Call of Duty: WW 2 resmi olarak duyuruldu!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

UnLOST

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beklentiyi fazla tutmayın arkadaşlar call of duty hayranları yıllardır geçmişe dönmelerini istiyorlardı ama kalkık şirket bizleri bi türlü dinlemiyordu . Ardından Battlefield 1 in zaferi gelince elleri ayakları titredi Devir Battlefield devridir bunun üstüne seneryo hikaye tanımam resmen yaşadık o şeyleri . Bir bölümünde hiç unutmam gözlerim doldu .. Hadi bakalım geçebilecek mi ?

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Beklentiyi fazla tutmayın arkadaşlar call of duty hayranları yıllardır geçmişe dönmelerini istiyorlardı ama kalkık şirket bizleri bi türlü dinlemiyordu . Ardından Battlefield 1 in zaferi gelince elleri ayakları titredi Devir Battlefield devridir bunun üstüne seneryo hikaye tanımam resmen yaşadık o şeyleri . Bir bölümünde hiç unutmam gözlerim doldu .. Hadi bakalım geçebilecek mi ?
:D Sen yenisin galiba :D Cod hikaye olarak hep öndeydi işleyiş ve zaman farklıydı.

ScreaMmM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hikaye bakımından Call Of Duty Battlefield a göre genellikle önde. Beklenti büyük güzel bir oyun bizi bekliyor bence.

UnLOST

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D Sen yenisin galiba :D Cod hikaye olarak hep öndeydi işleyiş ve zaman farklıydı.

Fikirlerimi dile getirdim benim düşüncelerim bu şekilde . Cod hikayeleri mw serilerinde baş gösterdi . Ondan sonraki serilerinde bana senaryodan bahsetme bence Bakacaz ve görecez ben hiç ümitli değilim şahsen beklentiyi fazla yüksek tutmayın