Cambly

Bu konuyu okuyanlar

ÖmerAydınN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Cambly anadili İngilizce olan öğretmenler ile İngilizceyi en kolay yoldan anlayıp konuşmayı öğrenebileceğiniz bir sitedir.Bunları yapabilmek mikrofon ve kamera gerekir fakat telefondan da yükleyip oradan öğretmenlerle ders işleyebilirsiniz.Cambly İngilizce öğrenmek için bence en ideal sitedir promosyon kodlarıyla ücretsiz dakika kazanabilirsiniz.Görüşmek üzere.

ÖmerAydınN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sizde kayıt olduktan sonra ücretsiz dakikalar kısmından referans kodunuzu buraya yazarsanız hem siz hemde kodu kullananlar yararlanacaktır

ÖmerAydınN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
68551

Leonizer81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Referansa camblybedava yazarak üye olabilirsiniz. 10 dk bedava hakkınız olucak bu kod ile üye olursanız. Ayrıca ekstra indirim hakkına sahip olucaksınız maillerinizi kontrol edin üye olduktan sonra.

furkanymn5415

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Haftada 3 gün 15 dakika olan programı satın aldım ben de. Kara bahtıma sanırım bilmiyorum gelen eğitmenlerin hepsi sus pus pek konuşmayan tiplerdi. Bu yüzden konuşmaya heyecanlı başlayıp mutsuz sonlandırdım. Birebir ingilizce eğitimi daha önce almıştım ve gerçekten eğitmenin yaklaşımı bu konuda çok önemli. Şu an dakikam var kullanasım yok olan paraya oldu yazık :(