Caner'e 2 Kocaman'a 1 maç ceza!

Bu konuyu okuyanlar

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
PFDK'dan Fenerbahçe'ye kötü haber! Eskişehirspor maçında Fırat Aydınus'un Caner'i oyundan atmasıyla başlayan süreçte yeni bir sayfa açıldı. Fenerbahçe'nin "ceza affı" beklediği PFDK, Caner Erkin ve Aykut Kocaman'a ceza verdi.

erkins_PS2DF.jpg

PFDK, Fenerbahçeli Caner Erkin ve Aykut Kocaman'a ceza verdi...

Fenerbahçe'nin Eskişehirspor maçında Caner Erkin'e gösterilen kartın cezai uygulamasının kaldırılmasına ilişkin talebini reddeden PFDK, futbolcuya ayrıca 2 maç ceza verdi. PFDK'nın açıklamasında cezanın "Kırmızı kart sonrası hakeme yönelik sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle" verildiği vurgulandı. Caner'e ayrıca 20.000 TL de para cezası verildi.

Kurul Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'a da ceza verdi. Kocaman, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamalar nedeniyle 1 maç ceza aldı.

Bu arada Fenerbahçe Kulübü'ne de Eskişehirspor maçında oyuncu kriterlerine uymamasından dolayı 50.000 TL para cezası verildi.

NTVSpor

Fırat Aydınus'un hafta içi maçı olduğu için eleştirilmesini uygun görmeyenler, Fenerbahçe'nin maçına 1 saat kala bu kararları açıklıyor...

Aykut Kocaman'In sözlerini tekrarlayalım o zaman: Yazıklar Olsun!

carizmauqur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Helal Olsun! Sebebide demekki bazı şeyler değişmeye başlıyor.Ama yalnış karar.

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Tamami ile art niyet.
İstersen adamları ligden ihraç et hiç fark etmez. Ancak ceza açıklamasını maçtan 1 saat önce yapmak insana şeref olgusunu sorgulattırıyor.

TFF nin BjK'a zerre miktar katkısı yok, zararı var.
Keza FB'ye de.
Bursa baştan karşıydı.
Trabzonspor, Gençlerbirliği, Gaziantep, Eskişehir, Kayseri gibi ligin önde gelen takımlarıda yönetime zıt.

Bakalım seçin sonrası Demirören ve saz ekibi ne yapacak.
Beşiktaş Başkanı iken, her seçim döneminde benim 100 milyon euro alacağım var, gidersem onu isterim diyip pislik yapıyordu.
TFF görevin bitsinde tarihin tozlu raflarında yerini al!

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Kurul Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'a da ceza verdi. Kocaman, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamalar nedeniyle 1 maç ceza aldı.

Yazıklar olsun demenin cezası 1 maçmış beyler aman dikkat edin!

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16

Yazıklar olsun demenin cezası 1 maçmış beyler aman dikkat edin!

"çek çek bunuda çek" diyecek, bi öğrenemediki Aykut hoca şu işi...!

Çek çek bunlarıda çek pfdk...

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Tamami ile art niyet.
İstersen adamları ligden ihraç et hiç fark etmez. Ancak ceza açıklamasını maçtan 1 saat önce yapmak insana şeref olgusunu sorgulattırıyor.

TFF nin BjK'a zerre miktar katkısı yok, zararı var.
Keza FB'ye de.
Bursa baştan karşıydı.
Trabzonspor, Gençlerbirliği, Gaziantep, Eskişehir, Kayseri gibi ligin önde gelen takımlarıda yönetime zıt.

Bakalım seçin sonrası Demirören ve saz ekibi ne yapacak.
Beşiktaş Başkanı iken, her seçim döneminde benim 100 milyon euro alacağım var, gidersem onu isterim diyip pislik yapıyordu.
TFF görevin bitsinde tarihin tozlu raflarında yerini al!
Sadri Şener Demirören'i baştan destekledi.
Demirören bize kupanızı vereceğim diye söz verdi. Destekledim, sözünde durmadı. diye serzenişte bulunuyordu.

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Sadri Şener Demirören'i baştan destekledi.
Demirören bize kupanızı vereceğim diye söz verdi. Destekledim, sözünde durmadı. diye serzenişte bulunuyordu.

Neredeyse tüm takımlar Demiröreni destekledi de, papaz 2. kez aynı pilavı yemez.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
engin baytar hakeme az eliyle dokundu diye 11 maç ceza ama caner erkin'e hakem raporuna göre kendisine hakaret etti diye sadece 2 maç ceza.vayy bee.demek ki bunlara göre dokunmak küfür ve hakaret etmekten daha ağır bir suc

maviakrep34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
............................................................................................. içimden sövüyorum

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
vay canına, bu çok açık bir mesaj, fenerbahçeye...
bu sene canına okuyacağım diyor,
ve bize bişeyler anlatmak istiyorlar, diyorlar ki, aydınus'un verdiği haksız ve sebepsiz kırmızı kart tesadüfi değildir.

emin olun şu ana kadar, bu kararı okuyuncaya kadar hakemin hata yapmış olduğunu düşünmüştüm hep,
ama şimdi anlıyorum ki bu hata falan değil, bu ona verilmiş özel bir emir.

ve o da emri bu şekilde yerine getirmiş.

iyi de sebep ne?

karın ağrıları ne, kim için, ne için bu savaşın içine girdiler?

onu da zaman gösterecek.

ama... babası tarafından işinden uzaklaştırılıp önce beşiktaşın, sonra devletin başına musallat edilen bu hovardalar bu savaşı mutlaka kaybedecektir. fenerbahçeye karşı bir harekete giriştiği için değil, zulme ve haksızlığa açık bir şekilde tevessül ettiği için.

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
O kötü sözü söyleyen rakip oyuncu ve bunu kendisi itiraf etti, hala neyin cezası, anlamadım gitti !

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
İmparatore Fatih Terim'in geçen yıldan ertelenen 5 maç cezası ne oldu bu arada? Bursaspor'un 5 maçlık cezası peki? Fenerbahçe'nin cezalarına erteleme hiç olmuyor. Ne ceza verilirse çekiyoruz. Son 5 yılda 30 maç seyircisiz oynamışızdır. Adalet nerede acab?

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
biri bana küfredip hakaret edeceğine gelsin beni dövsün daha iyidir.hiç olmazsa namusuma laf söylettirmemiş olurum

Çevir kazı yanmasın. Az eliyle mi dokunmuş iyi bak.

Birisi sana l*n diyince namusuna mı laf söylemiş oluyor? Hadi onu geçtim. Hakeme l*n diyen adam itiraf ediyor ben ettim diye. Bu da mı şike?

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Çevir kazı yanmasın. Az eliyle mi dokunmuş iyi bak.

Birisi sana l*n diyince namusuna mı laf söylemiş oluyor? Hadi onu geçtim. Hakeme l*n diyen adam itiraf ediyor ben ettim diye. Bu da mı şike?

e tamam bende bundan sonra sana lan derim.bellıkı bu tarz kelımeleri şahsınıza yakıştıran ınsanlarsınız.
eskı oyuncumuz fatıh tekke avrupada hakeme tokat attı dıye kendısıne 5 maç ceza verılmıştı.ama engın baytar hakemın az omuzuna dokundu diye 11 maç ceza aldı.ama caner efendı aldığı ceza onun 1/6 sı.ee nede olsa ülke futbolunu T.F.F değil F.F.F YÖNeİTOR

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
e tamam bende bundan sonra sana lan derim.bellıkı bu tarz kelımeleri şahsınıza yakıştıran ınsanlarsınız.
eskı oyuncumuz fatıh tekke avrupada hakeme tokat attı dıye kendısıne 5 maç ceza verılmıştı.ama engın baytar hakemın az omuzuna dokundu diye 11 maç ceza aldı.ama caner efendı aldığı ceza onun 1/6 sı.ee nede olsa ülke futbolunu T.F.F değil F.F.F YÖNeİTOR
:) :)

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
birileri hala anlamamakda ısrar ediyor, rakip takım oyuncusu kendisi itiraf etti o lafı ben söyledim diye, cezayı Caner aldı ve bizim burdaki adalet bekçileri hakemi itip yakasına yapışanla aynı kefeye koymaya çalışıyor, yani söylenecek tek şey var Helal olsun siz böyle devam edin.

maçdan sonra olaylar aydınlandığı halde 2 maç ceza veren federasyon neyin mantığını yaşıyor anlayabilmiş değilim.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
39 tane mesaj sildim beyler, bu tartışmalara anlam veremedim doğrusu.

Konuyla hiç alakası yoktu.