Celeron n3350 hakkında

Bu konuyu okuyanlar

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Merhaba arkadaşlar ucuz bi notebook almam gerek ofis programı ve autocad için kullanacağım sık sık. 1300 civarı ancak celeron oluyor. Performans beklemiyorum zaten işimi görür mü celeron la autocad kullanan varmı ? 1. Nesil i3 işimi görüyor ordan pay biçersek ne diyorsunuz ?

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Celeron ile çok kasma oluyor. en kötü çift çekirdek lazım onun için aşağısı yetmiyor. ram olarak 4gb iyi ama boyutlu çizim olursa ideal olan 8 gb ram

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Celeron ile çok kasma oluyor. en kötü çift çekirdek lazım onun için aşağısı yetmiyor. ram olarak 4gb iyi ama boyutlu çizim olursa ideal olan 8 gb ram
Bu celeron çift çekirdek zaten çok iyi bir ortamda kullanmayacağım için fazla bütçe ayırmak istemiyorum sizce iş görmez mi

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Bu celeron çift çekirdek zaten çok iyi bir ortamda kullanmayacağım için fazla bütçe ayırmak istemiyorum sizce iş görmez mi
yapacağın çizime bağlı ama yinede kasmalar meydana gelecektir. ama seni rahatsız etmez sabırlı olman lazım :)

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Çizim değil de genelde projeye bakmak için çizim olsa da ufak tefek revize olur zaten birde ikinci el almak da var aklımda 3. Yada 4. Nesil i5 işlemcili teşekkür ederim cevabın için :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
celeron demek çöp demektir hatta i5 işlemcilerin ilk versiyonları bile çöptür...

---- Mesajlar birleştirildi ----

ilk versiyonları dediğim 3 haneli rakamlardan oluşan versiyonları.

Son düzenleme:

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
celeron demek çöp demektir hatta i5 işlemcilerin ilk versiyonları bile çöptür...

---- Mesajlar birleştirildi ----

ilk versiyonları dediğim 3 haneli rakamlardan oluşan versiyonları.
Farkındayım ama çok para vermek istemiyorum sadece sormak istediğim yavaş da olsa iş görmez mi ?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Farkındayım ama çok para vermek istemiyorum sadece sormak istediğim yavaş da olsa iş görmez mi ?
En fazla internette dolaşırsın veya video filan izlersin müzik dinlersin... diğer türlü doğru düzgün iş çıkmaz, ciddi ciddi iş yapılmaz... Çöp sonuçta, bi halta yaramaz.

"Çok para" kavramı görecelidir ama şöyle bir araştır önce "fiyat/performans - iş - teknoloji desteği" değerlerine bak işlemcilerin veya bilgisayarların... Öyle daha iyi anlarsın paranı gerçekten hak eden bir bilgisayarı.

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
En fazla internette dolaşırsın veya video filan izlersin müzik dinlersin... diğer türlü doğru düzgün iş çıkmaz, ciddi ciddi iş yapılmaz... Çöp sonuçta, bi halta yaramaz.

"Çok para" kavramı görecelidir ama şöyle bir araştır önce "fiyat/performans - iş - teknoloji desteği" değerlerine bak işlemcilerin veya bilgisayarların... Öyle daha iyi anlarsın paranı gerçekten hak eden bir bilgisayarı.

Artık evde 6700hq işlemcili msi var onu kullanırım u serisi işlemcili notebook lar bile 3 bini geçmiş o paralara değmez