Cep Telefonun Güvenlik Kodunu Unuttum

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
googleye yaz puk kodu istiyorum diye ondan sonra en bastaki siteye tıkla sim kartında yazan numarayı bide telefonunun numarasını yaz ( tabi puk kodunu istiyosa )

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eğer kodu gidiğinizde olmadıysa pili çikarıp takın işe yaradı ben denedim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cool:benım galaxs s3 ama mini bide çakma fabrıka ayarlarına donmek ıstıyom ama sıfreyı unuttm yardmcı olurmsn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm telefon eski nokıa telefonudur güvenlik kodu istiyor ne enediysem olmadı lütfen çok acil yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dediğiniz şirfeyı gırıyorum ama bana telefonun şifresini soruyor ve ben telefonun şifresini hatırlamıyorum nasıl yapıcam yardım edebilir misin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok saol işe yaradı kardeşim allah seni sıkıntıya koymasın amin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalarrr bende kaç saattir bununla uğraşıyorum ve sonuc olaarak kodu yazdım telefon kendiliğinden kapandı ve açıldı ve yeni şifre istedi ve hiç birşeyim silinmedi ve çok düzgün çalışıyooo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tel samsung s5620 telefona *2767*3855# noyla reset yaptım telefon bir daha açılmıyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
corby 2 2. el telefonlara nası şifre koyabirim yardmcı olursanız sewinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonumda galaxy mini 2 6500 da benim ki de açılmıyo ne önerir siniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşler benim telefonum samsung chat 357 bi yardımcı olurmusunuz telefon elimden düştü kamera sı çalışmıyo kamerayı açıyorum hata diyor lütfen bir yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimki s3 tüm şifreleri denedim olmadi talefoncuya götürdüm 30 dk sonra geldim yapmiş 10 tl aldi telefona göre fiyati degişio

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonum samsung galaxy s2 mini şifre olarak model koymuştum ama unuttum ne yapmam gerek acill

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bnmde samsung c 3510. Um var fakat şifreyi unuttum bu yüzden telefon açılmıyor napmam lazım??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benm trident w-t3 var ama sifresini unuttum acamıyorum ne yapıcam :/ yardım edinnnn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
avea in touch 2 telefonum var ve güvenlik kodunu unuttum bana yardım edermisiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum samsung ama açar açmaz benden telefon kilidi istiyor kendi koydugum kilit onu nası kırabılırım ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum samsung galaxy y telefonum kilitlendi yardım edin lütven :(