Cep Telefonun Güvenlik Kodunu Unuttum

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum lg bide güvenlik koduna maximum 4 sayı yazılıyor neyapmam lazm?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2700 c-2 bkler guvenlık kodu nasıl krıabılırız
guvenlık kodu ılkez koydum onuda utum acıl yardım edrmsnz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben çok fazla yanlış girdim. e-posta ve şifre istedi, kesinlikle doğru olanı giriyorum ama yanlış diyor. nasıl format atabilirim? telefonum samsung galaxy ace

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kodu Giriyorum
telefon fabrika ayarlarına yüklensinmi diyor evet diyorum kilit kodunnu girin diyor....ne yazdıysam olmadı telefon markası i8510 innov8

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sdn okurları konuyu istila etmiş :D
amma rabet var yahuu :D
internette bunlarla ilgili yığınla bilgi var hafıza kartına dosya atarakmı tersiniz. telefonun usb kablosuyla bilgisayara bağlayıp telefonun kendi yazılımındanmı ayarlamak dersiniz. online sitelelerden imei girip master kod alarakmı dersiniz. daha neler neler var doğru yöntemle aramak mesele. ingilizceniz iyi ise yabancı siteler bu konularda daha aktiftir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar telefonum lg optimus l3 güvenlik koduna yanlıs diyor allah için yardım edin yaa :(:) (:):) :( :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:glare:kodların hiç biri işe yaramadı benim telefon samsung galaxy Y telefon kendini kitledi bir yardım edermisiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum turkcell maxi plus5 ben de güvenlik kilidi koymuştum ekrana ama çok fazla sayıda yanlış girildiği için telefon hiç açılmıyor sadece gelen aramalar kabul ediliyor ve google hesabınızı girin diyor ama hesabım ile girince de kabul etmiyor lütfen yardım edin....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tel samsung s3353 guvenlik kodunu unuttum teli de kapattımm tel açılmıyor şifre istiyokr napa biliriim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum samsung galaxy young telefonuma şekilli şifre koydum. 1 a<y girmedim ve şifremi unuttum. lütfen yardım edin ben modeli unuttuma tıkaldım ve benden gogole hesabı istiyor. yardım edin. lütfen acil...

subhi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar. telefonum sumsung android. kilitlendi google hesabi istiyor. ses yükseltme ve açma tuşlarına basıyorum format menüsü açılmıyor. ses azaltma(-) güç düymesine basıyorum test falan menüsü açılıyor. lütfen yardım edin napiyim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

merhaba arkadaslar. telefonum sumsung android. kilitlendi google hesabi istiyor. ses yükseltme ve açma tuşlarına basıyorum format menüsü açılmıyor. ses azaltma(-) güç düymesine basıyorum test falan menüsü açılıyor. lütfen yardım edin napiyim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefonum samsung star wifi telefon kilidini unuttum verdiğiniz kodu giremiyorum ne yapabilirim ?

abdullahcelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kac yasiniza geldiniz hala tele kilit koyuyonuz :D ben onu 8 e giderken 6600 ima yapiyordum ailem kiz arkadasimla mesajlarimi gormesn diye :D

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Bu konu çok karıştı çoook... Önünü alamadık bir türlü :D

Rehber telefon hafızasında ise gider, sim kartta ise bir şey olmaz.

@subhi ; samsung android iyi güzelde, her modelin çeşit çeşit kombinasyonları var neredeyse. Bu şekilde yardımcı olamayız.

Konuda sorulan cihazların çoğunu bilmiyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonumun markası Galaxy mini 2 telefonuma ekran kilidi koydum ve kuzen bunu byağı denedi şimdi e-mail ve şifre soruyo ne yapacığımı bilmiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
telefonum samsung galaxy young telefonuma şekilli şifre koydum. 1 a<y girmedim ve şifremi unuttum. lütfen yardım edin ben modeli unuttuma tıkaldım ve benden gogole hesabı istiyor. yardım edin. lütfen acil...

galaxy young gt s5360da hepsini denedim olmadı nolur yardım edin

Telefonun bataryasını çıkarıp takın.

Ses açma + home + güç tuşlarına basılı tutarak bootloader menüde açın.

Samsung yazısı gelince tuşları bırakın. Bootloader menüsü gelecek. Buradan Recovery'ye girin.

Recovery menüsünden Full Wipe işlemlerini uygulayın.

Full Wipe = Wipe Cache ve Wipe Data / Factory Reset.

Hatta dilerseniz Advanced'den, Wipe Dalvik Cache'i de uygulayın cihaza. ( Bu işlemi yaptıysanız, Geri tuşuna basarak bir önceki Menü sayfasına dönün. )

Son olarak Reboot System Now diyerek telefonu yeniden başlatın. Telefon hafızasındaki yüklü tüm veriler, uygulamalar, oyunlar vs. silinecektir. Sıfırlanacak yani.
001_smile.gif

Hafıza kartından ise herhangi bir şeyin silinmesi söz konusu değil.

Telefonumun markası Galaxy mini 2 telefonuma ekran kilidi koydum ve kuzen bunu byağı denedi şimdi e-mail ve şifre soruyo ne yapacığımı bilmiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim

E-mail ve şifreyi bilmiyorsanız eğer,

Sizin cihazınızda, Ses açma ve kısma tuşları + Home + Güç tuşlarına aynı anda basarak bootloader menüye ulaşabilirsiniz. Sonraki işlemler yukarıdaki ile aynı.