Caner Berke Çifti Boşanıyor İddiası!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
141874.jpg

Caner Toygar kimdir? Caner Berke çifti boşanıyor mu? Caner Toygar eşine şiddet mi uyguluyor? Berke Toygar kimdir?

2000'li yılların ünlü evlilik programında büyük bir üne kavuşan Caner Toygar'ın, birkaç yıl önce katıldığı bir izdivaç programında tanışıp evlendiği Berke Toygar'la boşanmak üzere olduğu iddia edildi. Peki Caner Toygar kimdir, Berke Toygar'la boşanıyor mu?

Bir zamanların fenomen programı Gelinim Olur Musun programıyla tanınan Caner Toygar, bir izdivaç programında tanışıp evlendiği Berke Toygar’la boşanma aşamasına geldiği iddia edildi. Peki Caner Toygar kimdir, Berke Toygar ile boşanıyor mu?

599bd84dae7849017cbf388b.jpg

BERKE TOYGAR BOŞANMA DAVASI AÇTI

Edinilen bilgiye göre Berke Toygar, bir süredir şiddetli geçimsizlik yaşadığı Caner Toygar’dan ayrılma kararı aldı ve resmen eşine boşanma davası açtı.

İŞTE BERKE TOYGAR’IN DAVA DİLEKÇESİ

Berke Toygar’ın dava dilekçesinde şu ifadeler yer aldı;

Caner bana şiddet uyguladı. Vücudumda darp sonrası morluk ve çürükler meydana geldi.

“Bir yere gidersen birilerine olanları anlatırsan, seni başka bir erkekle bastığımı söyleyip seni de aileni de rezil ederim” diyerek tehdit etti. İçki içtiği kadehi sırtımda kırdı.

Ortak kullanılan Instagram hesabından “Caner kesinlikle bana şiddet uygulamadı” şeklinde yazılar paylaştı.

Borçlarımı ödeyebilmek için alyansımı bozdurdum. Caner sahip olduğu tüm kazancı ‘iddia oyunlarına’ yatırdı.

Benim kredi kartımı kullandı, borçların ödenmesine katkıda bulunmadı. Beni ‘Git bana para bul’ diyerek taciz etmeye başladı.

Berke Toygar, Esra Erol'un izdivaç programında tanışıp evlendiği Caner Toygar'a boşanma davası açtı. Dava dilekçesinde şu ifadeler yer aldı:

Berke Toygar, Esra Erol'un izdivaç programında tanışıp evlendiği Caner Toygar'a boşanma davası açtı. 2. sayfada yer alan habere göre dava dilekçesinde şu ifadeler yer aldı:
Caner bana şiddet uyguladı. Vücudumda darp sonrası morluk ve çürükler meydana geldi.
"Bir yere gidersen birilerine olanları anlatırsan, seni başka bir erkekle bastığımı söyleyip seni de aileni de rezil ederim” diyerek tehdit etti. İçki içtiği kadehi sırtımda kırdı.
Ortak kullanılan Instagram hesabından "Caner kesinlikle bana şiddet uygulamadı" şeklinde yazılar paylaştı.
Borçlarımı ödeyebilmek için alyansımı bozdurdum. Caner sahip olduğu tüm kazancı 'iddia oyunlarına' yatırdı.
Benim kredi kartımı kullandı, borçların ödenmesine katkıda bulunmadı. Beni 'Git bana para bul' diyerek taciz etmeye başladı.

CANER TOYGAR KİMDİR?

1 Ocak 1980 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Caner Toygar, lise tahsilinin ardından eğitimine devam etmedi. 2013 yılında evlilik programına katılan Caner, Tülin Koca ile yaşadığı aşk ile Türkiye gündemine oturdu ve kısa sürede isminden sıkça söz ettiren kişi haline geldi.

Evlilik programının ardından Tülin ile yaşadığı ilişkiyi katıldığı gündüz kuşağı programında anlatan Caner, burada telefona bağlanan Tülin’e sinirlenerek başında bardak kırmış, bu görüntüleriyle ülke gündemine damgasını vurmuştu.

2009 yılında müzik konusunda da atılım yapmış ve “Naber Fıstık” isimli albümü çıkarmıştır.

Evlilik programının ardından bir süre oyunculuk için çabalayan ardından Ataşehir’de köfteci dükkanı açan Caner, bu alanda ilerleyemeyince, ekranlara çıkış nedeni olan evlendirme konseptini kullanarak arkadaşlık sitesi açmıştır.

Caner Berke

Son mesajlar