Cana: "Fenerbahçe, Türkiye'nin en güçlü takımı"

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,324
Cana: "Fenerbahçe, Türkiye'nin en güçlü takımı"

cana-fenerbahce-turkiye-nin-en-guclu-takimi--3116513.Jpeg

Fenerbahçe ile eşleşen Lazio'da forma giyen Eski Galatasaraylı Cana, eşleşmeyle ilgili yorum yaptı.

Galatasaray'dan İtalya'nın Lazio takımına transfer olan Kosovalı futbolcu Lorik Cana, UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde eşleştikleri Fenerbahçe hakkında konuştu.

Kosova basınına açıklamalarda bulunan Cana, Fenerbahçe'ye karşı Lazio'nun işinin zor olacağını söyledi.

Cana, kendi sahalarında seyircisiz oynayacakları ilk maçın kendilerini zor duruma düşüreceğini belirtirken, İstanbul'daki rövanş karşılaşmasının turu atlayacak takımı belirleyebileceğini dile getirdi.

Kosovalı futbolcu ayrıca, Galatasaray'da iken Fenerbahçe ile oynadığı maçlarda Şükrü Saraçoğlu Stadı'ndaki seyirci baskısını Lazio'da hissetmediğini sözlerine ekledi

Şu an Fenerbahçe'den birkaç futbolcuyu tanıdığını ifade eden Cana, "Bana göre Fenerbahçe, Türkiye'nin en güçlü takımı" dedi.

İstanbul'a gideceği için mutlu olduğunu belirten Cana, "Orada bir sürü arkadaşım ile görüşme imkanım olacak. Bu açıdan mutluyum" diye konuştu.

Bu arada Lorik Cana, Lazio'nun ana hedefinin ise İtalya liginde 3.'lük olduğunu sözlerine ekledi.

kaynak

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Cana'nın bu tarz açıklamalar yapması oldukça normal. Buna psikolojik baskı deniyor.

Çok umursamamak gerekiyor. Kimin daha büyük kimin daha küçük gibi bir karşılaştırma yapmak çocukça. Fenerbahçe galibiyeti alsın ve boş konuşan çeneleri sustursun.

Hyperactive

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Her kuyruk acısıyla giden illa yapacak böyle bir şey.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
"Bana göre Fenerbahçe, Türkiye'nin en güçlü takımı"
Adam belirtmiş.

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
o yüzden en fazla kupaya galatasaray sahip

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
He de geç :D Tartışmaya değmez :))

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Kim güçlü kim daha az güçlü sezon sonunda belli olacak elbet... Önemli olan fairplay eşliğinde gidişatın keyfini çıkarmak... Bence bu sene kıran kırana çok keyifli bir lig geçiyor...

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Sana katılıyorum Cana, hemde kana kana :D

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Bakalım Cana geçen sene yüz yüze yapılan röportajda ne demiş?

- Benim için Türkiye’deki en büyük kulüp Galatasaray.Fenerbahçe de büyük bir kulüp ama ben sarı lacivertlilerden teklif gelse profesyonelce davranmam.F.Bahçe formasını asla giymem.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/20790950.asp

yabancı kaynak haberi değil, röportaj..

Şimdi gel de bu yabancı kaynak haberine inan :)

romeoseyes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tarih biliyor kimin büyük olduğunu ve tarih yine biliyor en çok galiyeti , en çok gol atan takımın kim olduğunu ve tarih yine biliyor 13 sene olacak galiba ve bizi kadıköyde yenemediğini , son 2 sezon iyi oynadınız diye hemen havalara giriyorsunuz işte tipik galatasaray örneği.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201

Aynı durumların sizin başkanınız içinde geçerli kaldı ki kimin şike ile ligde bir şeyler yaptığı bu sene çok güzel belli oldu. Puan sıralamasına bakınca dahada açık belli oluyor.

konuya gelecek olursak haberde bir gariplik olduğu kesin.

"Cana, kendi sahalarında seyircisiz oynayacakları ilk maçın kendilerini zor duruma düşüreceğini belirtirken, İstanbul'daki rövanş karşılaşmasının turu atlayacak takımı belirleyebileceğini dile getirdi."

İlk maç burada rövanş orada

Gurgula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı durumların sizin başkanınız içinde geçerli kaldı ki kimin şike ile ligde bir şeyler yaptığı bu sene çok güzel belli oldu. Puan sıralamasına bakınca dahada açık belli oluyor.

konuya gelecek olursak haberde bir gariplik olduğu kesin.

"Cana, kendi sahalarında seyircisiz oynayacakları ilk maçın kendilerini zor duruma düşüreceğini belirtirken, İstanbul'daki rövanş karşılaşmasının turu atlayacak takımı belirleyebileceğini dile getirdi."

İlk maç burada rövanş orada

Türk futbolunu zehirleyen düşünce yapısı bu dediklerin. Benim başkanım da as başkanım da içeri alındı fakat "beraat" etti. Yargılama sonucunu okumanızı tavsiye ederim ... Bu seneye bakarak 2010-2011 de ki suçlarınızı ört bas edemezsiniz sadece kendinizi kandırırsınız aklı selim düşünmek gerek...

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ben zaten Gs'de oynadığı dönemdede seviyordum bu adamı,demekki kalp,kalbe karşıymış :)

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Hangi konuda en güçlü takımı ? Şike teşvik masa bası işleri ? Halen 3 temmuz süreci kapanmamışken üstüne üstelik birde mahkemenin verdiği " Fenerbahçe sanıkların üstün gayreti(!) ile şampiyon olmuştur" kararı karşımızda acı bir gerçek olarak duruyorken 2010-2011 sezonu mağduru olarak bu konularda Fenerbahçe'nin güçlülüğünü tartışmam bile ... Ek olarak futbol literatürüne " Sahaya Yansımayan Şikeyi " sokan ilk dünya kulübüdür, belkide gücü buradan geliyordur.

Türk futbolunu zehirleyen düşünce yapısı bu dediklerin. Benim başkanım da as başkanım da içeri alındı fakat "beraat" etti. Yargılama sonucunu okumanızı tavsiye ederim ... Bu seneye bakarak 2010-2011 de ki suçlarınızı ört bas edemezsiniz sadece kendinizi kandırırsınız aklı selim düşünmek gerek...

Türk futbolunu zehirleyen düşünce yapısı bir üst mesajında açık ve net olarak belli olduğundan kendinizi kandırmamak adına biraz daha aklı selim düşünecek olanlar sizin gibi düşünenlerdir.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Asla Fenerbahçe forması giymem diyen bir adam mı söylüyor bunları?

İlginç.

Reaksiyon puanı
10,324

"benim oğlum bina okur, döner döner yine okur!" demiş atalarımız, kafası bi yere takılıp da bir ömür orada kalanlar için. @Gurgula kardeş, uyan artık, lig'den düşmek üzeresiniz, birileri habire bu muhteşem başarılarını(!) perdelemek için sağa sola çamur atıp duruyor, sizi bununla oyalayıp mağdur edebiyatıyla da sizleri narkoza sürüklüyor, farkında bile değilsiniz.

size tavsiyem kıymetli kardeşim, bu narkozdan kurtulup sizi buralara getirenlerden hesap sorun. küme düşecek takımla aranızda iki puancık fark kalmış, yakışıyor mu bu koca trabzonspor'a?

ben de karadeniz çocuğuyum, tarihi bu kadar büyük başarılarla dolu bir kulübün şampiyonluk için değil de, ligden düşmemek için cebelleştiğini akıl ve iz'anıma kabul ettiremiyorum.

adamcağız bi zamanlar avrupayı bile titreten o küheylanı gelenin gidenin ensesine şaplak attığı bir şamar oğlanına çevirmiş, buna sebep olan kişi de "cambaza bak cambaza" numarasıyla hala yerinde oturmaya devam ediyor, sizler de o cambaz diye yutturulanın olmayan kehanetiyle kendinizi avundurup duruyorsunuz.

kendinize iyi bakın arkadaşım, mukayyet olun ki birileri sizin parlak geçmişinizi kör, karanlık kuyuların içine gömmek üzere.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Ne zaman bir avrupa maçı olsa aynı taktik... Rakip takım "Türkler çok zor rakip, hatta turun favorisi, çok çekiniyoruz" vb açıklamalarla bize gaz vermeye çalışıyorlar. Bizim taraftarların da çoğu bu numarayı yiyor. :)

Gurgula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"benim oğlum bina okur, döner döner yine okur!" demiş atalarımız, kafası bi yere takılıp da bir ömür orada kalanlar için. @Gurgula kardeş, uyan artık, lig'den düşmek üzeresiniz, birileri habire bu muhteşem başarılarını(!) perdelemek için sağa sola çamur atıp duruyor, sizi bununla oyalayıp mağdur edebiyatıyla da sizleri narkoza sürüklüyor, farkında bile değilsiniz.

size tavsiyem kıymetli kardeşim, bu narkozdan kurtulup sizi buralara getirenlerden hesap sorun. küme düşecek takımla aranızda iki puancık fark kalmış, yakışıyor mu bu koca trabzonspor'a?

ben de karadeniz çocuğuyum, tarihi bu kadar büyük başarılarla dolu bir kulübün şampiyonluk için değil de, ligden düşmemek için cebelleştiğini akıl ve iz'anıma kabul ettiremiyorum.

adamcağız bi zamanlar avrupayı bile titreten o küheylanı gelenin gidenin ensesine şaplak attığı bir şamar oğlanına çevirmiş, buna sebep olan kişi de "cambaza bak cambaza" numarasıyla hala yerinde oturmaya devam ediyor, sizler de o cambaz diye yutturulanın olmayan kehanetiyle kendinizi avundurup duruyorsunuz.

kendinize iyi bakın arkadaşım, mukayyet olun ki birileri sizin parlak geçmişinizi kör, karanlık kuyuların içine gömmek üzere.
yahu anlayamıyorum. diyorsunuz ki geçmişe takılıp kalma. iyi güzelde abicim benim takımım 82 puan almış rakibi şike yapmış mahkeme tarafından ispatlanmış ve karara bağlanmış federasyon o dönem için geldi MAA "Fenerbahçeyi küme düşüren başkan olamam" deyip kaçtı yerine Yıldırım Demirören atandı şike yaptıkları belirlenip futbolculara yöneticilere cezalar verildi ama ne hikmetse benim takımımın hakkı verilemedi. şimdi siz kalkıp diyorsunuz ki önünüze bakın niye ben yine kafaya oynayayım da adiler yine şike mi yapsın ? Abiler su bulanıksa tüm balıklar ölür bu kadar basit. Siz gururunuza yediremeyip takımınıza şike yaptı diyemediğiniz için geliyor bunlar başımıza. 1 gecede şike yasası değiştirildi acaba neden sorguladınız mı ? Şike meselesi kapanmadan kamuoyunun vicdanı rahat etmeyecektir. Trabzonspor'un bu sezon olan durumu içler acısı normaldir olabilir takım toparlanır kötü gidişe son verilir bunlar basit meseleler asıl mesele adaletin olduğu bir arenada mı mücadele ediyoruz onu sorgulamamız lazım. Trabzonspor'un kendi içindeki meseleler siyasetin alet olmasından başlıyor ve uzun uzadıya gidiyor. Çözülemeyecek şey mi ? değil ama benim takımım aslanlar gibi top oynadığı sezon birileri hakkını gasp ediyor ispatlanıyor ve gereği yapılmıyorsa küme düşse ne olur düşmese ne ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Reaksiyon puanı
10,324
peki [MENTION=333656]Gurgula[/MENTION] kardeş, öyle olsun!
neyi çözecekse...

yalnız şu hususu belirtmeden geçemem. bunu birçok spor adamından dinledim. şike yasası çıkıncaya kadar ne sadri şener, ne de bir başka kulüp başkanı, aziz yıldırım'dan daha masum değillerdi!

ne ki onun başka işleri sebebiyle boyunun ölçüsünü almak için yasa çıkarılıp canına ot tıkadılar. olan fenerbahçeye oldu, ceremesini milyonlarca taraftara çektirdiler.

bunları onu savunmak için yazmıyorum, ama ne halt işlemişse inşaallah bulur cezasını, bizler de kurtuluruz. ama onun üzerinden koca bir camianın tamamını hırsız, şikeci diye yaftalamanız cidden haksızlık oluyor, rencide ediyor.

Gurgula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki @Gurgula kardeş, öyle olsun!
neyi çözecekse...

yalnız şu hususu belirtmeden geçemem. bunu birçok spor adamından dinledim. şike yasası çıkıncaya kadar ne sadri şener, ne de bir başka kulüp başkanı, aziz yıldırım'dan daha masum değillerdi!

ne ki onun başka işleri sebebiyle boyunun ölçüsünü almak için yasa çıkarılıp canına ot tıkadılar. olan fenerbahçeye oldu, ceremesini milyonlarca taraftara çektirdiler.

bunları onu savunmak için yazmıyorum, ama ne halt işlemişse inşaallah bulur cezasını, bizler de kurtuluruz. ama onun üzerinden koca bir camianın tamamını hırsız, şikeci diye yaftalamanız cidden haksızlık oluyor, rencide ediyor.

2010-2011 sezonu oynanırken Şekip Mostoroğlu çıkıp herkesi karşısında ahkam kesti.
89d_d7834.jpeg

Yukarıda da gördüğün gibi o dönem çıkartılan şiddet yasasının en büyük destekçisi Fenerbahçe oldu. Emniyet güçlerinin çıkan yasa üzerine başlattığı teknik takip sonucu dinlemelerde ele geçirilen bilgiler ışığında yapılan operasyon sonucu ucu en çok dokunan camia Fenerbahçe olurken bunun en çok ceremesini de Aziz Yıldırım ve beraberindekiler çekmiştir. Çok basit düşün abi bir takımın tercümanı dahi şikeden nasıl ceza alabilir ? (Samet Güzel 26 ay hapis cezası) Dahası yasa çıkarılmadan önce şike yapanlara en ağır cezalar verilsin diye açıklamalar yapan camia yakayı ele verdikten sonra neden birbiri ardına kendilerini rezil duruma sokan açıklamalarda bulundular ? Ali Koç : 2. lige düşürün bizi dedi 1 hafta sonra bizi kimse düşüremez diye rest çekti. Cas'a namusumuzdur deyi dava açtılar çok geçmedi "ülke menfaati" diyerek namus (!) davalarından döndüler. Bunun gibi örnekleri dahada çoğaltabilirim. Aziz Yıldırım hapis hükmünü alarak yargılama süreci bittiği için serbest bırakıldı sanki beraat etmiş gibi bir havayla genel kurulda önce ben şerefsiz değilim şike yapmadım dedi ardından şike yaptıysam da fenerbahçe için yaptım deyip alkış aldı.
Şimdi sen bana diyorsun ki en az Aziz Yıldırım kadar Sadri Şener de suçlu. Delillerini göreyim varsa ele avuca sığan şeyler ellerini öperim. Sırf adam hak arama mücadelesi yapıyor diye alay konusu oldu. Bu mu hakkını arayana gösterilen saygı ? Fenerbahçe bu ülkenin mihenk taşıdır eyvallah ama onu yönetenler 15 sene içinde suç yuvası haline getirdi. Şikeyi sorgulayamıyorsunuz barı 15 senede harcanan 1 milyar dolar üzerindeki paranın hesabını sorun gelmeyen avrupa başarılarının ve daha bir çoğunun. ama önce samimi olun. Fenerbahçeyi yönetenler 2010-2011 sezonunda şike yapmışlardır suçları sabit görülerek hapis ve idari para cezaları almıştır ve suçludurlar. Taraftarın burada suçu günahı yoktur ama körü körü hala Aziz Yıldırımı savunanlarda en az Aziz Yıldırım kadar benim gözümde ahlaksızdır.Bu süreçte nasıl adaletin yanında yer alan Trabzonsporlular varsa Fenerbahçelilerde olmuştur haklarını asla yiyemeyiz.Şike yapan onlar değil yöneticileridir.Suç varsa cezada olmalıdır. Şike yapmak haramdır kul hakkıdır. Sen kendi takımının oyuncuları için emekleri ne olacak diye soruyorsan rakibinin oyuncularını da bir düşüneceksin. Deliller ışığında Trabzonspor'un şike yaptığını suça bulaştığını ispatlayacak olanın da önünde saygıyla eğilir cezamız neyse çekmeye razı olurum suçluyu savunmam.

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Şok şok şok Lorik Cana Kenya basınına konuştu :D

'Türkiye'nin en büyüğü Galatasaray'

18032013_-Turkiye-nin-en-buyugu-Galatasaray-.jpg

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi Lazio'nun oyuncusu Lorik Cana, Bugün TV'ye açıklamalarda bulundu.

Bir dönem Galatasaray forması giyen, şu anda Fenerbahçe’nin Avrupa Ligi çeyrek finalindeki takibi Lazio’nun önemli oyuncularından olan Loric Cana, eşleşme, Fenerbahçe ve Galatasaray’la ilgili çok özel açıklamalar yaptı.

Bugün TV’de Özgür Sancar ve Yakup Çınar’ın sunduğu Sporextra Programı’na katılan Cana, ‘Türkiye’nin en büyük kulübü Galatasaray’dır. Ben Galatasaraylıyım; ama Fenerbahçe’ye büyük bir saygım var. Onlar da her sene iyi kadro kuran Türkiye’nin büyük kulüplerinden. Bence çeyrek finalde şanslarımız eşit’’ dedi.

İşte Arnavut asıllı Fransız futbolcunun çok özel sözleri:

LAZIO İYİ DURUMDA. HEDEFLERİMİZİN TAMAMINA ULAŞMAK İSTİYORUZ

ÖZGÜR SANCAR: Herşeyden önce nasılsın? Lazio iyi gidiyor mu?

LORIK CANA: Biz İtalya Kupası’nda finale çıktık. Ve Avrupa liginde çeyrek finalist olduk. İtalya Ligi’nde ilk 3’e girerek önümüzdeki sezon şampiyonlar ligine gitmek istiyoruz. Bu hedef doğrultusunda ilerliyoruz. Genel itibari ile takımın iyi yolda olduğunu söyleyebilirim. İyi durumdayız.

ÖZELLİKLE İSTANBUL’DAKİ MAÇ BENİM İÇİN ÇOK İLGİNÇ OLACAK; HEYECANLA BEKLİYORUM

ÖZGÜR SANCAR: Fenerbahçe eşleşmesi sürpriz oldu mu?

LORIK CANA: Değildi. Fenerbahçeçok iyi bir takım. Avrupa liginde iyi işler yaptılar. Bazı oyuncuları Marsilya’da oynadığım dönemden tanıyorum. Onları yakından takip ettim. İstanbul’daki maç özellikle benim için çok ilginç olacak. Heyecanla bekliyorum.

FENERBAHÇE’YLE ŞANSLARIMIZ EŞİT. AMA AVRUPA LİGİ’NİN FAVORİSİ CHELSEA

ÖZGÜR SANCAR: Hangi takım favori?

LORIK CANA: Bence bu şampiyonanın genel favorisi Chelsea. Onlar dünyanın en iyi takımlarından bir tanesi. Çok tecrübeli oyuncular sahipler. Son şampiyonlar ligi şampiyonu. Bence bu Avrupa ligini forse ediyorlar. Fakat bizim Fenerbahçe ile maçlarımız ilginç olacak. Ama ne yazık ki Roma’da taraftarımızdan yoksun oynayacağız. Buna çok üzülüyorum. Bence her iki takımda eşit şansa sahip yarı finale çıkmak adına.

BENİM TAKIMIM GALATASARAY, REAL MADRİD KARŞISINDA BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM, LAZIO VE GALATASARAY TARAFTARININ MUTLU OLMASINI İSTİYORUM

ÖZGÜR SANCAR: Senin bir Galatasaray taraftarı olduğunu biliyorum. Bu nedenle İstanbul’daki maç senin için çok duygusal anlamlar ifade ediyor.

LORIK CANA: Evet. Galatasaray benim takımım. Galatasaray’ı çok seviyorum. Bu nedenle İstanbul’da oynayacak olmak beni çok mutlu ediyor. Bence Galatasaray Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale çıkarak büyük bir iş basardı. Real Madrid çok büyük bir takım, ama Galatasaray’ın sansı olduğunu düşünüyorum. Onları gönülden destekliyorum. Ben Lazio taraftarını mutlu etmek istiyorum. Fenerbahçe karsısında başarılı olarak. Galatasaray taraftarının da Real Madrid karşısında ki başarılarla mutlu olmasını arzu ediyorum.

BANA GÖRE TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KULÜBÜ GALATASARAY

ÖZGÜR SANCAR: Türk basınına bir açıklama yaptın mı? Türkiye’nin en büyük takımı Fenerbahçe diye.

LORIK CANA: Türk basınından hiç kimseye böyle bir ifade kullanmadım. İlk kez Türk basınına konuşuyorum ve ilk kez sizinle bu konuyu konuşuyorum. Herkes biliyor. Galatasaray hakkında neler düşündüğümü. Bana göre Türkiye’nin en büyük takımı Galatasaray. Geçen sene şampiyon oldular. Şu anda Şampiyonlar Ligin’deler. Fenerbahçe her zaman iyi bir takım olmuştur. Ve her zaman Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyilerinden birisi olmuştur. Fakat bana göre Galatasaray Türkiye’nin bir numaralı kulübüdür. Ve Türkiye’nin en büyük kulübüdür.

GALATASARAY’DAN DESTEK MESAJI GELDİ Mİ?

ÖZGÜR SANCAR: Galatasaray’daki arkadaşlarından destek mesajları aldın mı eşleşmeden sonra?

LORIK CANA: Hayır. Bazı arkadaşlarım zaman zaman destek mesajları atıyorlar. Onlardan bazıları ile Fenerbahçe’yle maç yapmaya geldiğimizde İstanbul’da görüşeceğiz. Ama özel olarak bu maç için destek mesajı almadım.

FENERBAHÇE ÇOK KALİTELİ BİR TAKIM BU NEDENLE ONLARA KARŞI ÜST DÜZEYDE OYUN OYNAMALIYIZ

ÖZGÜR SANCAR: Fenerbahçe’nin futbolcuları Raul Meireles, MoussaSow ve Dirk Kuyt hakkında ne düşünüyorsun?

LORIK CANA: Çok tecrübeli ve çok kaliteli oyuncular. Marsilya’da oynarken Dirk Kuyt ile Şampiyonlar Ligi’nde karşı karşıya gelmiştik. Fransa Ligi’nde oynarken Moussa Sow’u çok yakından takip ediyordum. Sow, gerçekten çok atletik ve iyi bir oyuncu. Fenerbahçe gerçekten çok tecrübeli ve kaliteli oyunculara sahip bir takım. Onlara karşı bizde oyun kalitemizi üst düzeyde tutmalıyız ki yarı finalist olabilelim.

AVRUPA LİGİ’NDE FİNALE GİTMEK İSTİYORUZ

ÖZGÜR SANCAR: Lazio için Avrupa Ligi şampiyonluğu temel hedef mi?

LORIK CANA: Bizim için sezon başında ligde ilk üçe girerek Şampiyonlar Ligi’ne gitmek temel hedefti. Biz buna ulaşmak için mücadele ediyoruz. Biz çok iyi bir kulübüz. Büyük bir kulübüz. Bütün yarışmalarda hedefe ulaşmak için mücadele ediyoruz. İtalya Kupası, Lig ve elbette ki Avrupa Ligi’nde de hedefimiz finale gitmek.

http://www.radyospor.com/Futbol/163453/-Turkiye-nin-en-buyugu-Galatasaray-

Teoman TEO

Asistan
Reaksiyon puanı
0
haber fos çıktı cana öyle bir şey demedim dedi :D

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Eee yani. Cana kim ki öyle bir şey dese ne, demese ne..