Caner'i Fena Dövdüler

Bu konuyu okuyanlar

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
bende haber7 de gördüm bu gün ayıp etmişler... İşte İnsanın arkası olmayınca böyle oluyor...

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ya bu şerefsiz şarlatanın önde gideni dün bende izledim o ağlıyodu ben gülüyodum :D :D :D Bunun gibi medya maymunu olmaz olsun.. İnanmayın böyle şeylere adamlar kameraları çağırıp başlıyo kavgaya kameralar kapanıncada birlikte boğazda yemeğe gidiyolar :D :D :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
İyi çakıyolar çat çut sesleri eşliğinde.İyi oldu ama pezevenk birisiydi bu....

eminoasit

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gokhans19 dedi ki:
Ya bu şerefsiz şarlatanın önde gideni dün bende izledim o ağlıyodu ben gülüyodum :D :D :D Bunun gibi medya maymunu olmaz olsun.. İnanmayın böyle şeylere adamlar kameraları çağırıp başlıyo kavgaya kameralar kapanıncada birlikte boğazda yemeğe gidiyolar :D :D :D

Katılıyorum sana insan oğlunda birnebze gurur olucak be bir beni dövecek bende gidip bodrumda tahtil yapıcam oh ne güzel sonra caner biz 3 ay yatar sonra çıkar paraları beraber yeriz demişlerdir sinir oluyorum böyle insanlara peki hiç dayak atanlar dememişmi bu kişi neden kameraya alıyor bunları :D mantıga uymuyor ben birini dövecem arkadaşın biride çekicek onu
sonrada medyaya vericek heheh ben daha çok şey yazardım adamı meşhur etmeden korkuyorum kolay gele ...

warkortali

Müdavim
Reaksiyon puanı
181
Kabadayı caner birden pussmuşş ..

Benim yine medyadan izlediğim caner asla bu değil tam aksine sinir küpü, saldırgan kavgacı bi tiptir ama burada kedi gibi miyavlıyor :) en azından bi kafa ata bilirdi bilindik hareketlerinden birini yapa bilirdi.

Adamlar silahlı felan deniyor ama bilmiyorum net belirtilmiyor bu nokta haberlerden izlediğim kadarı ile sonra pata küte adamı dövdükten sonra kanal sahibi tekrar telefon açıp programı sunmaya devam etmesini istemiş zaten kanal sahibinin sesçi oğluna hareket çektiği için dayak yemiş sözde ne bileyim benimde pek inanasım gelmiyo ama caner dengeli bi insan değil medyadan gördüğümüz kadarı ile dayak yemişte olabilir gerçekten.

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
TuningMert dedi ki:
Ne olursa olsun karşıdaki insan sonuçta insan ...sen kim oluyosunda böyle vurabiliyosun...kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz..dimi arkadaşım

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
cathlack dedi ki:
TuningMert dedi ki:
Ne olursa olsun karşıdaki insan sonuçta insan ...sen kim oluyosunda böyle vurabiliyosun...kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz..dimi arkadaşım

İşte senin söylediğin şey adamına göre değişiyor arkadaşım.

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Lan bu ipnetör bizim mahallede oturuyodu çok eskiden Zzz Bi tanıdıkla konuşurken duymuştum,adam niye öyle şarlatanlık yapıyorsunuz demişti :D bu da işte abi senaryoyu yazıyolar bizde oynuyruz felan demişti.Dün gibi hatırlarım be :O :D :D

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
lucifer dedi ki:
Lan bu ipnetör bizim mahallede oturuyodu çok eskiden Zzz Bi tanıdıkla konuşurken duymuştum,adam niye öyle şarlatanlık yapıyorsunuz demişti :D bu da işte abi senaryoyu yazıyolar bizde oynuyruz felan demişti.Dün gibi hatırlarım be :O :D :D
kameralar kapandıktan sonra boğazda beraber yemeğe gidiyolar diyoruzya zaten..
Adam şarlatan şerefsiz dangalağın önde gideni milletide böyle kandırıyolar..

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
oyun diyorsunuz yani arkadaşlar, bu oyunlar oscar alacak caner desenize :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Oyun olsa adamın gözü morarıymıydı?Dudağına dikiş atılırmıydı Caner bu kadarınada izin vermezki ama ya :D

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
TuningMert dedi ki:
Oyun olsa adamın gözü morarıymıydı?Dudağına dikiş atılırmıydı Caner bu kadarınada izin vermezki ama ya :D
oyun inandırıcı olması lazımki olmuşta zaten yemişsin hemen :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
İstanbul TV'de çalıştığı dönemde, kanal sahibinin oğlu ile tartıştığı gerekçesiyle dövülen Caner Toygar, dayak görüntülerinin bir televizyon kanalında yayınlanmasının ardından 6 kişiden şikayetçi oldu.
Caner, elinde delil olmadığı için daha önce şikayetçi olamadığını fakat görüntülerin ortaya çıkmasının ardından şikayetçi olduğunu açıkladı. Caner Toygar, dolaylı yollardan tehdit almaya devam ettiğini de ileri sürdü.
"Benimle Evlenir misin" adlı yarışmanın ardından popüler olan ve İstanbul TV'de çalıştığı 21 Mayıs 2007 tarihinde kanal sahibinin oğlu ile tartıştığı için dövülen Caner Toygar, kendisini dövdüğünü iddia ettiği 6 kişiden şikayetçi oldu. Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Caner Toygar, dolaylı yollardan tehdit almaya devam ettiğini de iddia etti. Toygar, daha önce elinde dayakla ilgili delil olmadığı için şikayetçi olmadığını söyleyerek aksi taktirde reklam yapmakla suçlanacağını savundu. Caner Toygar, şikayetini kesinlikle geri almayacağını belirtti.
Caner Toygar, yarışmanın ardından televizyon programlarına katılmasının da hata olduğunu dile getirdi. Toygar, kendisini aramayan televizyon yapımcılarına ve program sunucularına da sitemde bulundu.

zawx

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ah ulan ben olucaktım orda ona bı dalardım sırf her kanalda o var fılım ızleyemedım ıe orda patlatırdım kasını gozunu...

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Jojoba dedi ki:
çok üzüldüm :} :p :* (A)
Ağlayacam ya caneri dövmüşler tühhhh :D ağzına s.çsalardı :D :D :D
Ya bu adam dayak tiyatrosu çevirdiye şimdi tüm kadın programlarına çıkar dünyanın parasını götürür kafasında cam kırar reyting artırır :} :} :}

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Gri ceketli adam çok karizma.Beyazlı vurdukça bağırıyor dur len diye :D Bide eller cepte.Caner cevap verdikçe çıkartıp çakıyor bidaa geri sokuyor :D

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
vaybe kimse sevmiyomuş Caneri elinizde olsa iki tanede siz patlatacaksınız :D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
b-99709-caner.png