Call of duty 5 world at war'ı sistemim kaldırır mı?

Bu konuyu okuyanlar

seyıt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AMD turion x2 2.0 ghz dual core 32-64 bit işlmeci.
Atı mobility radeon hd 3450 256 mb (paylaşımlın1536 mb )
3 gb ram
160 gb hard disk bu özellikte bi laptop var bende hp pavilion dv5 notebook bununla call of duty 5 oynayabilirmiyim acaba yorumlarınızı bekliyorum

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
çıkmadı çıktıysa haberim olurdu :D :D diye düşünüyorum ama yine de ben bilmem :D

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Oyunun orjinali çıkmadı ama korsan paylaşım sitelerinde oyun dağıtılıyor.Ayrıca o özelliklerde oynayabilirsiniz..

Ama bence Cod 4 devam edin ;) beklentilerinizi karşılayamayabilir.

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ben dün yükledim ve bugün sildim.. Modern Warfare'i mumla arattırıyor. Görüntüler daha iyi ama şahsen ben beğenmedim.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
%kırk 1 de . inince yorum da bulunurum . o özelliklerle oynayabilirsin arkadaşım

seyıt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ok inince nasılsa bi yorum yaparsan sevinirim

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Walla kurguyu beyendim . cod 4 den sonra hiç bi oyun sarmamıştı beni gears of war hariç. bunu sevdim. görüntülere diyecek bişi yok zaten . oyun güzel tavsiye ederim

edit: Bi bölümde düşman yerde otların arasında komufile ve birden çıkıyorlar orada acaip tırstım son ses de oynamalısınız bence :D

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Seri yine mükemmel bir oyunla devam ediyor. Bence gayet güzel bir oyun olmuş. Treyarch işin dozunu biraz kaçırmış gibi. Makineli veya pompalı tüfeklerle askerlere ateş edince kolları bacakları kopuyor. Çıkan kan da çok fazla. Bir yönden gerçekçiliği ve savaşın kötü yönünü gösteriyor aslında.

Bu arada CoD her zaman sistem dostu bir oyun olmuştur. Elindeki sistemle bu çalıştırır mı demen hata.

MoH Pacific Assault oynayanlar fazla yabancılık çekmeyeceklerdir. (Süngü hücumu, kamuflajlı askerlerin ani saldırıları, ağaçlardaki keskin nişancılar vs.)

seyıt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saolun yazdıklarınız için

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
ya benim aşkitomnda varmış şimdi gösterdi ama bizim pc kaldırmazmış :D :D

napim onda oynucam artık :D