Call of Duty: WW 2 resmi olarak duyuruldu!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Beklentiyi fazla tutmayın arkadaşlar call of duty hayranları yıllardır geçmişe dönmelerini istiyorlardı ama kalkık şirket bizleri bi türlü dinlemiyordu . Ardından Battlefield 1 in zaferi gelince elleri ayakları titredi Devir Battlefield devridir bunun üstüne seneryo hikaye tanımam resmen yaşadık o şeyleri . Bir bölümünde hiç unutmam gözlerim doldu .. Hadi bakalım geçebilecek mi ?

Tys23

Gakkoş
Beklentiyi fazla tutmayın arkadaşlar call of duty hayranları yıllardır geçmişe dönmelerini istiyorlardı ama kalkık şirket bizleri bi türlü dinlemiyordu . Ardından Battlefield 1 in zaferi gelince elleri ayakları titredi Devir Battlefield devridir bunun üstüne seneryo hikaye tanımam resmen yaşadık o şeyleri . Bir bölümünde hiç unutmam gözlerim doldu .. Hadi bakalım geçebilecek mi ?
:D Sen yenisin galiba :D Cod hikaye olarak hep öndeydi işleyiş ve zaman farklıydı.

Hikaye bakımından Call Of Duty Battlefield a göre genellikle önde. Beklenti büyük güzel bir oyun bizi bekliyor bence.

:D Sen yenisin galiba :D Cod hikaye olarak hep öndeydi işleyiş ve zaman farklıydı.
Fikirlerimi dile getirdim benim düşüncelerim bu şekilde . Cod hikayeleri mw serilerinde baş gösterdi . Ondan sonraki serilerinde bana senaryodan bahsetme bence Bakacaz ve görecez ben hiç ümitli değilim şahsen beklentiyi fazla yüksek tutmayın

stat counter