Cep Telefonu Tavsiyesi? (300 civarı)

Bu konuyu okuyanlar

0nur

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,

Kız arkadaşım şu aralar kendine yeni bir telefon almak istiyor.
Benden yardım istedi ama şuan da piyasayı pek takip edemediğimden size danışayım dedim.

Aradığı özellikler: telefonu aynı zamanda mp3 player olarakta kullanmak istiyor, kulaklığı, müzik kalitesi ve şarjı iyi gidebilen bi telefon olması lazım. Ayrıca hafıza olarakta yeterli alanı veya hafıza kartı desteği olması lazım tabi.
Onun dışında kamerası en azından 2-3 mp olursa iyi olur.
Bir de zarif kullanışlı bir alet olması lazım bir kızın kullanabileceği gibi.
Fiyat olarakta 300 civarı birşey arıyor.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. :)

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bime git kendine bi optimus me al hadi koş kalmayabilir :)

Taka99

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nokia 6303c. İstediğin özellikler var. Maksimum 4 gb destekliyor.

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
optimus me... hem android froyo işletim sistemine sahip hem de zarif tasarımlı ayrıca renk seçenekleri de var :) fiyatıda tam 300 tl almanı tavsiye ederim

ugtorun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony Ericsson W20İ Zylo Siyah Cep Telefonu al tam wolkmen ses mükemmel miş

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
16 eylülde bimde optimus me satışa çıkıyor. 300 tl fiyatı var. android 2.2 froyo işletim sistemli bir smartphone. bence kaçırılmaması gereken bir fırsat. tasarımı da kız arkadaşının hoşuna gidecektir. farklı renk seçenekleri de mevcut.

Harezmi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bim'de taksit durumu nedir arkadaşlar?

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
8721.jpg

http://forum.shiftdelete.net/kampan...yo-isletim-sistemli-lg-optimus-me-299-tl.html

0nur

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Denk gelirse optimus me'yi alabiliriz ama bize kalır mı bakalım, fiyat performans gerçekten iyi bir tek LG olması düşündürüyor biraz :)

Olmadı Samsung veya Sony Ericsson markalarından o fiyatlara önerebileceğiniz modeller varsa sevinirim.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Denk gelirse optimus me'yi alabiliriz ama bize kalır mı bakalım, fiyat performans gerçekten iyi bir tek LG olması düşündürüyor biraz :)

Olmadı Samsung veya Sony Ericsson markalarından o fiyatlara önerebileceğiniz modeller varsa sevinirim.

arkadaşım şu ön yargıları bir kenara bırakalım artık biraz. biraz araştırmacı olalım. lg olması düşündürüyor diyorsun da neden düşündürüyor. aslında hiç bir sebebi yok. eskiden beri telefon piyasasında adını nokia, samsung vs. markalar gibi duyurmadığı için kötü telefon damgası yedi direk. ama uzun yıllar kullanan arkadaşlarım vardı ve hala var eski modellerini kullananlar. teknik servis açısından bir sıkıntı yaşamadılar. zırt pırt arıza da çıkmadı. ayrıca smartphone konusunda lg çok önemli adımlar attı. kalite standardını daha da ileri boyutlara taşıdı. bir tek versiyon güncellemesi konusunda ufak bir sıkıntı var o da kullanımına etki eden, arıza sayılacak bir sorun değil. ekim başı gibi hallolacakmış o da. adamlar fiyatı uygun tutuyor diye ucuz etin yahnisi damgası yiyorlar. haksızlık yapmayalım lütfen. he optimus me'nin sana kalmasını istiyorsan ya sabahtan gidip bim'in önünde bekleyeceksin ya da sana kalması için dua edeceksin.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ya arkadaşım biz burda androidli cihaz tavsiye ediyoruz sen symbianlı nokia'dan bahsediyorsun güldürme beni ya :)

0nur

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşım şu ön yargıları bir kenara bırakalım artık biraz. biraz araştırmacı olalım. lg olması düşündürüyor diyorsun da neden düşündürüyor. aslında hiç bir sebebi yok. eskiden beri telefon piyasasında adını nokia, samsung vs. markalar gibi duyurmadığı için kötü telefon damgası yedi direk. ama uzun yıllar kullanan arkadaşlarım vardı ve hala var eski modellerini kullananlar. teknik servis açısından bir sıkıntı yaşamadılar. zırt pırt arıza da çıkmadı. ayrıca smartphone konusunda lg çok önemli adımlar attı. kalite standardını daha da ileri boyutlara taşıdı. bir tek versiyon güncellemesi konusunda ufak bir sıkıntı var o da kullanımına etki eden, arıza sayılacak bir sorun değil. ekim başı gibi hallolacakmış o da. adamlar fiyatı uygun tutuyor diye ucuz etin yahnisi damgası yiyorlar. haksızlık yapmayalım lütfen. he optimus me'nin sana kalmasını istiyorsan ya sabahtan gidip bim'in önünde bekleyeceksin ya da sana kalması için dua edeceksin.

çevremde pek kullanan insan olmadığı için ister istemez şüpheye düşüyor insan. Ben sony ericsson kullanıyorum yıllardır çok memnunum, samsung kullanan da pek çok arkadaşım var onlarda memnun o yüzden böyle konuştum. Ama LG içinde okuduğum yorumlar iyi gibi duruyor dediğim gibi denk gelirse onu alabiliriz.

Nokia ve symbian konusunda görüşlerine katılıyorum, acayip hantal kaldı nokia bnm gözümde kendini pek geliştiremedi. Çok yavaş.

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
çevremde pek kullanan insan olmadığı için ister istemez şüpheye düşüyor insan. Ben sony ericsson kullanıyorum yıllardır çok memnunum, samsung kullanan da pek çok arkadaşım var onlarda memnun o yüzden böyle konuştum. Ama LG içinde okuduğum yorumlar iyi gibi duruyor dediğim gibi denk gelirse onu alabiliriz.

Nokia ve symbian konusunda görüşlerine katılıyorum, acayip hantal kaldı nokia bnm gözümde kendini pek geliştiremedi. Çok yavaş.
Nokia hantal mı? N8, N9, E7, E6, 701,700, 601 kullandın m hiç?

0nur

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hayır. N70 - N73 kullanan yakınlarım oldu.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
hocam şu bir geçek ki nokia artık android işletim sistemli cihazlarla yarışamıyor. en azından modeller arasında karşılaştırma yapıldığında mağlup çıkıyorlar. atıyorum n8, xperia arc ve optimus black karşılaştırması yapıldığını varsayalım. n8 kamerası hariç her türlü kaybeder o yarışı. devir androidli smartphone devri hocam. bunu kabul edelim.

0nur

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sonuç olarak bugün optimus me'yi aldım. Önerileriniz için teşekkür ederim sanırım pişman olmayacağımız bir alet şu an için çok beğendim. BİM'den kaçıranlar internetten 370 civarına da alabilir bence çok değil böyle bir alet için.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
optimus me sana da hayırlı uğurlu olsun arkadaşım:) çok değil tabiki fiyatı. başka bir smartphone var mı 300 tl'ye satılan. fiyatı uygun, tasarımı şık, özellikleri iyi daha ne olsun.

surmelim37

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Sana tavsiyem Nokia x2-00 olacaktır şuan bende bu telefonu kullanıyorum ve çok memnunum. ürünü buradan inceleyebilirsin.

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21

LG kötü mü ya :D selamlar

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Anılar depreşti kusura bakmayın vay be..