Call of Duty : Modern Warfare 4

Bu konuyu okuyanlar

IGNORITAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Çoğunuzun bildiği üzere MW1 de John Mactavish (Soap) olarak oynamıştık ve oyunun sonunda Gaz Imran Zakhaev tarafından öldürüldüğünü gördük sol tarafımızda Cpt.Price'ın öldüğünü gördük. MW2'de ilk olarak Sgt.Joseph Allen olarak başlamıştık talimden sonraki görevimiz yani 2. görev Task Force 141 ileydi. Yani Cpt.Mactavish(Soap) ile Roach (adamın adını hatırlayamadım kusura bakmayın.) Uydudan düşen Acs/Ads cihazını alarak kaçmıştık.Üçüncü görev ise No Russian yani Ruslara Ölüm bu görevde Joseph Allen olarak Vladimir Makarov'un güvenini kazanmaya çalışıyorduk tam bölüm bitecekken bizi vurdu tabi. Ve ABD ile Rusya arasında bir savaş çıkardı. Bu Amerikan askerinin Makarovla ne işi olur dedi tüm Dünya. Bunu Farkeden Ruslar Beyaz Saray'ı ele geçirdi. Tabi bu arada Task Force 141 mahkum 627 yi arıyordu ''The Gulag'' görevinde ise Aslında Price'ın ölmediğini sadece tutuklandığını gördük.Orda geçen bir konuşma İse şöyleydi:
Soap : -Ellerini kaldır !
Price : -Soap ?
Soap : -Price ?
Soap : -Bu sizin efendim.(Diyerek Colt 1141. isimli tabancayı verdi. MW1 de Imran Zakhaev i vurduğumuz tabanca Price'ın tabancasıydı.)
Neyse o bölümden de çıktıktan sonra Whiskey Otel bölümü ile Beyaz saray geri alındı(fazla uzatmak istemiyorum ama uzayacak yapacak birşey yok.)
Ghost/Scarecrow/Archer/Ve Roach ile Makarov un bilgilerini acs ye aktarıp General Shepherd a götürücektik.(bu arada Soap Ve Price Afganistanda savaşıyorlardı.
Ghost ile tahliye bölgesine ilerlerken o bölgeye geldiğimizde Bi tuhaflık hisettim neden General boşu boşuna dibimize gelsin ki... Bizi öldürmek için tabiki.
bizi vurduktan sonra ghost u da vurup yaktılar.O sırada Soap Roach ile Ghost a ulaşmaya çalışıyordu.(Bu arada Task Force 141 den sadece Price ve Soap kaldı neden Price dedim MW3 de öğreniceksiniz.)Neyse Son bölümümüz olan ''Eski Günlerdeki Gibi'' ile Afganistana ulaştılar.''Endgame'' bölümü ile de Bitirdiler.Benim sorum şu MW3 efsaneydi Soap'ın ölümünde ağladım (cidden) Price o sinirle Yuri'yi Kapıyı aç bahanesiyle kafasına yapıştırdı. O güçle merdivenden yuvarlanan Yuri herşeyi Price a anlattı.Bunları öğrenen Price şimdilik seni vurmayacağım diyerek bölümü bitirdik.E o kadar şey oldu Soap'sız oynamam arkadaş dedim. Ekranda Yazan Task Force 141 [Price]
yazısını görünce demek price ile oynayacağız dedim.Makarov u öldürdükten sonra Price bir Pro yaktı. Ve bölüm orda bitti. ŞİMDİ SORUM ŞU SİZE SAYIN FORUM KULLANICILARI SOAP ÖLDÜĞÜ HALDE MW4 çıkar mı çıkarsa MacMillan ya da onun gibi efsaneler geri gelir mi ? (Soap/Kamarov/Gaz/Ghost Vb.) Bu arada MW3 hiç uğraşmamış MW1 deki Kamarov'un Adının bi hecesini değiştirip Makarov yapmışlar.

miracbaba61

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Bilgi için teşekkürler.

Son düzenleyen moderatör: