Call Of Duty 6 Duyruldu Modern Warfare 2

Bu konuyu okuyanlar

Pc CaNaWaRı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Call Of Duty 6 Duyruldu Biraz Oyundan Söz Edeyim Epey Bi Gelişmiş Grafiklere Sahip Bundan Dolayı İnfinitiy Ward Kutlamak Lazım Oyunun Konusu Günümüz Savaşları Ve Oyunun Adıda Modern Warfare 2 Call Of Duty İsmi Olmadan Çıkarttığı İlk Oyun Olcak Aradaşlar Modern Warfare 2 Fragmanı Yayınlandı 10 Kasım 2009 da Raflara Konulcak Daha Fazla Meraklandırmadan Frgmanı Koyayım

Modern Warfare 2

Burdan Fragmanı İzleyebilirsiniz

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Modern Warfare, dünya savaşı konseptine oranla sadece yarı yarıya satmış olmasından ders almamışlar demek ki..

Videodan oyunun konsepti çok belli değil, yine müslüman teröristler yaratmadılar umarım.

Pc CaNaWaRı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modern Warfare Olduğu İçin Büyük Bir İhtimal Günümüz Savaşlarını Konu edincekler Günümüz Savaşlarındada Ya İsrail filistine Ya Amerika Irak a Saldırıyor Yani Bunlar Modern Warfare Müslümanlar Olmazsa Olmaz Büyük Bir İhtimalle Yine Müslüman Öldürmemiz Gerekicek :(

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
CoD 7 bile belli oldu.

Pc CaNaWaRı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
COD 7Büyük Bir İhtimalle Yine 2. Dünya Savaşını Konu Alcakmış infinitiy ward ne yaptıgını anlamak biraz güç bi modern warfare 2.dünya savaşı :S

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
COD 7Büyük Bir İhtimalle Yine 2. Dünya Savaşını Konu Alcakmış infinitiy ward ne yaptıgını anlamak biraz güç bi modern warfare 2.dünya savaşı :S

CoD 7 maalesef Körfez Savaşını konu alacakmış söylentilere göre.

Bence güzeldi sürekli ileri geri gitmeleri. Ama herhalde artık 2DS'nin işlenecek bir tarafı kalmadı.

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Modarn Warfare olması beni memnun etti çünkü COD5 o kadar iyi gelmemişti bana. Ancak aksiyon doluydu orası bir gerçek.

Pc CaNaWaRı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
COD 2 Den Aldığım Zevki Dier Serilerde Alamadım Modern Warfare Olmasına Rağmen İnşallah İstediğim Tadı Alabilirim

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
öncelikle şunu düzeltelim COD7 oyununu infinity ward yapmayacak ve oyun 90lardaki körfez savaşı konusu olacak.COD 7 yi Treyarch firması yapacak.COD4 MW2 için sabırsızlıkla bekliyorum.infinity yapacağı için 2009 un en iyi FPS oyunu olacağını iddaa edebilirim

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Ne yalan söyleyeyim ben CoD ve CoD UO'dan aldığım zevki serinin diğer oyunlarında alamadım. Mesela Yüzbaşı Foley, Çavuş Pavlov, Yüzbaşı Price ile binaya veya bir köprüye sıkışıp akın akın gelen düşmanla son mermiye son nefese kadar çatışmalar CoD'u CoD yapan müthiş sahnelerdi. Yanında çarpışan adamların sağlık durumlarını görebiliyor, ölümleri savunmayı zayıflatıyor ve insan o kadar çarpışmadan sonra ölmesine üzülüyordu. Artık o tip bölümler maalesef yok. Vur ilerle, vur ilerle başka birşey yok. Serious Sam oyununa benziyor bu haliyle. Tabi CoD 4'teki One Shot One Kill bölümü hariç.