Camfrog video chat

Bu konuyu okuyanlar

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşlar Türk Telekomun yasaklı listesine bildiğiniz gibi Camfrog da girdi... Ama biz Türk milleti olarak yasaklı yerlere girmeyi çok severiz... Gerçi Türk Telekom un bu yasaklamalarıda tartışılır ama mesela Youtube a giriş yasak ama herkes girebiliyor bi şekilde fakat Camfrog a ben giremiyorum... DNS sunucusunu değiştirmek veya openDNS filan sökmüyor... Hasılı vel kelam Camfrog a girmenin yollarını biliyormusunuz???... Biliyorsanız paylaşın bizde bilelim... :4::helpsmilie:
NOT: Ben devamlı camfrog a giren bi insan değilim. Ama giremeyince kızıyorum...

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Telekom programa özel portları yasaklıyor.Sopcast ve benzeri programlara Hotspot Shield kullanarak giriyordum.Sanırım bu program Camfrog yasağını da deler.

bodof

Asistan
Reaksiyon puanı
3
valla denemedim ama herhangi bi yasak siteye socks proxy'ler yardımı ile girebilirsin ama çok fazla nedir ne değildir bilmiyosan biraz araştırmanı tavsiye ederim.. herkese göre farklıdır zorluğu ama uğraştırıcı biraz hani o uğraşa değermi değmez mi bilemiyorum :)

grandprix

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İyikide engellemiş bir cafeci olarak söylüyorum ne kadar müşteri kaybetsemde camfrogda ne kadar yararlı şeyler varsa bir o kadar da uygunsuz şeyler var helal olsun ttnet.

Abdurahman

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
benim özel programım var.. ben giriyorum valla :D süper bişi