CepMax

Bu konuyu okuyanlar

İbrahim98-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar Cepmax diye yeni bir uygulama dolanıyor reklamlarda siteler. Video izleyerek para kazanılıyo, ekip felan oluşturup daha fazla kazanç sağlanılabiliyormuş, sizce yeni bir saadet zinciri veya dolandırıcılık grubu olabilir mi? Ülkemiz insanı çoğumuz oturduğumuz yerden para kazanmayı isteyen kişileriz, yorumlarınızı, görüşleriniz varsa bilgilerinizi alabilir miyim?

uykusuzz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Cepmax diye yeni bir uygulama dolanıyor reklamlarda siteler. Video izleyerek para kazanılıyo, ekip felan oluşturup daha fazla kazanç sağlanılabiliyormuş, sizce yeni bir saadet zinciri veya dolandırıcılık grubu olabilir mi? Ülkemiz insanı çoğumuz oturduğumuz yerden para kazanmayı isteyen kişileriz, yorumlarınızı, görüşleriniz varsa bilgilerinizi alabilir miyim?

Ben de cepmax ile ilgili bir konu açmayı düşünüyordum. Ben kullanıyorum yaklaşık 1 haftadır. Sistemde yeni olduğu için bazı eksiklikler var doğal olarak. Saadet zinciri falan olduğunu sanmıyorum dostum. Çünkü sizden bir para talebi yok uygulamanın. Yani tamamen ücretsiz. Dolayısıyla saadet zinciri kategorisine sokmak doğru olmaz bence. Kazancınızı öderler mi orasını yaşayıp göreceğiz elbette. Detaylı bir konu açıp linkini paylaşırım burada.

EsnkL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende kullanıyorum bencede tamamen güvelinir bi program su an da bütün sorunlar giderildi diyebilirim yavaslama sorunu vardı daha çok şikayet edilen oda düzeltildi.