Casper anakart garanti hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Hkncn0001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba beyleer Casper vsm4210x laptopumu garantiye verecegim anakart degisimi icin ama garanti kapsamina girmiyor ben odeyecegim anakarti degistirdikleri zaman ekran kartini degistirirlermi yoksa bendeki bozuk anakarttaki ekran kartini yeni anakartami takarlar bilgisi olan biri cevapliyabilirmi.Tesekurler

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Bir Casper mağduru daha.

"Gaspet gazulet Casperi almayın,aldırtmayın!
-ConfickerBelasi

kaleargon

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Merhaba beyleer Casper vsm4210x laptopumu garantiye verecegim anakart degisimi icin ama garanti kapsamina girmiyor ben odeyecegim anakarti degistirdikleri zaman ekran kartini degistirirlermi yoksa bendeki bozuk anakarttaki ekran kartini yeni anakartami takarlar bilgisi olan biri cevapliyabilirmi.Tesekurler
sadece anakart değişir geri kalanlar tekrar takılır. yine de not olarak belirt

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Adamlar yazar,kullanıcı hatası diye.Yüzsüzler.Birde biz bakacağız diyorlar,bozulanı gönderiyorlar geri...

kaleargon

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Adamlar yazar,kullanıcı hatası diye.Yüzsüzler.Birde biz bakacağız diyorlar,bozulanı gönderiyorlar geri...
Anakartın ne gibi bir kullanıcı hatası olabilir ki? Üzerine mi oturdunuz bilgisayarın su mu döktünüz de kullanıcı hatası oldu?

Hkncn0001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Zaten garantiye girmiyor 230 tl odeyecegim ama bendeki bozuk ekran kartiini yeni karta takarlar diye korkuyorum birde garanti parasini ilkmi veriyoruz urun elime ulasincami

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216

Sorun tam olarak ne açılmıyor mu? Klasik servis geyiği: "anakart yandı" mı dediler?

kaleargon

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Zaten garantiye girmiyor 230 tl odeyecegim ama bendeki bozuk ekran kartiini yeni karta takarlar diye korkuyorum birde garanti parasini ilkmi veriyoruz urun elime ulasincami
anakar değişimi de dilerse sadece anakart değişimi diyorsa ekran kartını öylece takarlar. Para konusunda sen onay verirsin yatırırsın parayı kredi kartı vs. ondan sonra tamir yapılır onay vermezsen geri yollarlar tamir etmeden istersen ödeme yapma geri al bilgisayarını dışarıda tamir ettir daha ucuzsa

Hkncn0001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
anakar değişimi de dilerse sadece anakart değişimi diyorsa ekran kartını öylece takarlar. Para konusunda sen onay verirsin yatırırsın parayı kredi kartı vs. ondan sonra tamir yapılır onay vermezsen geri yollarlar tamir etmeden istersen ödeme yapma geri al bilgisayarını dışarıda tamir ettir daha ucuzsa
Simdi benim bulundugum yerdeki yetkili servis kapanmis ben baska yere kargo.ile gonderebiliyormuyum? Yada onlar gelip aliyormu disarida nerden bulucam anakartimi

Hkncn0001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Simdi benim bulundugum yerdeki yetkili servis kapanmis ben baska yere kargo.ile gonderebiliyormuyum? Yada onlar gelip aliyormu disarida nerden bulucam anakartimi

Reaksiyon puanı
16,118
neyaptın ki kullanıcı hatası?
bunu yaptı anneanne ?

Hkncn0001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sacma sapan koyulan garanti etiketi

Hkncn0001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
yırtıldı mı? ne oldu kotukta kullanınca etiket bozuldu de onu açacak tornavida evde yok de.
Sicaktan surtunmeden asindi surekli cikiyordu idareten yapistirdim gitmeden once bu onceden acilmis dedi boyle boyle oldu dedim ilgilenmedi parasi sorun degilde burdaki yetkili servis kapandi baska servise kargo ile gonderbilirmiyim ?

Reaksiyon puanı
16,118
Sicaktan surtunmeden asindi surekli cikiyordu idareten yapistirdim gitmeden once bu onceden acilmis dedi boyle boyle oldu dedim ilgilenmedi parasi sorun degilde burdaki yetkili servis kapandi baska servise kargo ile gonderbilirmiyim ?
vidalara tornavida değip değmediğine bakması gerek ve niye kapandı belli oldu:..
başka servise gönder önce arayıp söyle casper 'a şikayet et ...

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Dışarıda tamir ettir, muhtemelen anakart değil entegre yanmıştır. 150 liraya tamir ettirirsin. etiket gittiyse...

Reaksiyon puanı
16,118
THH ile korkut garantisi olan bir notebook ayıplı bir ürün o.

kaleargon

Asistan
Reaksiyon puanı
12
tabi gönderirsin İstanbuldaki caspera gönder. Anakartı bişgisayarcılar bulur veya araştır internetten modelini yaz pcnin

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216

İstanbuldaki Casper çok iyiydi bundan 1.5 sene evvel. benimkinin de kağıdı açılmıştı... yenisini yapıştırdılar. Çok umursamadılar :D ama bursadaki servis almıştı, İstanbul'a onlar gönderdi.

Son mesajlar