Rap dünyasında son dönemlerde popüler olan bu isimlerle ise Patron ve Norm Ender malum pek iyi anlaşamıyor. Hatta öyle ki bu hal diss savaşlarına katar gitmişti.

Karşılıklı atışmaların ardından Ben Fero, Ezhel, Killa Hakan'a Ceza'dan destek geldi.

Rap camiası diss savaşlarıyla yanıyorken bir de Ben Fero, Ezhel, Killa Hakan ve Ceza 'Fight Kulüp' adında bir şarkıya imza atmasın mı...

Killa Hakan’ın yakın zamanda çıkacak olan "Fight Kulüp" albümüne de adını veren bu parçanın teaser'ı gündemde...

Ceza, pazartesi günü çıkacak olan parçalarını Twitter'dan duyurunca sosyal medyadan hem olumlu hem de olumsuz tepkiler aldı. Bu gidişle Türkçe Rap dünyasında daha çok olay olur gibi...

Hocam bilgilendirmeniz için sağolun. Ama vakit olursa dinleriz onları da.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Şu tiplere bak, hepsini toplasan bir adam etmez.
Rap müzik zaten piyasanın en ucuz ve kalitesiz müziğidir, enstrumana bile gerek yok, ver arkadan tekrarlayan 2-3 melodi, başla kafiyeli tekerleme yazmaya, seri üretim ile ucuz müzik yüksek kazanç sağla ama kalite ve sanat değeri çok düşük.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Rap müzik zaten piyasanın en ucuz ve kalitesiz müziğidir, enstrumana bile gerek yok, ver arkadan tekrarlayan 2-3 melodi, başla kafiyeli tekerleme yazmaya, seri üretim ile ucuz müzik yüksek kazanç sağla ama kalite ve sanat değeri çok düşük.
Ben Türk halk müziği sanat müziği dinleyicisiyim. Arabesk rap için kalitesiz derim ama türkçe rapde de kaliteli sanatçılar var topyekün yargılamamak lazım.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bu arkadaşların birbirlerinin pr çalışmalarına katkıda bulunmak için anlaşmalı bir şekilde dalaştıklarını düşünüyorum.
Sonuç itibariyle listede ki her kişinin ismi gündeme geldi buda youtube ve diğer mecralarda iyi rant demek.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Bu arkadaşların birbirlerinin pr çalışmalarına katkıda bulunmak için anlaşmalı bir şekilde dalaştıklarını düşünüyorum.
Sonuç itibariyle listede ki her kişinin ismi gündeme geldi buda youtube ve diğer mecralarda iyi rant demek.
Öyle tabi.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930

Ben fazla rap tarzı dinlemem ceza ve sagopa gibi isimlerin patlayan parçalarını dinlerdim, ama ben fero nun orman kanunları albümünün her parçasını severek dinliyorum.

Reaksiyon puanı
5,172
Dijital müzikten nefret eden biri olarak kesinlikle katılıyorum size. Bir tane midi klavye ve bir tane DAW yazılımı ile yapılan bu müzikler gerçekten hiçbir işe yaramıyor. Ortada ne bir yetenek var nede sanat. Malesef bu akım Türkiyede başta alternatif rock olmak üzere pek çok alt dalada sıçramış durumda.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Bundan 10 yıl öncesinde Türkçe Rap mükemmel bir yerdeydi.(Rapi çok sevmem ve hayatımda en fazla 5-6 kez dinlemişimdir) . O zaman yapılan raplar kaliteliydi. Sözler anlamlıydı. Şimdi aynısını söylemem.