Canon LV Parlaklığıyla Göz Kamaştırıyor

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Canon, düşük fiyat ve yüksek performans avantajı sunan LV projektör serisinde çıtayı yükseltti.

Şık, kompakt ve ultra-taşınabilir tasarımı, sezgisel kontrol düğmeleri, derhal başlatma seçenekleri, hızlı çalışma ve olağanüstü kullanım kolaylığı sunan Canon LV serisinin yeni üyeleri, üstün teknik özellikleriyle büyük toplantı odaları, konferans salonları ve eğitim ortamları kullanımlarında yüksek bir performans sağlıyor.

Canon LV serisi ise ekran rengi düzenleme özelliğiyle yeşil ve beyaz tahtalar da dahil olmak üzere, her yüzeye adapte olarak renk bozulmalarını düzeltiyor. Bütün modellere dahil edilen otomatik Keystone düzeltme özelliği ise meydana gelen açı sapmalarını otomatik olarak değiştiriliyor.

LV%208300_urun%20gorseli1252992111.jpg
Canon LV serisinde lamba süresi 4000 saate kadar yükselerek üst düzey verim sunuyor.
Seriye yeni eklenen LV-8300 modeli geniş görünümlü yüksek çözünürlük (1280x800 piksel) ve ultra parlak 3000 lümen sunarken, LV-7265'in yerini 2600 lümenli yeni LV-7275, LV-7365'in yerini ise 3000 lümenli LV-7370 aldı. Daha fazla parlaklık sunan 3500 lümenli LV-7375 de seriye eklenen yeni ürünler arasında bulunuyor. Seride yer alan LV-X7 ve LV-7260 ise üretimden kaldırıldı.
Yenilenen seride daha güçlü yeni 230W lamba kullanılırken, LV-7370, LV-7375 ve LV-8300 modellerine eklenen mikro lenslerle performans artıyor. Yeni modellerin ışık değerleri 2600 ile 3500 lümen arasında değişiyor. Böylece çok aydınlık çevrelerde bile görüntüler net bir şekilde görülebiliyor. Ayrıca seriye entegre edilen RJ-45 ağ terminali ve Ethernet kanalıyla, belli sayıda projektör merkezi olarak kontrol edilebiliyor.

::
Projeksiyonda hangi markayı tercih edersiniz?

Yazan
: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

Son mesajlar