Call of duty world at war hakkında

Bu konuyu okuyanlar

NG3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar call of duty world at war kurdum pc ama oyuna bir turlu baslayamadim solo diyorum new game ve select dıffıcolty zorluk asamalarindan herhangi bir tanesini seciyorum tekrar basa donuyorum ana menüye bir turlu oyuna baslayamadim neden boyle oluyor simdiden yardimlariniz icin tesekkurler

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
evet seni anlıyorum bendede öle olmuştu. artık vazgectim oyunu acmaktan. sonra bi gün bi actım solo falan dedim oyuna girdi :D şaşırdım bende :)

kurulduktan sonra dinlenmesi lazım kanımca :D:D

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Forumda böyle bir konu vardı. Sorunun çözümü de verilmişti. Benim başıma gelmediği için hatırlamıyorum.

onur713

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bendede oldu ben çözdüm paylasayım çözümünü..çalıştıra girin regedit yazın.ordan hkey-local-machine tıklayın sonra software tıklayın ordan call of duty e tıklayın..sağ yanda 5 6 tne şey çıkacak..:D

oghn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Modemi kapat,oyunu aç ve oyuna başla:) sorunun düzelicek.

metallica91

Asistan
Reaksiyon puanı
1
internet bağlantını kesmen gerek bendede öyle olmuştu

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
C:\Documents and Settings\kullanıcı adın\Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaW\players\profiles içinceki active.txt dışındakileri sil. kapat aç .

bende de aynı sorun vardı bu yöntemle düzeldi.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bende de aynı sorun olmuştu, kur-kaldır, kur-kaldır derken düzeldi. nasıl oldu bende anlamadım. ama oyunun açılması rahat 5-10 dk sürüyordu. oynamaktan vazgeçtim sonunda. anlaşılan activision bu defa baltayı taşa vurdu. bütün forumlar cod5 hata başlıkları ile dolu. üstelik orjinal oyun alanlarda bile aynı sorun var!