Casper Bluetooth Speaker Hediye Ediyoruz

Bu konuyu okuyanlar

Semyavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefondaki müziğin diğer odalardan da duyulmasını isiyorum. Lütfen yardımcı olun. Sdn ailesi. Şu ana kadar sizden hiçbirşey kazanamadım. İnsallah bu sefer olur.

taylanmandaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakın bir zaman önce rehberler bakarak sistem topladım hoparlör, dvd sürücü gibi ekstra parçaları almadım,
Lise zamanında okulumuzda bilgi yarışmasında ödül olarak Casper kullaklık hediye etmişlerdi. Bu yazıyı görünce belki seçerler niyeti ile katılmak istedim.

Arslanulu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu hediyeye benim çok da ihtiyacım yok ama bana verilmesine uygun görülürse bende bunu sokakda yaşayan çöp toplayan bir arkadaşa vermeyi ve onu mutlu etmeyi canı gönülden isterim. :)

erem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sıcaklarda Sabahdan Akşama kadar fındık topluyoruz , bana arkadaş olur Sevimli Speaker Casper.

Enes Can Göl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper Bluetooth Speaker'ı telefonumun hoparlöründen fazla verim alamadığın için istiyorum. 5-10 kişi bir araya geldiğimizde Casper Bluetooth Speaker bizi yarı yolda bırakmayacağından eminim. Teşekkürler SDN ailesi.

Kaan5561

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
istiyorum çünkü ailem bana bu tip eşyalara harcayacak para vermiyor

ramisyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Müzik ve teknoloji hayatımda vazgeçilmezlerdir ancak telefonumun hoparlörü müzik dinleme konusunda beni tatmin etmiyor; daha iyi bir teknoloji ile birleşip müzik zevkini vermesi için bu Bluetooth Speaker'ı istiyorum.

Son düzenleyen moderatör:

cuneytaltuner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İstiyorum çünkü Benimki kayboldu. Aracimda telefonumdan film izlemek ve müzik dinlemek için kullanıyordum. Aracin bardakligina koyuyordum.

Teknoartistik

Asistan
Reaksiyon puanı
4
En azindan ihtiyacı olan birisine gitse iyi olurdu bir öğretmen arkadaş istiyordu öğrencileri için ya da kendi memleketlerinin dışında üniversite okuyan öğrencilerin birine gidebilirdi ama keyfi isteklerde bulunan birine gitti biraz daha adil olunmalı.

teknometin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Değerli SDN Ekibi Bu Cihazı Projem İçin İstiyorum Fakat Piyasadaki Dandik Cihazlara Güvenemediğim ve param olmadığı için almadım. Projem;
BT hoparlörün kulaklık çıkışını bir arabanın AUX girişine bağlamak telefonu da hoparlöre bağlamak böylece bluetooth özellikli olmayan bir araba bile bu özelliği edinecek. Teşekkürler Sn. SDN Ekibi !

İYİ ÇALIŞAMALR...

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Değerli SDN Ekibi Bu Cihazı Projem İçin İstiyorum Fakat Piyasadaki Dandik Cihazlara Güvenemediğim ve param olmadığı için almadım. Projem;
BT hoparlörün kulaklık çıkışını bir arabanın AUX girişine bağlamak telefonu da hoparlöre bağlamak böylece bluetooth özellikli olmayan bir araba bile bu özelliği edinecek. Teşekkürler Sn. SDN Ekibi !

İYİ ÇALIŞAMALR...
Geç kaldın kardeş :). Biteli ay oldu.