Çevrenizdeki ikiyüzlü insanları görebiliyor musunuz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Benim gözlemim hırslı insanlar ikiyüzlü oluyor.Hırslı olduklarınıda bakışlarından davranışlarndan sözlerinden sezebiliyorum diyelim. Tabiri caizse babasını bile satacak derecede manyaklar söz konusu.tabi bukadar ağır durumda olmayanlarda var onlarda da görülebilir. Diğer kendini gizleyenleri ayırt etmek zor bana yapmacık geliyorsa içim ısınmadıysa uzak dururum en azından çalışırım

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Benim gözlemim hırslı insanlar ikiyüzlü oluyor.Hırslı olduklarınıda bakışlarından davranışlarndan sözlerinden sezebiliyorum diyelim. Tabiri caizse babasını bile satacak derecede manyaklar söz konusu.tabi bukadar ağır durumda olmayanlarda var onlarda da görülebilir. Diğer kendini gizleyenleri ayırt etmek zor bana yapmacık geliyorsa içim ısınmadıysa uzak dururum en azından çalışırım
Hırsla bi alakası olduğunu düşünmüyorum ben.

Hırsla bi alakası olduğunu düşünmüyorum ben.
Şöyle var hırslı insanlar istediklerini elde etmek için şekilden şekile giriyor size denk gelmemiş olabilir ancak benim en sevmediğim uzak durmak istediğim insan tipi hırslı insanlardır belki birazı faydalı olabilir ama aşırısı gerçekten insanı üzüyor sinir ediyor siz genede çok güvenmeyin o kişilere:)

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Şöyle var hırslı insanlar istediklerini elde etmek için şekilden şekile giriyor size denk gelmemiş olabilir ancak benim en sevmediğim uzak durmak istediğim insan tipi hırslı insanlardır belki birazı faydalı olabilir ama aşırısı gerçekten insanı üzüyor sinir ediyor siz genede çok güvenmeyin o kişilere:)
Neye hırs yapıldığı önemli aslında

Biri bana ya senin için böyle demişler falan derse sıkıntı olmuyor çünkü beni benim kadar acımasızca eleştiren başka kimse olamaz zaten.Ben mesela güvenilir biriyimdir her zaman iyi niyetli biriyimdir kalkıpta biri benim için tersini herhangi bir yerde konuşursa kendi rezil olur çünkü herkes beni böyle tanır davranislarimdan ötürü ama bu çok negatif biri ne o öyle vs vs gibi cümleler kurarsa benim hakkımda o zaten doğrudur kimseyi yadirgamam.Aslinda dinimiz gereği de kimsenin arkasından konuşmamak en doğrusudur birinin arkasından iyi konuşmak bile doğru değildir ama maalesef hepimiz bunu yapıyoruz Allah'ın bize emrettiği herşey aslında bizim yararimiza ama işte bazen bunu akıl edemiyoruz.

Takmıyorum ben öyle insanları en yakınımdakilerden gördüm bunu artık insanlara daha mesafeliyim ve kimin ne dediği umrumda olmaz ben arkama bakmam isteyen istediğini konuşabilir :)

stat counter