Call of duty 5 DVD sorunu

Bu konuyu okuyanlar

aliguney91

Asistan
Reaksiyon puanı
2
:mad:arkadaşlar geçenler de call of duty 5 aldım 2. dvd diyi istiyor takıyorum ama tekrar 2. dvd yi istiyor acaba bendeki 2. dvd yanlışmı elinde bu oyun olanlar acaba 2. dvd nin dosya görüntüsünü siteye ekleyebilir mi???

muko

Profesör
Reaksiyon puanı
12
internette ara 2dvdli inidirme yerlerinden 2.dvdyi tekrar indir tabi kota sorunun yoksa.
eğer yüklerken 2. dvdyi istediğinde browser gibi bir yer varsa 2.dvd yi takıp dizini kendin belirt.

Bu arada Ali sen Adanadan mısın?

aliguney91

Asistan
Reaksiyon puanı
2
internette ara 2dvdli inidirme yerlerinden 2.dvdyi tekrar indir tabi kota sorunun yoksa.
eğer yüklerken 2. dvdyi istediğinde browser gibi bir yer varsa 2.dvd yi takıp dizini kendin belirt.

Bu arada Ali sen Adanadan mısın?

kota sorunu var ne yazik ki:-s browser de çıkmıyor ilk puf ya oynayasım vardı bunu canım sıkıldı.

hayır ben izmirliyim

muko

Profesör
Reaksiyon puanı
12
kota sorunu var ne yazik ki:-s browser de çıkmıyor ilk puf ya oynayasım vardı bunu canım sıkıldı.

hayır ben izmirliyim
hmm aldığın yere götür göster.

Benim ilkokulda Ali Güney diye arkadaşım vardı oda 91 doğumluydu :)

aliguney91

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hmm aldığın yere götür göster.

Benim ilkokulda Ali Güney diye arkadaşım vardı oda 91 doğumluydu :)

adam da diyo bu oyundan 50 tane sattık hiç sorun çıkmadı diyordu kırcam ağzını burnunu ya:d valla benimde okulda aynı soyisimden aynı isimden arkadaşım hatta doğum günü onun 23 şubattı benim 24 :d ama o esmerdi ben beyaz :D

muko

Profesör
Reaksiyon puanı
12
:D:D ne çok Ali Güney varmış yaa :D

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Kardeş adamı çağır ya da orda deneyin öğren nasıl yükleneceğini.

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
adam da diyo bu oyundan 50 tane sattık hiç sorun çıkmadı diyordu kırcam ağzını burnunu ya:d valla benimde okulda aynı soyisimden aynı isimden arkadaşım hatta doğum günü onun 23 şubattı benim 24 :d ama o esmerdi ben beyaz :D
bende izmirliyim

Bizim burdada vardı oyle bir adam ama düzgün konuşursan anlaşman çok kolay ilçemizdeki tekorjinal:)P:glare::laugh:) oyun satan o :D