Casper Via v3 Şarj Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

bsrayabanli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba telefonum geçen hafta şarjı bitti kapandıve birdaha açılmadı soketde sorun var dediler değiştirdim bataryada sorun var dediler değiştirdim bugün de başka bir sorun var dediler yaptırdım telefoncuda şarj oluryordu ama yolda kapandı bir sürü şarj aleti denedim şarj olmuyo ve açılmıyo ne yapmam lazım bi tavsiyede bulunabilecek var mı ?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
merhaba telefonum geçen hafta şarjı bitti kapandıve birdaha açılmadı soketde sorun var dediler değiştirdim bataryada sorun var dediler değiştirdim bugün de başka bir sorun var dediler yaptırdım telefoncuda şarj oluryordu ama yolda kapandı bir sürü şarj aleti denedim şarj olmuyo ve açılmıyo ne yapmam lazım bi tavsiyede bulunabilecek var mı ?
telefonun marka modeli ne ? konuya kaynak yapılmış karışmasın maksat

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Batarya yeni ise şarj soketi veya anakart sıkıntılı olabilme ihtimalini var tabi senin batarya ve sarj aleti yeni olduğunu varsayıyorum

bsrayabanli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şarj yeri yeni batarya yeni şarj aleti orjınal ama şarj olmuyo açılmıyo napsam düzelir

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
yapacağın en iyi şey tamir ettirdiğin yere götürmek bak gecen hafta tamir ettirdim sana halen arızalı demek kalıryor tek

bsrayabanli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aradım söyledim tekar getirin diyo bi haftadır hergün götürüyorum zaten