cam balkon montajında dikkat edilmesi gerekenler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

handanmutlu

Üyecik
merhaba arkadaşlar formunuza yeni katıldım aklıma takılanları sizlerle paylaşmak için.17 m2 oval şeklinde bir balkonum var cam balkon yaptırmaya karar verdim ve yaptıracağım firmadan arkadaşlar geldi ölçüyü aldı 10 gün içinde geleceklerini söylediler.benim aklıma takılan ise ustalar montaj yaparken ben nelerine dikkat etmeliyim.montaj da dikkat edilmesi gerekenler sizce nelerdir.görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

crow88

Profesör
Videolar bilgi amaçlıdır,Her ustanın montajı farklı olsada,mantık aynıdır.

enesfatihan

Üyecik
Geçtiğimiz ay ismini vermek istemediğim bir firmadan cam balkon hizmeti aldık, yağmurda her yerinden su sızdı, iş bilenin kılıç kuşananın der susarım :)

emrah-sahin01

Üyecik
montajda dikkat edilmesi gereken bir durum yok.ustaların başında durupta şunu şöyle yap bunu böyle yap demenize gerek yoktur.ustaların işi bitsin ondan sonra kontrol et neyi kontrol edeceğim dersende slikonize mastiği nasıl cekmişler kontrol et camları bi ac kapa kolay acılıp kapanıyor mu,açılıp kapanırken takır tukur ses gelmemesi lazım bende Konyada bir ay önce cam balkon yaptırdım.yaptırdığım firmayı da cok araştırdım ve internet den buldum memnun musun dersen cok memnun kaldım onların sitesin de senin sordugun sorular gibi bir cok sorulara cevap vermişler istersen www.camvecam.com sitesini inceleyebilirsin.

epsilon06

Doçent
Geçtiğimiz ay ismini vermek istemediğim bir firmadan cam balkon hizmeti aldık, yağmurda her yerinden su sızdı, iş bilenin kılıç kuşananın der susarım :)
😱 Sızmaması mı gerekiyordu? :)) Bizim balkonlardan da cama vuran yağmur yağınca hep içeri giriyor biz normal olduğunu sanıyoduk demek öyle değilmiş ama düşününce cama vuran şekilde yağınca pimapenden bile sızabilir

Usain

Profesör
😱 Sızmaması mı gerekiyordu? :)) Bizim balkonlardan da cama vuran yağmur yağınca hep içeri giriyor biz normal olduğunu sanıyoduk demek öyle değilmiş ama düşününce cama vuran şekilde yağınca pimapenden bile sızabilir
Hayır efenim camların ne manası kaldı su sızdıracaksa.

stat counter