Call Of Duty Modern Warfare geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

Manyetik karpuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bildiğim kadarıyla 25 ekim de çıkaracaklarını söylediler ve traileri ile teaser çıktı . sistem gereksinimleri hakkında birşey bulamadım.ama tahminimce cpt. Price ölücek :(

Trailer : Teaser :
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bildiğim kadarıyla 25 ekim de çıkaracaklarını söylediler ve traileri ile teaser çıktı . sistem gereksinimleri hakkında birşey bulamadım.ama tahminimce cpt. Price ölücek :(

Bu arada soap olarak oyuna başlıyoruz yani mw serisi devam ediyor

Son düzenleme:

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Efsane için gün sayıyoruz.Soap ölmedi mi? Bakalım nasıl bir senaryo ile gelecekler.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
64 gb ramlerinizi hazırlayın kessin uçuk bir sistem gereksinimi ( bu mesajı 30 dk önce yazmıştım da birşeyler oldu atamadım xd )

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
Bildiğim kadarıyla ilk 3 modern warfare oyunundan tamamen bağımsız bir hikaye içerecekmiş. Keşke MW 3' ün kaldığı yerden devam etseydi, Price ve yeni ekibine karşı yeni düşmanlar olsaydı aklımda canlanıyor şu an, SüPeR olurdu :D

Manyetik karpuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bildiğim kadarıyla ilk 3 modern warfare oyunundan tamamen bağımsız bir hikaye içerecekmiş. Keşke MW 3' ün kaldığı yerden devam etseydi, Price ve yeni ekibine karşı yeni düşmanlar olsaydı aklımda canlanıyor şu an, SüPeR olurdu :D
Aynı yerden ewvam ediyor ama mw3 ten değil

Yusuf Uğurlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada soap olarak oyuna başlıyoruz yani mw serisi devam ediyor
Soap Mactavish Call Of Duty Modern Warfare 2'de ölüyor nasıl oluyor da yeniden geliyor ya da bu çıkan Modenr Warfare yeni bir serimi ?

bulut002

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Shroud un bu yeni cod mw oynayış videosunu izleyebilirsin.