Cep Telefonun Güvenlik Kodunu Unuttum

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum nokıa c3-00 güvenlik konudunu unuttum yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkaaşım saol herşey işe yaradı bootloader menüsüne girdi ama reboot system now u nasıl işaratliycem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
teefonumda güvenik kodu var nokia 5000 master kodu herseyi denedim açılmıyor:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a arkaldaşlar benım telefonum galaxy gio gt-s5660 model kılıdını unuttum fazla gırınce google hesabı falan ıstıo ama benım oyle bı hasabım yok yanı o kısma ne yazacagmı bilmıorum telefonumu nasıl açıcam yardımcı olurmusunuz çok acıl lutfeeen

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Evet Hepinizin Derdine Deva Olmaya Geldim Androidliyse TelGalaxy S3 mini telefonumuzu tuş kombinasyonu ile formatlayamadığımız için format işlemini telefona ufak bir dosya yükleyerek gerçekleştireceğiz. Format işlemine başlamadan önce lütfen bigilerinizin yedeğini alın ve batarya şarj seviyesinin %50′nin üzerinde olmasını sağlayın.
Telefonumuzu formatlamaya başlamak için öncelikle Odin programını buraya tıklayarak indirin. Ardından WIPE_I8190.tar.rar dosyasını indirin. Odin’ i açın , telefonunuzu Ses Kısma + Menü + Power tuşlarına basarak Download Moduna alın. Telefonunuzu usb data kablosu ile bilgisayara bağlayın. İndirdiğiniz zip dosyasındaki klasörü açın. WIPE_I8190.tar.md5 isimli dosyayı odin’de PDA kısmına tıklayarak seçin ve starta basın. İşlem bittikten sonra telefonunuz formatlanmış olacaktır.
Not: Yukardaki işlem başarılı bir şekilde denenmiştir. Ancak bunu kendi telefonunuza uygulamak sizin kişisel tercihinize kalmıştır. Yapılacak hatalı bir işlemde telefonunuz ciddi zararlar görebilir.efon Format Şart Aynısı Benim Başıma Geldi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
*2767*3855# bu kodu girdim fakat yanlış karakter felan sacmalıyo başka aktif şifre varmı bide *2767*2878# bu şifreyide denedim aynı şeyi söyledi başka fikri olan varsa bana bi mesaj atarsa sevinirim

M

MUStac

SDN Okuru
tiridet androId a 2000 telefonun güvenlik şifresi ni unuttum nasıl olur cözüm yokmu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler benim telefonum chına s2 telefon kilidi unutum mesajlara gıremıyorum yardımcı olsanız sevinirim
şimdiden teşşekurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki tel kapalı ve açılmıyorsa açıldığında kod soruyorsa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba telefonum sony xperia neo güvenlik şifrem son hakkına kadar yanlış girildi ve nerede doğdunuz şeklindeki güvenlik sorusuna da lazım olmaz düşüncesiyle uyduruk bir cevap vermiştim hatırlamıyorum şimdi yardımcı olursanız memnun olurum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Salam men azeriyem,sizden bir yardim isteyecekdim,,lutfen yardimci olun,,bu wifreyi telefona yigdikdan sonra,,sms-ler silinicekmi ve benim bir kac aylar once girdiyim?internet sehifeleri her hangi bir wifre ile buluna bilirmi?yani erkek arkadawim,,her hengi bir wifre yigarak,,benim hansi isimle hangi internet sayfalarina girdigimi bula bilirmi bu mumkundurmu?lutven ALLAH icin yardimci olsun,,TWK

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung star2 s5260 güvenlik kodumu kaldırmıştım unutum şifre koymak istiyorum koyamıyorum napabiliri

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum Samsung Galaxy Ace. dediğiniz işlemi yapıyorum ama bootloader menüsü falan çıkmıyor yardımcı olabilirmisiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumu açtığım zaman ekrande direkt olarak telefon kiliti istiyor resetleme falan giremiyorum çünki sadece numaraları girmeye izin veriyor * veya# gibi işarerler girmeye izin vermiyo yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
saol ddenedim
*2767*3855# oldu ve tel bida açıldığında şifreyi soruyor 8 tane sıfır koydumu iş bitiyor çok teşşekürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefonum dıgımex e6 güvenlik kodu daha önce koymadım fakat şimdi koymak istiyorum ama eski güvenlik kodu istiyo telefonumu nasıl resetleye bilirim ve bu işi resetlemek çözer mi? yardımlarınız için teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
teli açtım telefon kilidi var unuttum bu yıldız kareye de basmıyor bn nasıl ypabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung gt-e2250 için şifre nasıl kırılıyor acil lazım

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
benim telefonum Samsung Galaxy Ace. dediğiniz işlemi yapıyorum ama bootloader menüsü falan çıkmıyor yardımcı olabilirmisiniz ?

O verdiğim işlem Galaxy S içindi...

Galaxy Ace' i Bootloader ile başlatmak için Ses yükseltme + Home + Güç tuşlarına basmanız gerekli. Sonraki işlemler ise aynı...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum samsung ck-c3303k telefon şifresin biliyorsanız lütfen yazarmısınız?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu telefoncuya götürün çünkü o telefonlar android işletim olduğu için çok zor sıfırlanır zaten fazla değil en fazla 5 liraya kırar

S

SDN Okuru

SDN Okuru

arkadaşlar benim telefonum nokia 1680c-2 güvenlik kodumu degiştirmek iisterken farklı birşey yaptım şimdi açtıgımda güvenlik kodu istiyo yardım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sayın gorevli benim tlfnum samsung galaxsy s3 2. el benden onceki kisi tlf şifresi koymus su anda ne yapsan olmuyor bana hemen simdi yardım edermsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gvenlık kod gırdım acamıyorm yrdımcı olrssnzz vee verdııgnız kod nereye gırcem bılmıyormm bır yardımcı olrmsnszz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde samsung corby s3650 telefon kilidi istiyor ama kareyi desteklenmeyen karakter olduğu için yazmıyor resetten başka hiçbir şansım yok mu ACİLEN yazın lütfen :(