Cem Yılmaz Evleniyor!

Bu konuyu okuyanlar

flz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Cem Yılmaz, Cansu Dere'yle Ekim Sonunda Evlenme Kararı Aldı. Nikah Şahitleri de Mazhar Alanson ve Biricik Suden!

CEM YILMAZ, Cansu Dere'YLE EKİM SONUNDA EVLENME KARARI ALDI. NİKAH ŞAHİTLERİ DE Mazhar Alanson VE BİRİCİK SUDEN!

Cem Yılmaz ve Cansu Dere'nin 2 yıldır bir dargın bir barışık devam eden aşkı, evliliğe doğru gidiyor. Çiftin, Ekim sonunda sade bir nikah töreniyle evlenmeye karar verildiği iddia edildi. Ünlü ikili, işlerinin yoğunluğu nedeniyle balayına da çıkmayacakmış!

Kaynak: www.haberler.com

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Gözün aydın Cansu, diyelim o zaman. :)

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
flz'i takdir ediyorum, konuya olan hassasiyeti için... örnek olsun diye iğnelesem mi ne yapsam yukarılara ;)

flz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
patrick dedi ki:
flz'i takdir ediyorum, konuya olan hassasiyeti için... örnek olsun diye iğnelesem mi ne yapsam yukarılara ;)

Hassasiyetlerim bu kadar basit deyildir.Magazin bölümüne açılabilecek en magazinsel konuydu bu.

gorko

Asistan
Reaksiyon puanı
3
nediyelim hayırlı olsun

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
darısı sevip de evleneyemenlerin başına (S)

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Diliyorum ki sadece evlenmek isteyenler evlensinler herkes evlenmesin mecburiyet ve evde kalma gıbı korkular ve toplum baskısı etkısını kaldırsın bu kurum üzerinden ki o zaan kurulan evlilikler daha sağlıklı olacaktır...

Hayırlı olsun allah 1 yastıkta kocatsın multu olsunlar inşallah

Son mesajlar