Cami önünde şampanya patlattılar!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
101
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu'nun kazanmasının ardından İstanbul sokaklarında kutlamalar yapıldı. Ancak kutlamalar sırasında çirkin görüntüler de yaşandı. Cami önünde şampanya patlatılması vatandaşların tepkisini topladı!
Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini, resmi olmayan sonuçlara göre,CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu yaklaşık 800 bin oy farkla kazandı.
Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Ekrem İmamoğlu'na destek veren vatandaşlar kentin pek çok noktasında kutlama yaptı.
İstanbul’daki kutlamalar genel olarak sorunsuz geçerken, bazı çirkin görüntüler de ortaya çıktı.
CAMİ KARŞISINDA ŞAMPANYA PATLATILAR!
Araç konvoylarıyla kentte tur atan bazı kişilerin cami önünde konvoyu durdurarak şampanya patlatması dikkat çekti.
Sevinç çığlıkları eşliğinde gerçekleşen bu provokatif görüntüler kısa sürede sosyal medyaya yansırken, dini hassasiyetlere sahip vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı.

Cami önünde şampanya patlattılar!

Son düzenleyen moderatör:

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Nasıl cami içerisinde siyaset yapmak terbiyesizlikse aynı şekilde buda terbiyesizlik. Kınıyorum.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
patlattıkları şampanya şişesini alsınlar …. anlayan anladı Ankara Mersin Konya

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Konu lütfen bunu yapan şahıs üzerinden ilerlesin. Siyasi partiler ile konuyu bağlamayalım.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Olay caminin dibinde değil ki karşı yolda bence çok abartılmış. Ülkede bu kadar çocuğa, kadına tecevüz ve cinayet varken bu konuların hiçbir yerde konuşulmayıp sürekli sanki ülkede alkol almak yasakmış gibi bu tarz haberlerin yapılmasını doğru bulmuyorum. Bu zamana kadar bir kere ağzıma sürmedim ama isteyen kişi istediğini içer beni bağlamaz.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Kafalara sağlam bir format şart oldu.

Bak güzel kardeşim içkiyle dinle siyaset yapmayın. Delikanlı olun 2 dakika.

Önce ülkeyi gezeceksin. Özellikle Antalya taraflarını bir yanda cami hemen yan tarafında bar,tekel bayi vs var mı ? Var. Zamanın da yaşadığım yer.
Devlet bu zıkkımdan kol kadar vergi alıyor mu ? Alıyor.

Anayasada caminin karşısın da şampanya patlatmak yasak mı ? Değil.

Ülke de bütün sorunlar bitti zaten. İşsizlik patlamış, ekonomi can çekişiyor, adalet kavramı buhar olmuş sonra vay efendim niye şampanya patlatıyorlar.

Ülkenin geleceği elimiz de patladı onunda konusunu açarsınız 15 20 yılda bu ekonomi düzelmediğinde

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Susmam lazım.
Ama konuşurdum...

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
101
Olay caminin dibinde değil ki karşı yolda bence çok abartılmış. Ülkede bu kadar çocuğa, kadına tecevüz ve cinayet varken bu konuların hiçbir yerde konuşulmayıp sürekli sanki ülkede alkol almak yasakmış gibi bu tarz haberlerin yapılmasını doğru bulmuyorum. Bu zamana kadar bir kere ağzıma sürmedim ama isteyen kişi istediğini içer beni bağlamaz.
Tamam isteyen alkol içerse içsin umrunda olmaz ama cami yanında bu yapılan terbiyesizlik ayıptır günahtır bizim millet bu kafayla nereye gider bilmem

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Kaç metre uzaklıkta şampanya patlatabiliniyor? Patlatmak için arada hangi nesneler bulunmalı? Yazılı kural varsa ona göre davransınlar. Başlığı okuyunca avlusunda zannettim. Algı oyunu yapmayın! İslama kasıtlı yapılan bir hareket değil bu.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Tamam isteyen alkol içerse içsin umrunda olmaz ama cami yanında bu yapılan terbiyesizlik ayıptır günahtır bizim millet bu kafayla nereye gider bilmem
İşte bende diyorum ki ben cami içerisinde ibadet yapan birisi olsam ne o sesleri duyacağımı sanıyorum ne de rahatsız olacağımı zira çok yakınında değil yolun karşısında yapılıyor bence gayet yeterli bir uzaklık.

Reaksiyon puanı
101
Kafalara sağlam bir format şart oldu.

Bak güzel kardeşim içkiyle dinle siyaset yapmayın. Delikanlı olun 2 dakika.

Önce ülkeyi gezeceksin. Özellikle Antalya taraflarını bir yanda cami hemen yan tarafında bar,tekel bayi vs var mı ? Var. Zamanın da yaşadığım yer.
Devlet bu zıkkımdan kol kadar vergi alıyor mu ? Alıyor.

Anayasada caminin karşısın da şampanya patlatmak yasak mı ? Değil.

Ülke de bütün sorunlar bitti zaten. İşsizlik patlamış, ekonomi can çekişiyor, adalet kavramı buhar olmuş sonra vay efendim niye şampanya patlatıyorlar.

Ülkenin geleceği elimiz de patladı onunda konusunu açarsınız 15 20 yılda bu ekonomi düzelmediğinde
Aynen öle türkiye düzelme yolu ya atatürk gibi lider gelecek yada adolf hitler gibi lider aksi takdir zor gibi görünüyor

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Aynen öle türkiye düzelme yolu ya atatürk gibi lider gelcek yada adolf hitler gibi lider aksi takdir zor gibi görünüyor

Kardeşim niye biri gelsin illa ?

Biz eğitim sistemimizi adam etmek yerine, gelecek nesilleri bu ülkeyi kaliteli yönetebilecek şekil de donanımlı yetiştirmek varken niye illa biri gelsin ki.
Söylediklerim yanlış anlaşılmasın. ATATÜRK bizim için çok önemli bir liderdir ve dediği gibi "
Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asîl kanda, mevcuttur!".

Bu ülke de işi bilen yerine akrabaya ekonomi emanet edilmiş daha söze gerek bile yok.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Yapılan yanlış.
Lakin bilinçli yapılan birşey değil çünkü caminin baya uzağında görülüyor.
Dolayısıyla bunu bilinçli olarak provokasyon haberi yapmak da yanlış.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Evin önü denilince akla gelen bir kavram vardır.
Caminin önünde diyince de bu kavram akıllarda imge eder.
Dolayısıyla aradaki mesafe "önü" kelimesiyle kullanılacak yakınlıkta bir mesafe değil.
Bir iki sokak ötedeki fırından ekmek alma mesafesinde.
Buradaki fırın için evin önünde denilmez lakin evin yakınında denilebilir.
Bu bağlamda "caminin önü" yerine "caminin yakınında" denilse idi doğru olurdu.

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Chomarius takımı kaybetti ya iftira kampanyasına başladılar.

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
cahil troll camiye uzak olduğu halde hala zırvalıyorsun maaşlı troll olarak kaç € alıyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...