Caner'i Fena Dövdüler

Bu konuyu okuyanlar

zokey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence gercek bir olay ama...yazık cocuğa yaa...cok üzüldüm cocuğa...adamı yerin dibine soktular cıkartılar resmen 70milyon önünde... :mad:öyle bişi gelmesin başıma ordan cıkınca var yaa o korumaları kurşuna dizerim o tv'inin sahibinide bombalarım...öyle ya da böyle orda ki bir allahın kulunu yaşatmam... tabi ......cocukları buldular sakin yavaş garip caneri...şerefsizler ya...ağızına ağızına nasıl vuruyolar cocuğun :L hahahhahah :]

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
zokey dedi ki:
yazık cocuğa yaa...cok üzüldüm cocuğa...adamı yerin dibine soktular cıkartılar resmen 70milyon önünde...öyle bişi gelmesin başıma ordan cıkınca var yaa o korumaları kurşuna dizerim o tv'inin sahibinide bombalarım...öyle ya da böyle orda ki bir allahın kulunu yaşatmam... tabi ......cocukları buldular sakin yavaş garip caneri...şerefsizler ya
Puhahahhaha :D :D :D :D :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
en çok izlenenlerde 15 ve 16. sırada :D

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Canerinde mafya ile işi niye var.Kameraman çekçeğine kurtarırdı ozaman.

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
talhaertunc dedi ki:
Canerinde mafya ile işi niye var.Kameraman çekçeğine kurtarırdı ozaman.
Kardeşim palavra diye artık kaç kere söyleyecez hepsi sizin gibileri kandırmak için bi tuzak adam 2 gün sonra karı programlarında boy gösterir kafasında bi bardak kırar sonra ordan alacağı paraları o kameramanlarla ve onu dövenlerle yer.Böyle şarlatan şerefsizlerin oyunlarına gelmeyin..

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
cathlack dedi ki:
TuningMert dedi ki:
İyi çakıyolar çat çut sesleri eşliğinde.İyi oldu ama pezevenk birisiydi bu....
Ne olursa olsun karşıdaki insan sonuçta insan ...sen kim oluyosunda böyle vurabiliyosun...kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz..dimi arkadaşım

Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz? 17nci yüzyılda örneğin bu sorun olmaz mıydı? İnsan o zaman insan değil miydi? :)
Ne kadar gıcık oluyorum şu "hangi yüzyılda yaşıyoruz" olayına.
İnsan her zaman insandır, akıl da her zaman akıldır.
Teknoloji değişebilir, ama ahlak değişmez.
Daha doğrusu değişmemesi gerekir. "Hangi yüzyılda yaşıyoruz" saçmalığı yüzünden türedi böyle adamlar televizyonda..

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Teknoloji değişebilir, ama ahlak değişmez.Katılıyorum fakat Elmacık Bu gibi şeyler ilk insanın doğuşundan beri var ve kıyamete kadar da sürecek.Çünkü İblis var bize musallat.Onun görevi bu.O da görevini tamamladıktan sonra cezasını çekecek.Onun için herzaman böyle şeyler olacak.Ben konuya farklı baktım.

Bunlar ekranlara yansıyanlar yansımayanlar ne olacak. :)

Böyle Zibidilerin sırtından para kazanıyor mafyalar işte.Ellerine 3 kuruş para veriyorlar.Bu Avrupada da var Amerikada da.

Düzen böyle gidiyor İnsanlığın da sonu yaklaşıyor

Dinsizin Hakkından da İmansız Geliyor Ağabey.