Casper Windows 8 Yükleme Sorunu Kesin Çözüm [Denenmiştir]

Bu konuyu okuyanlar

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim emektar 6 yıllık. onun için ümidim olmasa da sorayım dedim. benim bilgisayara da win8 kurulur mu?
serial no :tw7tfcccb72606be

axpe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim emektar 6 yıllık. onun için ümidim olmasa da sorayım dedim. benim bilgisayara da win8 kurulur mu?
serial no :tw7tfcccb72606be

kardeşim sen windows 8 yüklemeyi bi dene hata verio mu ona göre bulmaya çalışayım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş ben deneyince hata veriyor modeli:w765sun seri nosu:0001355654

axpe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende casperdan cvp bekliorum cvp gelince size dönücem..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bende cnc serisi kullanıyorum bana da cevap yazmıyorlar bana da bulurmusun aramaddığım yer kalmadı :) ??

axpe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar casperdan pek hayır yok yeni bir yöntem buldum bilgisayarlarınızın özeliklerini yazarsanız bioslarınızı bulmaya çalışıcam

ÖRNEK:

INTEL I5 2410M
4GB
320GB HDD
NVIDIA GT540M

en az 3 tane özelliğini yazın.

eem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar casperdan pek hayır yok yeni bir yöntem buldum bilgisayarlarınızın özeliklerini yazarsanız bioslarınızı bulmaya çalışıcam

ÖRNEK:

INTEL I5 2410M
4GB
320GB HDD
NVIDIA GT540M

en az 3 tane özelliğini yazın.
İntel core i5 2670qm
6gb ddr3 ram
500gb hdd
nvidia gt520m
anakart A15 PEGATRON
:) inşallah bukadarı yeterlidir....

axpe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

largarse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
winflash ı kurdum. ama açılmıyor.[/QUOTE
bende de aynı sorun var düzeltemedim winflash ı çalistirdıgımda açılmıyor ama görev yöneticisinden bakınca arka planda calişiyor bu konu hakkında yardım edebilecek arkadaşlar varsa simdiden tesekkür ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bilgisayar casper cme 2670 8n45p modeli degiştirilebilir grafklerde sorun yasıyorum win 8 kurdum driverleri kurdm driver scenner prgramıyla... yüksek performantan düşüğe yada tam tersini yaptıgım zaman görüntü bozuluyor gelmiyor yani ne yapabilirim benim biostan mı kaynaklanıyor acaba

arifaslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş casperdan cvp gelmedi benim bulduğum yöntem riskli baştan söyeleyim bizim türkiyede casper olarak satılan pcler dışarda medion adıyla satıolar onların driver sitesinde var a15 için uyumlu isterseniz deneyin

http://download2.medion.com/downloads/treiber/bioe6221_p663xvstw7.exe version 2.08

bu programdaki winflash, casperın verdiği winflash ile aynı ikiside çalışmıyor, hem win 7 32 bit kurup da denedim, 64 bit'de de çalışmıyor, kimse bios güncellemeye uğraşmaz boşverelim diye diye bios'a program hazırlamamışlar, şimdi windows 8 çıktı yumurta kapıya dayandı şimdi çözüm yok, bari casper modelin windows 8 'e uyumlu olduğunu yayınlamasaydı da biz de windows 8 almasaydık...

ByBerk

Profesör
Reaksiyon puanı
3
kardeşim allah senden razı olsun. benim gibi casper ciler de varmış bazıları hala kötülesin tekrardan saol

burunosances

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Deli olacam inanın Winflash açılmıyor arka planda çalışıyor ama ekrana gelmiyor. Gittim 32 bit win7 kurdum ondada çalışmadı gittim 32 bit windows XP kurdum ondada çalışmadı gittim 64bit winxp kurdum ondada çalışmadı. Lütfen yardımcı olun A15.303 uzantısını başka güncel winflash programı desteklemiyor uzantıyı görmüyor. Sizin verdiğiniz winflash da açılmıyor. Yokmu çözümü bilen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim WinFlash ı Kurduktan Snra Benden a15 Dosyasını İstemiyor ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler allahiçin biri doğru düzgün winflash programı linki atsın bu nedir açılmıyo doğru düzgün ne windows 8 miş be bios 206 var 303 versiyonunu bulduk sayenizde bu seferde kurucak winflash yok caspere mail attım hala cevap yok yetkili servis bi halt bilmiyo seri no:114PE3047886 BİRİ ÇÖZÜN ŞU SORUNU YAHUU

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim forumu alt üst ettim yinede birşeyler bulamadım sorunu çözebildin mi acaba

axpe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler allahiçin biri doğru düzgün winflash programı linki atsın bu nedir açılmıyo doğru düzgün ne windows 8 miş be bios 206 var 303 versiyonunu bulduk sayenizde bu seferde kurucak winflash yok caspere mail attım hala cevap yok yetkili servis bi halt bilmiyo seri no:114PE3047886 BİRİ ÇÖZÜN ŞU SORUNU YAHUU

kardeşim senin seri numaran üç tane sıfırla başlaması gerekiomuş casper döndü banan seri numarası yanlış dedi..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sağolasın kardeşim dayanamadım artık servise verdim servisteki görevli bayağı oyaladı beni sonra tamam yaparız diye aldı ama hiç yapıcaklarmış gibi görünmüyor yine kendi başımın çaresine bakıcam sanırım sonunda bilgisayarı yapamazlar ise tekrar yazarım sağolasın tekrardan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş benim casper nirvana da seri no su ilk 3 0 la başlıyo bana link atarmsınız bios

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Deli olcam 3 gündür uğraşıyorum sorun şu ekran çözünürlüğü windows 8 de olması gerekenden düşük ondan dolayı siyah ekranda kalıyo die düşünoyrum bios update baska bi çözümü varmıdır ?

burunosances

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar pegatron a15 bios version 301 bunu 303 e 1 aydır uğraşıyorum yapamadım. vermişler bir winflash birde bios dosyası ama winflash açılmıyor başka versiyon yüklüyoruz oda bu biosu desteklemiyor a15.303 dosyasını... Bir allahın kulu yokmu şu biosu güncellesek.

axpe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casperdan son gelen mail:
Bios update sırasında yapılabilecek bir hata ürün anakartınıza zarar verebilir. Bu nedenle bios linki gönderimi sağlamamaktayız. Yaşamış olduğunuz sorunla ilgili dilerseniz ürününüzü Teknik Servisimize ulaştırabilirsiniz. Ürününüzü Fillo Kargo veya UPS Kargo ile Teknik Servisimize ulaştırabilirsiniz.

Artık teknik servise göndermekten başka çaremiz yok arkadaşlar..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende çok denedim winflash çalışmıyor, servisle de uğraşmak istemiyorum o yüzden benim çözümüm şöyle:
-ilk önce Win7 kurun,
-win7'ye bütün driverları kurun özellikle grafik olanları,
-sonra Windows 8 'ye yükseltme yapın (sıfırdan kurup format atmayın)
-yükseltme yapılırken yine siyah ekran gelecek
-siyah ekrana takıldığınızda pc'yi bekleme moduna alıp tekrar açın, bu sefer ekran geliyor ben böyle kurdum,
ancak pc açılırken bazen yine siyah ekran geliyor, bekleme moduna alıp tekrar açtılınca düzeliyor 2 sn'lik olay,

Not: bu arada casper'ın şark kafasını protesto ediyorum, servise mervise götürmicem, götürcek olsam makineyi tüketici mahkemesine götürürdüm....