Canlı derste yanlışıkla küfür etmişim

Bu konuyu okuyanlar

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Arkadaşlar hoca bugün zoomdan değil de ebadan canlı ders yaptı , yoklama alıyodu . Hocaya burdayım dedim anlamadı tekrar burdayım dedim anlamadı ben de mikrofon bozuk sandım hıııammına demişim sınıf grubunda dalga geçiyolar duymuşlar sesi . Acaba bu eba dersleri kayıt altına alınıyor mu ? Hoca tekrar izlerse anlayabilir .

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Arkadaşlar hoca bugün zoomdan değil de ebadan canlı ders yaptı , yoklama alıyodu . Hocaya burdayım dedim anlamadı tekrar burdayım dedim anlamadı ben de mikrofon bozuk sandım hıııammına demişim sınıf grubunda dalga geçiyolar duymuşlar sesi . Acaba bu eba dersleri kayıt altına alınıyor mu ? Hoca tekrar izlerse anlayabilir .
olmaması lazım

walledia

cybersec#
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,996
Bizde bi' arkadaş bayağı küfür etti, sövdü. Bu kadar yazı mı yazdırılır a..? Bu hocanın anasını s..eyim ..ospu çocuğu gibisinden...

Hoca aşırı sinirlendi, bulacağım o çocuğu falan dedi, buldu da ama ne oldu sonrasında bilmiyorum. İdareyle konuşulacaktı.

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
Bizde bi' arkadaş bayağı küfür etti, sövdü. Bu kadar yazı mı yazdırılır a..? Bu hocanın anasını s..eyim ..ospu çocuğu gibisinden...

Hoca aşırı sinirlendi, bulacağım o çocuğu falan dedi, buldu da ama ne oldu sonrasında bilmiyorum. İdareyle konuşulacaktı.
İyi sövmüş he.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103

O işte gereksiz bir canlı.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Hiaa diye tek kufur ettiysen bisey olmaz buyuk ihtimal. Özenli edilen küfürde kesin disiplin.
17 yıllık egitim hayatimda kufurunu duyunca şş diye uyarirlar ozur dilersin konu kapanir.
Dedigim gibi agizdan kacan ufak argoyu cezalandircak hoca ne gördüm ne duydum.

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
Hiaa diye tek kufur ettiysen bisey olmaz buyuk ihtimal. Özenli edilen küfürde kesin disiplin.
17 yıllık egitim hayatimda kufurunu duyunca şş diye uyarirlar ozur dilersin konu kapanir.
Dedigim gibi agizdan kacan ufak argoyu cezalandircak hoca ne gördüm ne duydum.
Bordo klavyeliler her zaman doğruyu söyler o yüzden konu sahibinin içi rahat olsun bir şey olmaz.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
eba canlı ders uygulamasında kayıt otomatik oluyor diye biliyorum ordan 5-6 defa fln ders yaptık zoomda yapıyoruz artık ful.ebada sürekli kayıt yazıyordu ve yanıp sönen bir ışık vardı.buda kayıt oluyor demek oluyor.ebada hep öyle gördüm.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Kayıt ediliyor ama hocaların sonradan açıp dersi izleyeceğini düşünmüyorum. Hoca duymadıysa bir şey olmaz.

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Kayıt ediliyor ama hocaların sonradan açıp dersi izleyeceğini düşünmüyorum. Hoca duymadıysa bir şey olmaz.
Bak şimdi ki derste de aynısı oldu . Hocaya 3 kere burdayım dedim anlamadı , sınıftakiler de sesi geliyo hocam burada dediler . Valla kanser olucam