Cem Yılmaz yine yapacağını yaptı

Bu konuyu okuyanlar

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181

Yılmaz, gösteriye yaklaşık yarım saat erken çıkarak hayranlarına süpriz yaptı ve onları sahnede karşıladı.

Koltuklarına yerleşmeye çalışan hayranları Yılmaz'ı sahnede görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, önceki akşam turne kapsamında İstanbul Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda uzun bir aradan sonra hayranlarıyla buluştu.

Türk Telekom'un sponsorluğunda "CMYLMZ 2007" adlı gösterileriyle yeniden hayranlarını kahkahaya boğdu. Yılmaz, hayranlarına sürpriz yaptı. Gösteriye yaklaşık yarım saat erken çıkan Yılmaz, hayranlarını sahnede karşıladı. Koltuklarına yerleşmeye çalışan hayranları Yılmaz'ı sahnede görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Yılmaz, gösteri öncesi yaptığı şovuyla sevenlerini kahkahaya boğdu. Uzun sakallarıyla dikkat çeken Yılmaz, sakallarını yeni bir proje için bıraktığını söyledi.

Ceyda Düvenci, Nez ve Hepsi grubu Yılmazı izleyenler arasındaydı. Yılmaz, Hepsi grubu ile ilgili yaptığı esprilerinde kızları terletti. Hepsi grubunun yaptığı müziği sahnede eleştiren Yılmaz, " Kendilerin çok başarılı buluyorum. Birazdan onların şarkılarından birini seslendireceğim. Tek notayla söyledikleri için orkestra arkada çalışıyor. İnsan sevdiklerine espri yapar. Bende Hepsi grubunu seviyorum. Onları beğenerek izliyor ve dinliyorum" dedi.

Yılmaz, sakallarıyla ilgili yaptığı açıklamanın ardından artistlerin bahanelerini söyledi. “Sakalı yeni bir proje için bırakıyorum. Ama artistlerin en güzel bahanesi budur.” açıklamasında bulundu. Ayrıca “Burası ne zaman dolar diye içeriye sordum bana Sezen Aksu çıktığı zaman dediler. Şimdi görelim bakalım doluyor mu dolmuyor mu?” diye espri yaptı.

Yılmaz'ın turne programı şöyle:

8 Temmuz: Bodrum Antik Tiyatro (Muğla)
9-10 Temmuz: İzmir Açıkhava Tiyatrosu (İzmir)
13 Temmuz: Bursa Açıkhava Tiyatrosu (Bursa)
14 Temmuz: Antalya Açıkhava Tiyatrosu (Antalya)
16 Temmuz: Çeşme Açıkhava Tiyatrosu. (İzmir)

[size=10pt]Kaynak[/size]

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bu adama çok gülüyorum ya :D

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Jojoba dedi ki:
emubaltaci dedi ki:
artık gülemiyom
evet Türk Telekom reklamları ile karizmayı*[sup](kaportayı)[/sup] çizdirdi. :mad:

Türk Telekom reklamlarında oynamasını biz pek uygun görmesekte sonuçta adam parasına bakıyo. Baktı ki para güzel gerisi ne düşünmüş kimin umrunda dimi (A)

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46

teknojen

Doçent
Reaksiyon puanı
0
cem yılmaz telekom reklamlarına çıkalı beri bana itici gelmeye başladı yaptığı esprilere gülemiyorum bile

Son mesajlar