Call of Duty: WW 2 resmi olarak duyuruldu!

Konusu 'SDN Haberleri/Makaleleri' forumundadır ve shiftdelete.net tarafından 21 Nisan 2017 başlatılmıştır.

1. shiftdelete.net

shiftdelete.net SDN Okuru

- Call of Duty: WW 2 resmi olarak duyuruldu!

Call of Duty: WW 2 resmi olarak duyuruldu!

Activision tarafından yapılan resmi açıklamaya göre yeni Call of Duty oyununun ismi Call of Duty: WW 2 olacak! İşte 2. Dünya Savaşı temalı yeni Call of Duty'nin detayları!

Son düzenleme: 21 Nisan 2017

2. UnLOST

UnLOST Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Diyarbakır
    Beklentiyi fazla tutmayın arkadaşlar call of duty hayranları yıllardır geçmişe dönmelerini istiyorlardı ama kalkık şirket bizleri bi türlü dinlemiyordu . Ardından Battlefield 1 in zaferi gelince elleri ayakları titredi Devir Battlefield devridir bunun üstüne seneryo hikaye tanımam resmen yaşadık o şeyleri . Bir bölümünde hiç unutmam gözlerim doldu .. Hadi bakalım geçebilecek mi ?

3. Türk Milliyetçisi

Türk Milliyetçisi Gakkoş

Beğenileri:
    1.106
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    Kimya Mühendisi
    Yer:
    Elazığ
    :D Sen yenisin galiba :D Cod hikaye olarak hep öndeydi işleyiş ve zaman farklıydı.

4. ScreaMmM

ScreaMmM Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Konya
    Hikaye bakımından Call Of Duty Battlefield a göre genellikle önde. Beklenti büyük güzel bir oyun bizi bekliyor bence.

UnLOST bunu beğendi.
  5. UnLOST

UnLOST Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Diyarbakır
    Fikirlerimi dile getirdim benim düşüncelerim bu şekilde . Cod hikayeleri mw serilerinde baş gösterdi . Ondan sonraki serilerinde bana senaryodan bahsetme bence Bakacaz ve görecez ben hiç ümitli değilim şahsen beklentiyi fazla yüksek tutmayın

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş