Call of duty 4

Bu konuyu okuyanlar

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar ben sıtenın bırınden call of duty 4 kurdum.fakat türkçe yama yapamadım.ayrıca bu oyunu ılkdefa oynuyorum.oyuna girdiğımde etrafta sadece yıkık bınalar ve yanmış arabalar var.başka kuş bıle uçmuyor.aynı alanda dönup dönüp dolaşıyorum.bu oyunun nasıl oynandığını ve türkçe yama nı nnasıl yapılacağını bılnlerden yardım beklıyorum.şimdıden teşekkürler

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Eğer indirdiğin oyun rusçaysa Türkçe yama yapamazsın. Çünkü yama yapan ekip ingilizce dil paketi üzerinden yamayı yapıyor. Ayrıca ilk bölüm seni test ettikleri bölüm. Sana dediklerini yapman gerekiyor. İşte silah eğitim flan filan ...

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Eğer indirdiğin oyun rusçaysa Türkçe yama yapamazsın. Çünkü yama yapan ekip ingilizce dil paketi üzerinden yamayı yapıyor. Ayrıca ilk bölüm seni test ettikleri bölüm. Sana dediklerini yapman gerekiyor. İşte silah eğitim flan filan ...

rusca değil .ıngılızce.oyuna başlarken türkçe yama yazıyor ama ıçerığı türkçe.bu oyuna normal olarak hangı secenekler ıtakıp ederek başlıyabılırım

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
yamayı kurarken yanlıslıkla birşey silinmiş olabilir.bu yüzden silinen dosyalardan kaynaklanan veriler görünmez.başka bi yama dene.

by_xps

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
call of duty 4 yanmıs binalar ile baslamıyor egıtım bolmu ıle baslar. fake yemıssın anlaslan :p

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
fulloyun.com dan ındırmıştım.eğitım bölümü nasıl başlıyor.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Oyunun Türkçe olması için .bat uzantılı bir dosyaya tıklayarak oyuna girmen gerek. Yama dosyasında açıklama vardır büyük ihtimal. Oyunun kurulu olduğu klasörü bir incele. (Türkçe.bat falan olması lazım)

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
masaüzerınde ıkı tane oyun sımgesı var.bırısıne tıklayınca oyun açılıyor diğerını tıklayınca please ınsert the correct dvd-room.select ok restart applicatin dıye uyarı çıkıyor.bu ıkıncısı ne işe yarıyor

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Dostum call of duty 4 modern warfare olması lazom ve oyun yıkık bir yerde değil poligonda başlaıyor ve daha sonra captain price amcamı görmen gerekiyor. Mümkünse sen bir ekran görüntüsü koy...

captain+price

ahanda kaptan price

-------------------
Bu arada o iki masaüstü simgesinden birisi single player diğeride multi player içindir. Sen multi player olana girecen.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
kaptan falan göremedım.oyuna gırınce ıçersınden resım nasıl çekıyorsunuz.ben sadece vıdeo çekebılıyorum.onuda buraya nasıl eklıcem bılmıyorum

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
oyunda ikin prnt screen tuşuna bas klavyedeki, daha sonra painti açıp ctrl+v yap ve dosyayyı .jpg veya .png olarak kaydet. www.imageshack.us adresine girip fotoyu yükleyip buraya bi koyda bakalım hadi bekliyorum

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Oyunun kontrol ayarlarına girersen orada ekran görüntüsü almak için bir tuşa görev yüklenmiş. Sanırım f12 idi. F12'ye basıp ekran görüntüsü alabilirsin. Aldığın görüntüler de belgelerimde Activision klasöründe veya oyunu kurduğun klasörde olacak.

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
masaüzerınde ıkı tane oyun sımgesı var.bırısıne tıklayınca oyun açılıyor diğerını tıklayınca please ınsert the correct dvd-room.select ok restart applicatin dıye uyarı çıkıyor.bu ıkıncısı ne işe yarıyor

Sanırım resime gerek yok :D

Masaüstünde 2 simge olması normaldir, biri single player (tek oyuncu modu) diğeri de multi player modudur. (çoklu oyunculu) multi player genelde internet üzerinden oynamak içindir, ancak bilgisayarlar birbirine bağlanmak suretiyle internete gerek duymadan da çok oyunculu oynayabilirsiniz. (oyun cafe'lerinde olduğu gibi)

Şimdi gelelim sorununuza, oyunu kurduktan sonra crack yapmanız gerekiyor. işte birinde ''please ınsert the correct dvd-room.select ok restart applicatin'' hatası almanızın sebebi budur. indirdiğiniz oyun klasörü içinde crack yapacağınız dosya mevcuttur büyük ihtimalle. Eğer yoksa bulmak sorun değil.

Diğer simgeyi tıklayınca oyuna girebiliyorum demişsiniz. Bu da tahminimce multiplayer modu simgesi.. Giriyorsunuz ve karşınıza çıkan seçeneklerden gözünüze hoş gelen map i açıp, tek başınıza, yıkık dökük binalar arasında geziyorsunuz :D

istersen daha detaylı anlatabilirim msn vs. gibi yollardan ...

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
resimlerde sorun yok kardeşim ... altta sağ sol gezinme barı var ordan hallediyoruz :D resimler büyük biraz ondan:D

sorun az önce yukarda bahsettiğim gibi :D aslında sorun değil yani :D

multiplayere girmişsin.. single oynamak istiyorsun sanırım.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
oyunlardan falan pek anlamam.sıngle yada multıplayer ne olduğunu bılmıyorum.sıngle player sımgesıne tıkladığımda
please ınsert the dvd-rom,select ok restart application yazıyor.ayırca biris deamon tools mu ne ondan bahsedıyor .yanı onuda anlamadım. bı zahmet yardımlarınızı beklıyorum

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
oyun cd ile geldiyse oyunun dosyasını aç muhtemenel crack isimli bir klasör vardır o crack isimli klasörün içinde ne var ne yoksa kopyala sen:)

sonra masaüstünde single player kısa yoluna sağ tıkla özellikler e tıkla ardından dosya konumunu aç ..de... açılan pencerenin içine az önce kopyaladığını yapıştır sana ne uyarı verirse evet.. diyeceksin..
diye biliyorum

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
yoo cd falan gelmedı.netten ındırdım..özellıkler dıyınce yazdığınız bölumler çıkmıyor kı

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Öncelikle sen crack dosyasını buldun mu?

hem özellikler deyince o bölüm yoksa sen de, C: -programlar-oyunun kurulu olduğu dosya bu yolu zilersen de aynı yere gidersin..

bu oyun kurma işi karışık geliebilir ama bi öğrendinmi neredeyse bütün oyunlarda mantık aynı...

aldğın hata olursa da googlede arat ...

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
crack falan göremedım.sadece oyunu kurarken key ekledım.ondan sonra da türkçe yama.ındırdım.kurdum .actıvıson klasörunun içersıne kopyaladım.başka bışe yapmadım

---------- Post added at 10:37 ---------- Previous post was at 09:52 ----------

arkadaşlar ben en ıyısı bunu sıleyım.yen ıbaştan partları ındıreyım.zaten setupa tıklayınca eror verdı.
bu sıtede yenı uyeyım.acaba bu sıteden bu oyunu full şekılde dowland edebılırmıyım

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
yahu dur silme hemen :D multiplayerden girmişsin demekki oyun temiz kurulum sağlam :D tek yapman gereken crack!!!
bulamazsan yollarız sana, koca oyunu yeniden niye indiriyorsun :D

Bu siteden de oyunu indimen mümkün değil

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
yok kardeş 10 gündür aramadığım çare kalmadı.artık yeter dedım.benı bunalıma soktu.:angry:yanı anlıyacağın benım oyun mefta oldu:biggrin:
ama yıne ındırmeyi düşünuyorum farklı yerden de.kota sorunum yok.sadece ıkı gun boyunca ancak bıtıyor.gunde hıç ınternet kullanmasam 1 günde bıter.torrentde nfaqlan bahsedıyorlar.kımısı daha hızlı ıner dıyor kımısı farketmes dıyor.ne iş anlamadım.bunun yanında deamon tools falan varmış da bılmem ne

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Aynı sorunu yine yaşarsın :D ben senin sıkıntını daha resimleri yüklemeden anlamıştım.
indirdiğin dosyayı mı sildin? silmediysen kur yeniden anlatayım sana, yok eğer tamamen sildiysen ve yeniden indireceksen ben sana her aşamada yardımcı olurum :D

Torrent' lerde durum farklı biraz, ya full sürüm olmuyo oyun, yada uzun sürüyo inmesi duruma göre

musagultekin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
klavyeden print screen tuşuna basıp alabilirsin.
oyunun multiplayer a girmiyosundur inş.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar öncelıkle hepınıze ılgınız ıçın çok teşekkür ederım.
partları sıtesınden yenıden ındırdım.33 partdan oluşuyor.rar dan çıkarmak ıçın sağ tuştan dosyaları çıkart seceneğını seçtım.fakat oyunun bır partında sorun çıkardı.yanı eksık dıyor .baktım sıtesınde yıne aynı partlar.bı eksıklık göremedım
oyunun bılgılerı şu şekılde:
: +

: Mevcut
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 33 (200 MB)

bundan sonra hangı yolu taıp ederek kurmam gerekıyor.deamon tools falan kurmam gerekıyor mu?

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Partın birinde sorun çıkardıysa olmaz. Aynı partlar deme biri yarım inmiştir. Hangi part hata veriyorsa yazar orda. Part sorununu çözdükten sonra deamon tools programı ile oyunu yükleyeceksin :)

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ya sıtede 1 den 33'e kadar part var.ılk partda 1.2 yazıyor ama dosyaları çıkart dıyınce 2.2 partda sorun var dıyor.diğer partların sonunda normal 3-4-5.. şeklınde yazıyor.acab şimdı hangı partda sorun olduğunu nasıl anlıcam.forumda 2.2 dıye bır part göremedım.sadece 2 nolu part var.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Fulloyun sitesinde hemde max payne in paylaştığı oyunlarda sorun olmaz, ben onlarca oyun indirdim hiç bir sorun yaşamadım. bence sorunun cevabı indirdiğin sitenini diğer sayfalarında mevcuttur. hiç olmadı sorunu o sitede belirt mutlaka cevap veren bir yönetici çıkar.

ayrıca deamon tools kurmadan oyunu nasıl yükledin anlamadım. o sitedeki bütün oyunlar .iso uzantılıdır, yani d.tools şarttır.

yada oyunu indirdiğin sayfanın tam ortasında "resimli anlatım" kesinlikle olması lazım, oradan takip et.

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:49 ----------

dikkatli bak kaçıncı part olduğu kesin yazıyodur.