Casper Via A3 Plus mı Huawei Mate 20 Lite mı

Bu konuyu okuyanlar

emirhntnz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonu elinden düşürmeyen ve belli aralıklarla oyun oynayan biriyim PUBG gibi bu iki teledondan hangisini tercih etmeliyim

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Tam bütçeniz. NE kadar?

AloneDarker

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Bunu mate 20 lite a bir hakaret sayarım

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Telefoncudan alın onlar diğer markaları satıyor xiaomi mi mix 2 var lg v30+ var

emirhntnz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunu mate 20 lite a bir hakaret sayarım
Casperda kızılötesi olması ve 6gb ram olması beni cidden kendine çekiyor çok arada kaldım mate 20 lite birazdaha kamera için yapılmış gibi geliyor bana kamerayı günlük hayatta neredeyse hiç kullanmam aklım hala karışık bana biri şu şu şu yüzünden bunu almalısın diyemiyor kimse çok arada kaldım yardımcı olacak yokmu?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Telefoncudan alın onlar diğer markaları satıyor xiaomi mi mix 2 var lg v30+ var
Xiaomi telefonlarının vestellerden bile daha az dayanıklı olduğunu kendi gözlerimle gördüm ve o yüzden xiaomi tercih etmeyeceğim sizce bu üki telefondan hangisi ve nedeninizi alabilirmiyim?

Son düzenleme:

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Casper telefon alınmaz bana göre mate almak daha mantıklı geliyor.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Mate yada honorplay alın. Benim seçimim honorplay olurdu.
Xiaomi hangi cihazı dayanıksızdı kırıldımı yoksa kapandımı? Alan memnun olanda çok gerçi.

emirhntnz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper telefon alınmaz bana göre mate almak daha mantıklı geliyor.
bana alınmaz dediniz ama bir kanıtlı sebep sunarsanız veri sızdırma olayından başka sevinirim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mate yada honorplay alın. Benim seçimim honorplay olurdu.
Xiaomi hangi cihazı dayanıksızdı kırıldımı yoksa kapandımı? Alan memnun olanda çok gerçi.
Arkadaşım daha yani mi8 aldı yere il düşürmesiyle ekran paramparça

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Alınmaz. Nedeni ise telefonun çöp olması değil. Nedeni honor play gibi daha iyi alternatiflerin olmasıdır.

Pubgye falan önem veriyorsan honor playe yönel.

Kızılötesi ilginç bir özellik ama yinede 2d yüz taraması olduğundan onu kullanmak güvenli değil. Parmak izi daha güvenli.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Arkadaşlar telefonu elinden düşürmeyen ve belli aralıklarla oyun oynayan biriyim PUBG gibi bu iki teledondan hangisini tercih etmeliyim
Casper via a3 plus uzun vadede seni performans açısından üzebilir çünkü işlemcisi Snapdragon değil. Mate 20 lite ise orta üst seviye gücünde bir telefondur seni pil konusunda asla üzmez kamera acısından zaten pek ilgilenmiyorsun performans olarakta orta ayarlarda çoğu oyunu oynatır rahat rahat. O yüzden Mate 20 lite daha iyi bir seçim olacaktır. Ama bence bu iki telefon arasında kalma biraz daha açıl ve Xiaomi mi 8 ve ya poco f1 ve ya honor play gibi telefonları tercih et. Bunları alırsan pişman olmazsın emin ol, bunlar ithalatçı garantili internette güvenilir sitelerden satılıyor. Eger ithalatçı garantili telefonlara takılıyorsan İthalatçı garantisi seni üzmez ona takılma telefon 2 3 senede anca 1 kere sorun cıkarır belki cıkarmaz yani.