Call Of Duty World At War Sorunu (Geç Açılıyor)

Bu konuyu okuyanlar

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
slm arkadaşlar. COD5 i yükledim. oyunun kısayoluna tıklayıp çalıştırdıktan sonra 2-3 dk boyunca siyah ekran kalıyor. sonra giriş videosu oynamaya başlıyor. onu da tıklayıp atladıktan sonra 2 dk kadar yine siyah ekran geliyor ve sonra ana menü ile karşılaşabiliyorum. orda da oyunu başlatmak için tıkladığımda bir süre daha siyah ekran geliyor ve ondan sonra oyun başlıyor. yani anlayacağınız oyunu açmak 5 dk.mı alıyor. üstelik hiç LOADING penceresi de görmüyorum.:razz:
sistem gereksinimlerim COD5 e uyuyor. COD4 te ve hatta Crysis de bile böyle bi sorun yaşamadım.

sizce sebebi nedir? benzer sorun yaşayanlarınız var mı?:wassat:

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Aynı sorun bendede COD2 ve COD4 vardı. Başka bir arkadaşımda daha oluyordu aynısı.Hiçbir şekilde çözemedik maalesef ama bende bir süre sonra kendi kendine düzeldi.Denemenizi tavsiye edebileceğim tek şey oyunu başka bir sabit diske kurmayı denemeniz ve son yamasını kurmanız.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
1.1 patch i çıkmış. onu kurdum ama düzelmedi. harddisk te de bir problem olduğunu sanmıyorum. yine de teşekkürler ilgilendiğin için.

leonidas90

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Oyun açılırken internete girip online profil işleriyle filan uğraşıyo diye biliyorum ben..Çek int.fişini bide öyle dene bak nası düzeliyo:D

Başka bir yoluda vardır tabi:)

xismailaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
oyun orjinal değil demek ki.
o zaman torrent sitesinin birinden lan fix'li crack indir yeniden.
ama indirdiğin dosyaları kesinlikle antivirüsten geçir.

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar sorun oyunun orjinal olup veya olmaması değil.Biz arkadaşla 120 YTL verip aldık.Kopya olanda ki sorunun aynısını yine verdi.Nasıl iş anlamadım.Bu arada senin sorununun aynısı bende de var ama ben bıktım o bıkmadı kaç kere aldığım yerden oyunu değiştirsemde değişik yöntemler denesem de olmadı.Eğer sen bu sorunu bir çözüme kavuşturursan bana da haber verirsen çok sevinirim.Sırf bu yüzden CoD serisinden soğudum vallaha :(

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Oyun açılırken internete girip online profil işleriyle filan uğraşıyo diye biliyorum ben..Çek int.fişini bide öyle dene bak nası düzeliyo:D

Başka bir yoluda vardır tabi:)

ben solo oynuyorum. multiplayer değil. zaten oyun açıldığında ama menü de sağ üst köşede "offline" yazıyor. yani internetle ilgisi yok. ama yine de ilgi için teşekkürler.:happy:

_FSM_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar. COD5 i yükledim. oyunun kısayoluna tıklayıp çalıştırdıktan sonra 2-3 dk boyunca siyah ekran kalıyor. sonra giriş videosu oynamaya başlıyor. onu da tıklayıp atladıktan sonra 2 dk kadar yine siyah ekran geliyor ve sonra ana menü ile karşılaşabiliyorum. orda da oyunu başlatmak için tıkladığımda bir süre daha siyah ekran geliyor ve ondan sonra oyun başlıyor. yani anlayacağınız oyunu açmak 5 dk.mı alıyor. üstelik hiç LOADING penceresi de görmüyorum.:razz:
sistem gereksinimlerim COD5 e uyuyor. COD4 te ve hatta Crysis de bile böyle bi sorun yaşamadım.

sizce sebebi nedir? benzer sorun yaşayanlarınız var mı?:wassat:

bendede 2-3 dakika siyah ekran oluyor sonra ses geliyor görüntü yok Lütfen yardım edin:helpsmilie::helpsmilie:

zal_bjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lütfen Ayni sorun bendede var ..Oyun basliyor acilis video sesleri geliyor ama kesinlikle goruntu yok gelmiyor hic ...Yardimci olurmusunuz ?

QuarreLsoMe.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sistem özelliklerinizi ayrıntılı bir şekilde yazarmısınız..

Ben 768 MB bellek..Pentium 4 işlemci ve GeForce 7600GT AGP ekran kartınla bile seri bi şekilde çalıştırabiliyorum..İlginç :)

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
aynı sorun bendede vardı ama hallettim ekran kartı driverini guncelle oyuna yeni bi fix bul ama tek cekirdekli islemcilerde yapiyor genellıkle bunu haberin olsun

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Sistem özelliklerinizi ayrıntılı bir şekilde yazarmısınız..
Ben 768 MB bellek..Pentium 4 işlemci ve GeForce 7600GT AGP ekran kartınla bile seri bi şekilde çalıştırabiliyorum..İlginç :)

P4 3.0 gz işlemci
1 gb ddr400 ram
ati hd3650 512 mb ekran kartı
160 gb hdd

cagdasnas

Asistan
Reaksiyon puanı
0
fifa 2008 de menu geç açılıyodu.Şunu bi denermisin.aygıt yöneticisine gir.standart disket denetleyicisini devre dışı bırak.belki olur ya :)

_FSM_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben googlede ardım fix bulamadım nerede bulabilirim

HalilK_6817

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lütfen Ayni sorun bendede var ..Oyun basliyor acilis video sesleri geliyor ama kesinlikle goruntu yok gelmiyor hic ...Yardimci olurmusunuz ?
Merhaba öncelikle bunun tek çözümü grafik birimini değiştirmektir. Grafik kartınız Shader 3.0 dan aşşağıdır ya da Shader3.0 ile uyumlu olmadığından bu sorunu yaşıyorsuz.