Cep Telefonum İçin Deri Kılıf Aldım Fakat Kokusu Telefona Siniyor

Bu konuyu okuyanlar

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
merhabalar gg den telefonum için %100 deri kılıf aldım ve gerçektende ürün deri çıktı parlak siyah yapısı var daha ele aldıgınız zaman kokusu belli ediyor kendi ve sadece 10 dakika telefonu kılıfda tuttum cıkarttım ve telefonu elime aldığımda telefonda deri kokuyordu

bu kılıfdaki deri kokusu nasıl hafifler yada nasıl gider? azııcık parfum sıktım daha beter oldu sanki :blush:
buna bi çözüm yolu bilen arkadaşlarımız abilerimiz varsa yardımlarınızı bekliyorum saygılar :(
üründe bu
Tıklayın

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Parfüm gibi kimyasallar sıkmayın, bu telefonunuzun kaplamasına zarar verir. At balkona 1-2 gün havalansın. Kaliteli deri ise koku fazla sürmez. Ama suni deriler daha ağır kokar.

Reaksiyon puanı
188
Ayrıca deri ıslanırsa çok daha kötü kokar. Arkadaşın dediği gibi at balkona biraz hava alsın biraz da güneş yesin geçer...

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Zamanla gider dert etme :)
pekala hocam dediginiz gibi yapacağım

Parfüm gibi kimyasallar sıkmayın, bu telefonunuzun kaplamasına zarar verir. At balkona 1-2 gün havalansın. Kaliteli deri ise koku fazla sürmez. Ama suni deriler daha ağır kokar.
haklısınız bir anlık gaflet ile sıktım fakat
dediginiz gibi yapacağım şuan camın önüne koysam güneş var direk güneşe maruz kalması deriyi etkilermi?
akşam 8 den sonra felan camın önüne koyayım diyorum gayet güzel esiyor kokusunu alır diye tahmin ediyorum
aldığım ürünün linkini sizlerle paylaştım ama 2. ürün alışım ilkide biraz kokuyordu gecti
bu biraz daha agır gibi rengi siyah ve parlak bir renk ürün gercekten kaliteli dışı kalın içi ise yumuşak

Ayrıca deri ıslanırsa çok daha kötü kokar. Arkadaşın dediği gibi at balkona biraz hava alsın biraz da güneş yesin geçer...
hocam öyle yapacağımda güneşe maruz kalması rengini ve kendisinin yapısını bozmasın?

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
arkadaşım yeni kılıf haline dönüştürülmüş hayvan 4 saat önce ölmş herhalde :)

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bugün itibari ile kullanmaya basladım kullandıkca kokusu gidiyor gibi :)

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
10 güne hiçbir problem kalmaz. Sabret birkaç gün. Hayırlı olsun güle güle kullan.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Aslında derı yerıne sılıkon kılıf almak daha ıyı dusunuyorum

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Herşeyin ilacıdır zaman :)

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Evdeki budalabı buzluğa koy kokusu geçer ve çıkarken hemen takmayın kurut sonra

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Evdeki budalabı buzluğa koy kokusu geçer ve çıkarken hemen takmayın kurut sonra
bunu ilk defa sizden duydum deneyeceğim gece 2 3 gibi koyar ertesi gün 3 de 4 de alırım :D
de aklıma birsey takıldı deri ıslanında daha kötü kokmazmı ? sonucta buzluktan cıkınca çözülecek felan ....:huh:

Son mesajlar