Call of Duty Ghosts açılmıyor(tepki yok)

Bu konuyu okuyanlar

HOPPAYGAME

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Call of Duty Ghosts indirip kurdum fakat oyun simgesine tıkladığım zaman hiçbir tepki olmuyor. Sorun neyden kaynaklı olabilir? Çözümü nedir? Sistemim bu:
123123.PNG

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Orijinal mi aldınız acaba?
Korsan ise crack işlemini yaptınız mı?

HOPPAYGAME

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyun orjinal değil ve indirdiğim siteden gelen crack'i yaptım. Yönetici olarak da çalıştırdım ama açılmıyor :mad:

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Oyun orjinal değil ve indirdiğim siteden gelen crack'i yaptım. Yönetici olarak da çalıştırdım ama açılmıyor :mad:

Oyunu internet girişini engelleyin - veya oyunu güvenlik duvarından engelleyin (Mutlaka bu adımı uygulayın yoksa oyun açılmayabilir ve hata verir)

Alıntıdır.​
Olmaz ise, antivirüs programını devre dışı bırakıp crack işlemini tekrarlayınız.Yukardaki adımları da yine yapınca bir de öyle deneyin.Sağ tık, Yönetici olarak çalıştır.

HOPPAYGAME

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyunu internet girişini engelleyin - veya oyunu güvenlik duvarından engelleyin (Mutlaka bu adımı uygulayın yoksa oyun açılmayabilir ve hata verir)

Alıntıdır.​
Olmaz ise, antivirüs programını devre dışı bırakıp crack işlemini tekrarlayınız.Yukardaki adımları da yine yapınca bir de öyle deneyin.Sağ tık, Yönetici olarak çalıştır.
hala sorun devam ediyor

HOPPAYGAME

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cevaplayabilecek birileri yok mu?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
İşletim sistemi win10 home. Bu arada pes 18 repack sürümün indirdim onda da tepki olmuyor.
Oyunları korsan indirip çalmak yerine biraz para biriktirip en azından onu yapanlara saygı duyarak satın alabilirisin... tabi bu sadece bir seçenek... Zorlama yok...

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Satın aldığın oyun varsa bide onu dene o zaman yardımcı oluruz! Crack'li olduğunu böyle açık açık söylemende cabası.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Bu şekilde olursa iyi olur mesela:
--- Gönderi Güncellendi ---
upload_2017-10-7_23-16-32.png

HOPPAYGAME

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
--- Gönderi Güncellendi ---
Satın aldığın oyun varsa bide onu dene o zaman yardımcı oluruz! Crack'li olduğunu böyle açık açık söylemende cabası.
Satın aldığım oyun cs go var onda bu sıkıntı yok. Bu arada crackli olduğunu sorunun daha net anlaşılıp çözülmesi için söyledim

HOPPAYGAME

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyunları korsan indirip çalmak yerine biraz para biriktirip en azından onu yapanlara saygı duyarak satın alabilirisin... tabi bu sadece bir seçenek... Zorlama yok...
Doğru söylüyorsun ama sadece bir oyun(pes18) için 150-200 verecek kadar zengin değilim.;)