Casper ve Güncelleme Politikası

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kadir ion

Asistan
Casper VIA m1 e android 6.0 veya 6.1 yazılım güncellemesi verir mi ?verecekse ne zaman ?

ckarakaya

Asistan
Hiç türk firması güncelleme verirmi hocam. Ürünü sattığı an seninle işi bitmiştir.

MuhammedGMS

Asistan
casper daha hiç bişi almam laptobu ayrı bi sorun telefonu ayrı bi sorun tableti ayrı bi sorun

Çok Bilmiş

Doçent
Gelecek casper biraz küçük bir firma gec veriyor güncelleme a1 e verecektir m1 e verdi düzeltme güncelleme si de gelecek

Umut Çetin

Üyecik
casper via a1 plus'ta parmak izi tuşuna basmadan yani tuşa parmağımı tanıtarak ekran kapalıyken açamıyorum bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz bu sorun hakkında hiçbir yerde yazı vs yazmıyor

lgsever

Profesör
Yasaklı
Casper almak gibi bir hatayı neden yapar ki bir insan ...

Çok Bilmiş

Doçent
Ben memnun sayılırım yazılımı dışında her özelliği güzel denilebilir servisi bile iyi Via E1 kullanıcısıyim 2.yil dolmak üzere

Constantin87

Doçent
Casper, vestel, gm bu gibi cihazlar bana alınmaz geliyor verilen paralara yazık çevremden gördüğüm kadarıyla da çok sorun çıkarıyorlar. Bunun yerine önceki yıllara ait amiral gemi almak daha mantıklı gibi duruyor tabi ama her şey bütçede bitiyor.

Çok Bilmiş

Doçent
Yani öyle de denilebilir.Biraz şans işi ama dediğin gibi Casper,Vestel,GM gibi markaların cihazları daha çok sıkıntı çıkarır.Marsmallow verdi 5-6 ay önce yazılım berbat onun dışında cihaz güzel

Promethium

Doçent
Ben casper marka laptop kullaniyorum cok memnunum tejnoloji isi biraz sans isi oluyor.

stat counter