Cam çaydanlık kullanan var mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar cam çaydanlık kullanan var mı alıp almamakta kararsız kaldım,ateşe dayanıklı mı alevli ateşe konuluyor mu?

Türkiyenin suları çok kireçli.
Cam çaydanlığın uçları zamanla kireçle kaplanır ve kötü bir görüntü oluşturur.
Kireci silmek için solüsyonlar da camı çizer ve yine kötü bir görüntü oluşturur.
Ayrıca alt taraftaki su çok azalırsa cam çatlıyor ve kullanılamaz hale geliyor. :D

Arceligin bir modeli var kendi demliyor sen sadece suyu katip ne kadar demelemesini secmek sonra ortalama 26 dk kada cayin hazir ve zamanlamasida var mesela sabah isyedigin saate hazirliyorsun saati bir uyaniyorsun mis gibi cayin hazir ve bir saat sicak tutma fonksiyonu var. Ben yaklasik olarak 2 senedir.kullaniyorum kirecli su asla kullanmadim kullanirsan caydanligi fazla kullanamazsin

Arceligin bir modeli var kendi demliyor sen sadece suyu katip ne kadar demelemesini secmek sonra ortalama 26 dk kada cayin hazir ve zamanlamasida var mesela sabah isyedigin saate hazirliyorsun saati bir uyaniyorsun mis gibi cayin hazir ve bir saat sicak tutma fonksiyonu var. Ben yaklasik olarak 2 senedir.kullaniyorum kirecli su asla kullanmadim kullanirsan caydanligi fazla kullanamazsin
ama o model 635TL... K 3284 Gurme

cam,porselen fark etmez o beyaz kaplaması cam gibi zaten bizde Arçelik Tiryaki var demlik cam ve kireçlenme yok...

Bir ara kullandıydık biz. Sanırım beceremedik olsa gerek ki, tadını çelik çaydanlık ayarında bile tutturamıyorduk. Bir de cam çaydanlığın en büyük handikapı çok çabuk soğuması. Kalite ve tadı itibari ile porselen demliğin çayı, lezzet ve içim keyfi olarak çok fark ediyor.

Bir ara kullandıydık biz. Sanırım beceremedik olsa gerek ki, tadını çelik çaydanlık ayarında bile tutturamıyorduk. Bir de cam çaydanlığın en büyük handikapı çok çabuk soğuması. Kalite ve tadı itibari ile porselen demliğin çayı, lezzet ve içim keyfi olarak çok fark ediyor.
soğuk sudan demleyince soğuk olur diyorlar yoksa soğuk olmuyor...

stat counter